ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

سه × 1 =

بستن
بستن

چگونه افراد را کنترل کنیم ؟

چگونه افراد را کنترل کنیم ؟

در اینجا بسیاری از دلایل برای کنترل مردم است . بعضی از این دلایل سالم هستند و بعضی از آنها نمی­باشند . درهرصورت، شما می­توانید یک رویکرد خوب پیدا کنید که به شما کمک می­کند تا به درستی با تلاش برای درک مردم و خودتان کمی بهتر عمل کنید .

مطالب مرتبط


گام 1 - درک دیگران

درک دیگران

 درک چگونگی دستیابی به اهداف خود : دستکاری خشونت آمیز می­تواند باعث آسیب جدی شود و ممکن است رابطه شما را قبل از آنکه چیزی را میخواهید به پایان برساند . در عوض ، "کنترل" را به عنوان متقاعد کردن دیگران برای پذیرفتن دیدگاه خود فکرکنید . با روشهای مناسب ، می­توانید بدون نادیده گرفتن احترام نگرش مردم را تغییر دهید .

درک دیگران

 یک هدف مناسب را انتخاب کنید : اطمینان حاصل کنید که فردی که تحت تأثیر قرار می­دهد می­تواند در رسیدن به اهداف خود باشد تنظیم خودتان و یک کار غیر ممکن می­تواند یک وضعیت فشار بالا ایجاد کند و هرکسی را در درگیر کند . در عوض، هدف ایجاد دوستی ،بهبود کارشما یا انجام کارهای روزمره یا حل یک مشکل بین فردی است .

 • هرگز تلاش نکنید شخص دیگری را دوست داشته باشید ،از اعتصاب یا بیماری روحی خارج شوید یا تغییرات قابل توجهی در زندگی خود داشته باشید . "موفقیت" دستکاری جدی عاطفی به تنهایی ، شکننده و بسیارآسیب پذیر به خود و دیگر افراد درگیر است . اگر این اهداف شما هستند .
درک دیگران

انگیزه های خود را پیدا کنید : در حال حاضر ، شما با چگونگی رفتار افراد دیگر چگونه ناراضی هستید . اما قبل اینکه شما بتوانید آنهارا به سوی چیزی متفاوت متقاعد کنید . باید بدانید که انگیزه آنها برای انتخاب فعلی آن چیست . چه چیزی باعث می­شود که آنها فکر کنند که کاری که انجام می­دهند ایده خوبی است ؟ هنگامی که شما می­دانید مجموعه ­ای از انگیزه های فعلی شما می توانید بر این انگیزه ها تأثیر بگذارید تا آنهارا به سمت چیز دیگری متقاعد کنید .

 • به طور معمول ، ساده ترین راه برای پیدا کردن انگیزه های آنها این است که به سادگی بپرسید : "چرا شما فکر می کنید که این ایده خوب است " همچنین سعی کنید آن را با گوش دادن به آنچه که می­گویند تماشا کنید و آن را انجام دهید .
 • به عنوان مثال ، شریک پروژه شما کارهایی را که د.ست دارید به شما کمک نمیکند. او ممکن است با احساس عدالت انگیزه (او قبلا فکر می کند که او به اندازه کافی انجام می شود )، تنبلی (او می خواهد از کار اجتناب کند )، یا عزت نفس پایین(او فکر نمی کند که بتواند کاررا انجام دهد ).
درک دیگران

 قوی ترین انگیزه را شناسایی کنید :  اکنون می دانید که کدام یک از انگیزه های فعلی ، کدام انگیزه برای آنها مهم است . تأثیر این انگیزه ساده ترین راه برای بدست آوردن برای بدست آوردن بیشترین تأثیر است . فکر کنید در مورد آنچه که بیشتر در تصمیم گیری ارزش دارند . با فکر کردن در مورد تصمیم هایی که قبلا آنها را در گذشته دیده اید یا استدلال هایی که با آنها داشته اید اگر می دانید برای آنها مهم است پس می­توانید این انگیزه را برای رسیدن به نتایجی که می خواهید معرفی کنید .

 • به عنوان مثال ، شما می خواهید مادر خود را در انتخابات رأی دهید او برای کاندیدای حاکم رأی داده است . زیرا او موضع سیاسی خود را بهتر می داند و با ارزش های اجتماعی او موافق است . شما می دانید که او هزینه های آموزشی را بیشتر از پلاتفرم ارزش های اجتماعی ارزش می گذارد، زیرا او قبلا یک معلم بود . شما می توانید از حقایق مربوط به رابطه نامزدی خود با فرزندان ، خانواده ها و سیاست های آموزشی برای ایجاد انگیزه برای تغییر ذهن خود استفاده کنید .
درک دیگران

درک آنچه که آنها را برگزار می کند : اکنون شما درک می کنید که چه چیز هایی باعث می شود که بحث به خوبی برای آنها مفید باشد . هنگامی که شما می دانید آنچه که آنها به عنوان خطرات با آنچه از شما می پرسند ، درک می کنید.

 • می توانید دریابید که چگونه این خطرات به نظر کوچکتر می رسد هیچ دلیلی وجود ندارد که درک کنید چرا کسی این ایده را دوست ندارد . اغلب ، هنگامی که کسی می گوید چرا ایده ای را با صدای بلند نمی

خواند فکر می کنند که آن را صدا می کند احمقانه یا متوجه است ک آنها نمی توانند توضیح دهند .  

گام 2 - ایجاد اعتماد به نفس و آرامش

ایجاد اعتماد به نفس و آرامش

 اجازه دهید آنها خود را به عنوان قهرمان ببینند : یکی از بهترین راه ها برای متقاعد کردن کسی به انجام کاری این است که کمک کند تا خود را به عنوان قهرمان داستان ببیند . انسان ها به دنبال نوعی تداوم زندگی خود هستند . این چیزی است که باعث می شود که آنها احساس کنند که می توانند انتظار خوشحالی داشته باشند . اگر این کار را بکنید می توانید تقریبا هر چیزی را به آنها بگویید .

 • به عنوان مثال ، بگذارید بگوییم یک سرمایه گذار برای حمایت از راه اندازی شرکت خود را می خواهید . با آنها در مورد چگونگی حمایت از شرکت خود صحبت کنید آنها راه را برای نوآوری دارند آنها قهرمان هستند که تغییرات مثبتی در جامعه شما به ارمغان می آورد آنها می توانند آندرو کارنگی بعدی باشند که زمان تاریخ کارهای خوبی انجام میدهند .
ایجاد اعتماد به نفس و آرامش

 به آنها حس جامعه یا هویت بدهید :راه دیگری برای ایجاد ایده های شما جذاب تر است این است که فردی را که می خواهید متقاعد شوید به عنوان بخشی از جامعه احساس کنید . که نقش خاصی در جامعه ایفا می کند مردم نیاز فوق العاده قوی به تعلق دارند . و زمانیکه شما آنرا احساس می کنید به آنها تعلق دارند . آنها بیشتر مایل به همراه با آنچه که شما آنها را میخواهید انجام دهد به عنوان مثال : بیایید می گویند که شما خواهر خود را برای تغییر کارهایتان می خواهید . به او کمک کنید تا ببینید که با تمیز کردن آشپزخانه ، او به خانه کمک خواهد کرد به طوریکه همه متوجه شوند . توضیح دهید که شما باغ را برای لذت بردن خود می خواهید اما هیچکس هرگز به این وظایف از مردم تشکر نمی کند .

ایجاد اعتماد به نفس و آرامش

 چیز هایی برای آنها انجام دهید : هنگامی که شما به مردم کمک می کنید و چیز هایی رابرای آنها می گذارید .آنها احساس می کنند که به شما بدهکارند و آنها به احتمال زیاد فکر میکنند که باید آنچه را که می خواهند انجام دهند ارائه کمک قابل توجه (مانند کمک به انها در حرکت ، پیدا کردن شغل و استخدام آنها یا تنظیم آنها در یک تاریخ خوب ) کمک میکند (در صورت کمک از آنها درخواست خواهد کرد )

 • بخش مهمی از این تکنیک، هر چند اجازه نمی دهند که آنها یک انگیزه نهایی را ببینند آنها باید باور داشته باشند که شما صادقانه می خواهید به آنها کمک کنید زیرا شما آنها را دوست دارید . این درست است که این باید باشد : برای راحتی خود ممکن است بخواهید از شرایط سؤاستفاده کنید .
ایجاد اعتماد به نفس و آرامش

اجازه دهید آنها را در کنترل شما ببینند : راه دیگری برای اینکه آنها را مانند مسیر خود احساس کنید راه درست این است که به نظر می رسد که شما در کنترل وضعیت هستید . اگر آنها فکر می کنند که شما دستان خود را برروی فرمان از زندگی قرار داده اید پس لازم نیست نگرانی ها در مورد نتایج شگفت آور باشد . این باعث می شود که راهتان به شیوه ایامن نگاه شود .

 • ابتدا همه چیز را آگاهانه کنترل کنید تحقیق خود را انجام دهید می دانید که در مورد آن صحبت می کنید پس از آن پروژه به شما در مورد یک برنامه جامع که شما به آن اعتماد به نفس دارید صحبت می کنید . برای سوالات آمادگی داشته باشید و تعداد زیادی استدلال مخالف تهیه کنید .

اطلاعات مطلب

 • روانشناسی
 • 394 بازدید
 • blankblankblankblankblank (2 votes, average: 5,00 out of 5)
  blankLoading...
 • آخرین ویرایش توسط : سعید شاهسون - جمعه, 01 ژوئن 18, 1:06 ق.ظ
 • دریافت فایل

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب