ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

11 − 1 =

بستن
بستن

چگونه اینترنت و تکنولوژی زندگی ما را تغییر می دهد؟

چگونه اینترنت و تکنولوژی زندگی ما را تغییر می دهد؟

تاثیر اینترنت و تکنولوژی در زندگی روزمره ما

اینترنت زندگی ما را تغییر داده و ارتباطات را دچار تحول عظیم کرده است, تا حدی که تبدیل به رسانه ی ارجح برای اکثریت ما شده است. تقریبا برای انجام هر کاری از اینترنت استفاده می کنیم مثل سفارش دادن غذا, خریدن کالا, به اشتراک گذاشتن تصاویر با اشنایان و دوستان و …..
در گذشته که هنوز اینترنت در زندگی ما رخنه نکرده بود برای اطلاع از اخبار روز مجبور بودیم هر روز صبح به باجه روزنامه فروشی مراجعه کنیم تا از اتفاقات روز قبل باخبر شویم ام امروزه یک یا دو کلیک کافیست تا از اطلاعات در سرتاسر جهان بهره ببریم. اینترنت و تکنولوژی کدام بخش از زندگی ما را تحت تاثیر قرار داده است؟

مطالب مرتبط


تاثیر اینترنت و تکنولوژی در زندگی 1 - تاثیر اینترنت و تکنولوژی در زندگی

تاثیر اینترنت و تکنولوژی در زندگی

 روابط اجتماعی:

بی شک تکنولوژی و در راس ان اینترنت, شبکه های اجتماعی, تلفن های هوشمند از جمله مواردی هستند که روابط اجتماعی ما را در مقایسه با گذشته تغییر داده اند. امروزه به کمک فناوری های جدید ارتباطی به راحتی می توانیم با مردم سراسر دنیا ارتباط برقرار کنیم و به تبادل افکارمان با انها بپردازیم.

در گذشته حس و حال نامه ها, چشم انتظاری برای شنیدن صدای اشنایی از پشت تلفن, دورهمی های مداوم بخشی از روابط اجتماعی ما را تشکیل می دادند اما اکنون گروه های  صفحات اجتماعی و هشتگ ها جایی برای گردهمایی و ارتباطات جمعی ما هستند.

تاثیر اینترنت و تکنولوژی در زندگی

 اقتصاد:

تکنولوژی توانسته زندگی اقتصادی ما را به راحتی تصاحب کند. این روز ها به راحتی میتوانیم خرید های اینترنتی داشته باشیم بدو ن اینکه نیازی به مراجعه حضوری و جابه جایی در سطح شهر باشد و علاوه بر  این به راحتی میتوانیم حساب های بانکی مان را مدیریت کنیم و به کمک کارت های اعتباری تمامی کارهای اقتصادی خود را انجام دهیم

تاثیر اینترنت و تکنولوژی در زندگی

مشاغل:

به کمک تکنولوژی و اینترنت کم کم رد پای مشاغل جدیدی در عرصه های مختلف پیدا شد مشاغلی که پیش از این وجود نداشتند.

تاثیر اینترنت و تکنولوژی در زندگی

سلامت و پزشکی:

سلامتی یکی از مهمترین بخش هایی است که تکنولوژی توانسته تاثیرات مثبت و بسیار مهمی را بر روی ان بگذارد مثلا گجت و نرم افزارهایی که افراد میتوانند در هر زمان و مکانی بدون نیاز به دانش خاصی به مراقبت از سلامتی خهود و انالیز وضعیت جسمانی خود بپردازند. علاوه بر این تکنولوژی توانسته کمک زیادی به معلولان حرکتی, نابینایان و ناشنوایان کند.

تاثیر اینترنت و تکنولوژی در زندگی

سرگرمی:

شاید واضح ترین بخش از زندگی ما که تکنولوژی روی ان تاثیر مستقیمی گذاشته است ایجاد تغییر در سرگرمی هایمان باش, توپ های چند لایه, اسم فامیل های جمعی, گل یا پوچ و... کم کم در حال تبدیل شدن به خاطرات و نوستالژی هستند و کنسول های بازی, تلفن های هوشمندو بازی های انلاین جایگزین این سرگرمی ها شده اند.

اطلاعات مطلب

  • آموزشی و ارتباطی
  • 541 بازدید
  • blankblankblankblankblank (3 votes, average: 5,00 out of 5)
    blankLoading...
  • آخرین ویرایش توسط : مهدی هاتفی نیا - یکشنبه, 12 آگوست 18, 1:00 ب.ظ
  • ویکی چجور

دیدگاه کاربران

  1. حکیمه فولادپنجه - 2019/08/19 - 12:01 ب.ظ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب