ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

10 − 9 =

بستن
بستن

چگونه با افراد پرحرف و منفی باف برخورد کنیم ؟؟؟

چگونه با افراد پرحرف و منفی باف برخورد کنیم ؟؟؟

افراد پرحرف مردمانی هستند که ارزش و شنود را با تعداد کلمات می سنجند. گفته های بی سر و ته و کم اهمیت آنان تمام شدنی نیست. فرد حراف گوش نمیکند بلکه تنها حرف میزند. او هرگز وارد اصل مطلب نمیشود و از آن نمیگذرد بلکه با اظهار اباطیل ، الفاظی طوطی وار و وراجی وقت گرانبهای شما را به هدر می دهند…

مطالب مرتبط


گام 1 - آدم های پرحرف و منفی باف را به دستگاه منشی تلفنی بسپارید.

آدم های پرحرف و منفی باف را به دستگاه منشی تلفنی بسپارید.

تلفن، متداول ترین مکان برای برخورد با آدمهای پرحرف و منفی باف است. اگر مایلید اوقاتی را به گفت و گوبا یک یا چند نفر از این کسان اختصاص دهید، تسلیم برنامه آنان نشوید بلکه با پیروی از برنامه و اوقات فراغت خود، با ایشان ارتباط برقرار کنید. دستگاه منشی تلفنی بهترین حفاظ برای جلوگیری از رویارویی با این قبیل افراد است. پس ارتباط خود را با افراد لفاظ و منفی از طریق دستگاه پاسخگوی تلفنی میسر کنید و تاثیر منفی این کسان را برکار و زندگی خود از بیخ و بن بر کَنید. به این ترتیب میتوانید کنترل فردی که هر روز، بر حسب عادت با شما سخن میگوید، به دست گیرید و هر چند روز و یا هروقت، بسته به تمایلتان ، با او ارتباط برقرار کنید. در حقیقت شما وقت و ذهن خود را به یک دستگاه حفاظ مجهز میکنید. منشی تلفنی با پیروی از این استراتژی، از صدها ساعت وراجی و گپ زدنهای بی حاصل و اتلاف نیروی فراوان جلوگیری می کند.

گام 2 - گوش کنید، به تمام ماجرا گوش کنید، فقط یک بار گوش کنید.

گوش کنید، به تمام ماجرا گوش کنید، فقط یک بار گوش کنید.

به ماجرای منفی بافان گوش کنید. فراموش نکنید که گوش کردن همواره با لبهای بسته انجام میشود و ابدا محاوره ای نیست.

به تمام قضایا گوش کنید. اجازه دهید که فرد دیگر بدون دخالت احساسات، عقاید و راه حلهای شما سخنش را به پایان ببرد. هر از چند گاهی عبارتهای کوتاه از قبیل "میفهمم... که اینطور" را بر زبان جاری کنید تا توجه خود را به سخنان طرف مقابل نشان دهید.

فقط یک بار به ماجرای منفی بافان گوش کنید. پس از شنیدن همه چیز، تعهد شما در قبال گوش کردن به سخنان ایشان پایان می یابد. حال مسئولیت شما اقتضا میکند که بخشی از راه حل ا ارائه و یا دست کم از سرایت مشکل به وضعیت خود جلوگیری کنید.

اطلاعات مطلب

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب