ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

پنج + 14 =

بستن
بستن

چگونه از یک بلدرچین کودک مراقبت کنیم؟

چگونه از یک بلدرچین کودک مراقبت کنیم؟

جوجه بلدرچین حیوانی کاملا کوچک ، آرام و زیبایی است. اگر شما میخواهید یک بلدرچین رام کنید به یک زمان طولانی نیاز دارید و باید صبر کافی داشته باشید.

مطالب مرتبط


گام 1 - مراحل

مراحل

رام کردن جوجه بلدرچین باید در اسرع وقت و زمانبندی شده باشد.در جلوی چشم او تمام حرکات دست خود را به آهستگی انجام دهید. علاوه براین ، از طرف پشت سر بلدرچین به او نزدیک نشوید. چون آنها حس میکنند که خطری آنهارا تهدید میکند.

آرامش را برقرار کنید. اگر شما با بلدرچین حرف میزنید یا غذا میدهید ویا به آن ها رسیدگی میکنید یک جای خوبی برای نشستن پیدا کنید.در جایی باشید که در جلوی چشم بلدرچین باشید. هیچوقت پشت سر آنها نروید.

مراحل

غذای بلدرچین را با دست خود بدهید. اجازه دهید که آنها دنبال شما بیایند. سعی کنید از مواد غذایی که بلدرچین از آن لذت میبرد استفاده کنید.. مانند موادی مانند دانه ها ، گندم ، میوه های نرم استفاده کنید. همچنین تغذیه بلدرچین در صبح انجام شود.

مراحل

یک آوازی را انتخاب کنید و آنرا هرروز زمزمه کنید تا هرروز که وقتی میخواهید پیشش بیایید شما را بشناسد.

مراحل

جوجه بلدرچین را بلند نکنید. در عوض بالای سرش و پایین نوکش را نوازش کنید. در نهایت آنها سعی در بالارفتن از دست و نشستن روی شانه خود را خواهند داشت.

مراحل

با بلدرچین خود حرف بزنید ، آنها را درک کنید و حرکات خود را به نرمی انجام دهید. با بلدرچین به آرامی و با صدای نازک حرف بزنید و آواز بخوانید. طوری نباشد که باعث ترس آن شود. حرف زدن با بلدرچین باعث آرام شدن آن میشود.

اطلاعات مطلب

دیدگاه کاربران

  1. رضایا - 2016/12/27 - 7:26 ق.ظ
  2. رز - 2020/05/30 - 4:32 ب.ظ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب