ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

10 − 9 =

بستن
بستن

چگونه اولین مشتریان را پیدا کنیم؟

چگونه اولین مشتریان را پیدا کنیم؟

اصولا شروع کسب و کار دارای دو مرحله می باشد یکی آماده کردن زیرساخت های لازم و دیگری پیدا کردن مشتری. گام اول با اینکه گام بسیار مهمی می باشد و باید کاملا آماده باشد و منابع سازمانی نیز در این مرحله می باشد ولی بدون مشتری موفقیتی عایدتان نمی شود. زمانی که شرکتی را تاسیس کردید و کسب و کار جدیدی راه اندازی نمودید باید در جست و جوی مشتری باشید که ما در این مقاله قصد داریم شما را با تکنیک های یافتن مشتری آشنا نماییم. لطفا ما را همراهی بفرمایید.

مطالب مرتبط


گام 1 - مطلع کردن دوستان و آشنایان

مطلع کردن دوستان و آشنایان

زمانی که کسب و کار جدیدی را شروع کردید به دوستان و آشنایان خود خبر دهید و آن ها را مطلع نمایید. این کار باعث می شود اگر خودشان کاری در این حوزه ی فعالیتی که اکنون شما شروع کردید داشته باشند ، به شما مراجعه نمایند و علاوه بر این می توانند به عنوان بازاریابی رایگان شما را به دوستان خود معرفی نمایند.

گام 2 - تبلیغات در سطح شهر

تبلیغات در سطح شهر

امروزه تبلیغات اهمیت بسیار حیاتی دارد و تقریبا بدون تبلیغ موفقیت بسیار سخت می باشد. روش ها و متدهای مهمی در تبلیغات تایرگذار هستند و می توان از آن ها بهره برد. اگر شما فکر می کنید نمی توانید تاثیر لازم را بر مردم بگذارید می توانید کار ابلیغات خود را به شرکت های تبلیغاتی واگذار کنید تا آن ها با فنون ویژه ای که دارند نهایت استفاده را نمایند و در کمترین زمان شما را با بازده بسیار بالایی تبلیغ نمایند و برای شما مشتری جذب نمایند.

گام 3 - فعالیت در دنیای مجازی و ساخت وب سایت

فعالیت در دنیای مجازی و ساخت وب سایت

امروزه بیشتر مردم وقت بسیاری را صرف دنیای مجازی می کنند. این کار می تواند شما را ترغیب کند تا فعالیت تبلیغاتی را در محیط مجازی دنبال نمایید. برای این کار باید  ببینید مردم شهر و کشور شما به کدام فضا علاقه زیادی نشان می دهند تا بیشتر فعالیت خود را در آن حوزه انجام دهید. مثلا در کشور ما اکثر مردم رسانه هایی با تصویر و متن کم را ترجیح می دهند و به همین دلیل اینستاگرام در ایران طرفداران زیادی دارد پس شما باید یک پیج برای کسب و کارتان در نظر بگیرید و در آنجا بازار یابی نموده و خود را تبلیغ کرده و دستاوردهای خود را به اشتراک بگذارید. همچنین شما باید از یک وب سایت برای تعامل بدون محدودیت زمانی و مکانی بهره ببرید.

اطلاعات مطلب

  • دنیای کار
  • 362 بازدید
  • blankblankblankblankblank (2 votes, average: 5,00 out of 5)
    blankLoading...
  • آخرین ویرایش توسط : فخر کامبیز - دوشنبه, 19 ژوئن 17, 6:03 ق.ظ
  • مدیریت کسب و کار

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب