ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

10 − 9 =

بستن
بستن

چگونه با ایجاد تصویر پانوراما با PanaromaPlusتصاویر پانوراما ایجاد کنیم؟

چگونه با ایجاد تصویر پانوراما با PanaromaPlusتصاویر پانوراما ایجاد کنیم؟

چگونه با ایجاد تصویر پانوراما با PanaromaPlusتصاویر پانوراما ایجاد کنیم؟

نرم افزار کاربردی برای ساخت عکس پانوراما

نرم افزارهای کاربردی میتوانند حتی در عکس ها ی ما جلوه های ویژه ای به آنها دهند.تصور کنید که در سفر هستید و از چند نقطه ی متفاوت ، تصاویری پی در پی گرفته اید که به صورت همزمان در یک کادر دوربین جای نمیگیرند. برای این که این تصاویر در یک کادر قرار بگیرند و بتوانید در یک عکس واحد تمامی آن ها را مشاهده کنید ، چندیست که تکنولوژی پانوراما معرفی شده است و بسیاری از دستگاه ها نظیر موبایل ها نیز به این فناوری مجهز شده اند. در این مقاله برای ایجاد تصاویر پانوراما بهترین نرم افزارها را بررسی و انتخاب کرده ایم که در ادامه با آن ها آشنا خواهید شد.

آموزش ساخت تصاویر پانوراما با استفاده از نرم افزارها

قبلا در ویکی چجور حذف پس زمینه بدون استفاده از نرم افزار خاص آموزش داده ایم که ما را از نرم افزار های حرفه ای نظیر فوتوشاپ را بی نیاز می کند ، با وجود نرم افزار های ایجاد تصویر پانوراما نیز دیگر نیازی به لنز های عریض جهت تصویر برداری از مناظق وسیع  نیست. توسط برنامه های رایگانی که در ادامه معرفی می کنیم ، می توانید تصاویری که جداگانه و با دوربین های مختلف را گرفته اید را به هم متصل کنید و مناظر وسیعی را مشاهده کنید.

مطالب مرتبط


گام 1 - ایجاد تصویر پانوراما با PanaromaPlus

با PanaromaPlus ، تصاویر پانوراما را به صورت اتوماتیک ایجاد کنید . همه چیز در این برنامه ، از انتخاب فریم مناسب برای منظره ها تا انتخاب تصاویر به صورت خودکار از بخش های ویدیویی که انتخاب می کنید ، خودکار است. نکته ی مهم این نرم افزار نیز همین است که از میان کلیپ های ویدیویی ، بخش های مناسب را انتخاب می کند و سپس در هم ادغام می کند. برای crop عکس ها و تنظیم تصاویر با فریم های موجود نیز ابزارهای حرفه ای در برنامه پیش بینی شده است. برنامه از تمامی فرمت های رایج jpg, png, gif, tiff و… پشتیبانی می کند. در صورت نیاز می توانید تصاویر گیف را با مطالعه آموزش ساخت تصاویر GIF که در انزل وب به صورت مفصل به آن پرداخته ایم ایجاد کنید.

7

اطلاعات مطلب

  • نرم افزار
  • 368 بازدید
  • blankblankblankblankblank (No Ratings Yet)
    blankLoading...
  • آخرین ویرایش توسط : درهمی - یکشنبه, 20 ژانویه 19, 9:54 ب.ظ

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب