گام 1 - استفاده از گوگل در مسافرت

استفاده از گوگل در مسافرت

جستجو در Google Flights

همان سرعتی که هنگام تایپ کردن یک واژه در تولبار جستجوی گوگل اتفاق می‌افتد در جستجو کردن در Google Flights هم اتفاق می‌افتد؛ اما چگونه؟ گوگل همان اطلاعات موجود در دیگر سایت‌ها را استفاده می‌کند؛ اما پردازش جستجوها به مراتب سریع‌تر است، مشخصه‌ای که گوگل در آن بسیار ماهر عمل می‌کند.

استفاده از گوگل در مسافرت

 

سامانه Google Flights به شما نقشه مسيرها را همراه قيمت مشخص ميكند

وب‌سایت Google Flights مسافران کمک می‌کند تا در سفرشان منعطف عمل کنند… منطقه‌ای به عنوان مقصد انتخاب کنید، مانند فلوریدا یا اروپای شرقی و به طور غیرمنتظره‌ای نقشه مسیرهای مختلف و ارزان‌ترین پروازهای مختلف برای شما نشان داده خواهد شد. به عنوان مثال می‌توانید در ماه می پروازی از سمت نیویورک سیتی به سمت فلوریدا تنها یا 197 دلار پیدا کنید.

استفاده از گوگل در مسافرت

Google Flights ابتدا بهترين پروازها را به شما نشان مي دهد نه ارزانترين ها را

گوگل در ابتدا پروازها را برای شما ارزیابی می‌کند و بهترین پروازها را از نظر مقصد، ایستگاه‌های توقف و هزینه‌های سفر به شما پیشنهاد می‌کند. پیدا کردن سفری سه ساعته و بدون توقف تنها با هزینه 197 دلاری حتی با در نظر گرفتن هزینه‌‌ی کیف‌های مسافرتی برای شما امکان‌پذیر خواهد بود.

استفاده از گوگل در مسافرت

براي مسافران ، اپليكيشن گوگل به طرز شگفت آوري خوب است

کافی است بپرسید: بهترین کافه این منطقه کجاست و جستجوی گوگل نه تنها بسیار سریع لیستی همراه با تصاویر از کافه‌های نزدیک شما در اختیار قرار می‌دهد، بلکه کیفیت خدمات مکانی که شما می‌خواهید بروید را نیز برای شما مشخص می‌کند. همچنین کافی است بنویسید: مسافرت‌های من را نشان بده و این جستجوگر به جیمیل شما رجوع و با تأیید ایمیل برنامه‌های سفرهای اخیر را در اختیارتان قرار می‌دهد.

استفاده از گوگل در مسافرت

برنامه Google Translate به اندازه اي سريع است كه عملاً ذهن شما را مي خواند 

یک عکس از علائم موجود در 36 زبان زنده‌ی دنیا حتی موقعی که آفلاین هستید تهیه کنید و Google Translate به شما می‌گوید که این علامت به شما چه می‌گوید و با چه تلفظی خوانده می‌شود. همچنین شما می‌توانید مکالمه‌های خود را به 90 زبان دنیا ترجمه کنید.