ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

10 − 9 =

بستن
بستن

چگونه اطلاعاتی در مورد مدیریت الکترونیک بدست آوریم ؟

چگونه اطلاعاتی در مورد  مدیریت الکترونیک بدست آوریم ؟

با گسترش تجارت الکترونیک مبادلات در کشورهای پیشرفته شیوه های کاغذی قبلی منسوخ گردیده و در عمل امکان انجام مبادله با این کشورها از طریق روش های سنتی از میان خواهد رفت که این امر به معنای منزوی شدن در عرصه تجارت جهانی خواهد بود. عدم بهره گیری از تجارت الکترونیکی همچنین به معنای کندی در انجام معاملات و از دست رفتن فرصت های لحظه ای و زودگذر در تجارت جهانی است. بنابراین نیاز به مدیریت الکترونیک در چنین عصری یک لازمه برای پیشرفت محسوب می شود که در ذیل به بررسی مدیریت الکترونیک می پردازیم.

مطالب مرتبط


گام 1 - بازنگری

بازنگری

بازاریابی برای محصولات و خدمات به وسیله جهان ارتباطات اینترنتی اساسا دگرگون شده است. بسیاری از عملکردهای اجرایی به تجربیات کسب و کار الکترونیک برای رقابت یا ایجاد فضایی جدید روی آورده اند و بسیاری از شرکت ها در صورت تغییر ندادن زیر ساخت هایسان با مشکلات جدی رو به رو می شوند. در این رقابت شدید یکی از عوامل موفقیت بازنگری است که یکی از جنبه های مدیریت الکترونیک می باشد.

گام 2 - مراحل مدیریت الکترونیک

مراحل مدیریت الکترونیک

مدیریت الکترونیک شامل مراحلی جهت بالا بردن سطح امنیت و اطمینان در تجارت ، بخش فناوری اطلاعات ، توانایی های بخش خدمات ، امنیت و اجرا است که کسب و کار الکترونیکی برای موفقیت به آن ها نیاز دارد. این ها مواردی است که در صورت نادیده گرفتن آن ها در مدیریت الکترونیکی باعث شکست های سنگین می گردد. این نظریه در تجزیه و تحلیل صنایع سنگین منعکس شده است مانند گروه harwitz کسب و کار الکترونیک بدون مدیریت صحیح مسلما شکست خواهد خورد. علاوه بر این گروه ، گروه gartner نیز بر این عقیده است که هجوم و استقبال بیش از حد ایر جهت اجرای برنامه های کسب و کار الکترونیکی باعث بروز صدماتی در زیرساخت شرکت ها می گردد که کمبود برنامه ریزی و نقشه صحیح نیز باعث شکست های بیشتری می شود. در این بحث به چالش های مدیریت کسب و کار الکترونیک پرداخته می شود که سازمان شما باید به آن ها بپردازد و برایشان برنامه ریزی کند بدین ترتیب با مدیریت الکترونیک شما می توانید به مقدار قابل توجهی سطح موفقیت شرکتتان را افزایش دهید.

گام 3 - دلیل گرایش به مدیریت الکترونیک

دلیل گرایش به مدیریت الکترونیک

دلیل اصلی گرایش به مدیریت الکترونیکی افزایش سطح درآمد و بهبود خدمات مشتریان است. کسب و کار الکترونیکی فناوری اطلاعات را از طریق پایگاه اطلاعات مرکزی و شبکه شرکت ، که در تعامل مستقیم با مشتریان است فراهم می کند. مدیریت الکترونیک چالش هایی را نیز به همراه دارد که شامل مشتریان بخش تجارت و دایره فناوری اطلاعات می گردد.

اطلاعات مطلب

دیدگاه کاربران

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب