گام 1 - رهایی از سرماخوردگی قفسه سینه

رهایی از سرماخوردگی قفسه سینه

سرکوب سرفه کردن با مقدار زیادی دارو.
سرفه کردن در سرماخوردگی سینه متداول می باشد زیرا تجمع خلط و موکوس وجود دارد. استفاده از داروهای OTC که به داروهای سرفه اضافه شده اند به درمان سرفه و رفع گرفتگی آن کمک می کنند. داروها را درست استفاده کنید.

از داروهای ضد التهاب برای تسکین درد استفاده کنید. سرفه می تواند درد سینه را تشدید کند و تب در عفونت ها عمومی است. یک داروی سرماخوردگی یا یک مسکن انتخاب کنید و یا یک داروی ضد التهاب مثل ایبوپروفن برای تسکین درد استفاده کنید.

رهایی از سرماخوردگی قفسه سینه

برای رفع گرفتگی سینه نوشیدنی بنوشید. موکوس ها در سینه به دام افتاده و باعث گرفتگی می شوند و می توانند سرفه و خس خس سینه را ایجاد کنند. نوشیدنی زیادی مثل آب، چای گرم، سوپ و آب میوه را برای از بین بردن موکوس استفاده کنید.

رهایی از سرماخوردگی قفسه سینه

برای پیدا کردن، نیروی دوباره، استراحت کنید. استراحت کردن در زمان مبارزه با سرماخوردگی سینه و دیگر عفونت ها امری ضروری است چرا که به بدن شما شانس درمان شدن می دهد. با مدرسه یا محل کار خود تماس گرفته و چند روزی را مرخصی بگیرید و استراحت کنید و به بدن خود کمک کنید که با عفونت مبارزه کند.

رهایی از سرماخوردگی قفسه سینه

دستگاه مرطوب کننده محیط ( humidifier ) را روشن کنید. از بخور آن برای افزایش رطوبت هوا استفاده کنید تا تراکم سینه تان کاهش یابد.

به سینه خود بخور بدهید. بیشتر از حد معمول و سخاوتمندانه در طول روز از بخور سینه استفاده کنید تا ریه هایتان را تمیز کند و جلوی سرفه تان را بگیرد. آن را درست استفاده کنید.