ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

نوزده + هفده =

بستن
بستن

چگونه از روی لبخند افراد میتوان به شخصیت آنها پی برد؟

چگونه از روی لبخند افراد میتوان به شخصیت آنها پی برد؟

لبخند و شخصیت

محققان توضیح میدهند که لبخند شما درباره شخصیت شما چه حقایقی میگوید ،آیا شما تا به حال احساس کرده اید ، زمانی که کسی که، شما عاشق او هستید (چه کودکی یا شریک و یا یک دوست صمیمی ) ،لبخند میزند گویی قند در دل و قلبتان آب می شود چرا که دیدن لبخند آن ها یک چشم انداز زیبا است ولی این تنها بخش حالت دوست داشتنی چهره نیست آیا می دانید که، با لبخندمان ، برخی از شخصیتمان را نمایش می دهیم؟ برای تشخیص شخصیت افراد از روی لبخندشان با ما همراه باشید… 🙂 

 

چگونه ها را از ما بخواهید

ویکی چجور

پایگاه تخصصی چکونگی انجام کار

مطالب مرتبط


گام 1 - شخصیت شناسی از روی لبخند

شخصیت شناسی از روی لبخند

برون گرا هستید یا درون گرا:

افرادی که برون گرا هستند معمولا تمایل دارند که گسترده تر لبخند بزنند و لبخندی با دهان گشوده تر دارند، اما افراد درون گرا و خجالتی تر متمایلند که لبخند جمع تر و کوچک تری بزنند، آنها راحت ترند لبخندشان را کمی برای خودشان نگه دارند. زمان هایی وجود دارد که ممکن است نیاز هست کمی بیشتر برون گرا باشید (مثلا در رویداد کاری یا مصاحبه) این زمانی است که یک لبخند درخشان می تواند شگفتی ایجاد می کند.

پاملا مک کلین، رئیس سابق آکادمی فیزیولوژی آمریکا می گوید:"وقتی کسی لبخند بزند، نشان می دهد که مایل هست بخشی از شخصیت خود را افشا کند.

شخصیت شناسی از روی لبخند

موفقیت در روابط:

بر اساس یک مطالعه منتشر شده در مجله ( انگیزه و احساس )، اینکه چطور یک فرد در عکس های قدیمی لبخند می زند، پیش بینی خوبی از موفقیت وی در روابط آینده می دهد، در یک آزمایش محققین عکسهای سالیانه در کالجی را بررسی کردند و شدت لبخندشان را از 1 تا 10 ارزشیابی کردند. "هیچکدام از افرادی که لبخندشان جز 10 درصد بالایی قرار گرفته بود، طلاق نگرفته بودند.

در حالی که تقریبا یک چهارم کسانی که نمره ای بین 10 درصد پایینی را داشتند طلاق گرفته بودند و زندگی مشترکشان پایان یافته بود. "محققان این فرضیه را با آزمایش دوم دیگری نیز انجام دادند ، بدین صورت که در آن افراد بالای 65 سال، عکس هایی از دوران کودکی خود را ارائه می دادند پس از ارزیابی لبخند آنها و نمره به لبخند هر یک، تنها 11 درصد از " خوشروها و متبسمین"طلاق گرفته بودند. "اخمو ها " 20 درصد بیشتر طلاق گرفته بودند.

شخصیت شناسی از روی لبخند

اعتماد به نفس و لبخند:

لیلی ت. گارسیا، رئیس قبلی کالج آمریکایی پروستودونت ها می گوید:"لبخند، اعتماد به نفس و حرفه ای بودن را به ارمغان می آورد."

به این ترتیب، افرادی که دارای لبخند وسیع هستند معمولا قابل اعتماد، اتکا و انعطاف پذیر هستند - همچنین دارای توانایی «بهتر حل کردن چالش ها نسبت به کسانی هستند که لبخند نمیزنند»دارند. در یک مطالعه، محققان از افراد تصادفی درخواست دیدن تصاویر متعدد کالج بانوان کردند ، اشخاص اعلام کردند که کسانی که در عکس های خود لبخند زده اند به نظر می رسد که خوش بینانه تر و تواناتر از باقی زنان باشند.

شخصیت شناسی از روی لبخند

باروری و سلامت عمومی با لبخند :

مطالعات بسیاری نشان می دهد که یک لبخند سالم می تواند سلامت کلی را تحت تاثیر قرار دهد ، همچنین ممکن است یک همبستگی بین لبخند و باروری وجود داشته باشد در حالی که این تحقیق براساس حدسیات است، مطالعات در واقع نشان داده اند که بهداشت دهان با نتایج سلامتی همراه است. در یک مطالعه که سال 2009 منتشر شده در مجله زنان و زایمان، "بیماری لثه با افزایش خطر ابتلا به بیماری های قلبی، بیماری های تنفسی و بیماری های کلیوی مرتبط است." محققان دریافته اند که این یافته مربوط به اثر بیماری لثه بر سطح التهاب و عفونت است.

شخصیت شناسی از روی لبخند

سطوح اضطراب :

اضطراب اجتماعی به عنوان "ترس از تعامل با دیگران است که در نتیجه خودآگاهی ، احساسات منفی قضاوت و (ارزیابی) توسط سایرین را در افراد ایجاد میکند" تعریف می شود ، در این حالت، لبخند واقعی زدن بسیار سخت است. افراد ذاتا این عدم وجود لبخند را با اضطراب و ناامنی پیوند می دهند (آه کشیدن همانطور که میگویند "درک واقعیت است") . با این حال، منصفانه است که بگوییم افراد با لبخند بیشتر تر، شاید کمتر از دیگران مضطرب باشند.

شخصیت شناسی از روی لبخند

خوشحالی:

 لازم است بدانید که لبخند شما می تواند منافعی بیشتر از حالت حس مثبت ایجاد کند ؛ دیگران شما را به عنوان فردی روشنفکر، دوستانه و صمیمی، انعطاف پذیر، با اعتماد به نفس و موفق می بینند....

اطلاعات مطلب

 • روانشناسی
 • 896 بازدید
 • blankblankblankblankblank (4 votes, average: 5,00 out of 5)
  blankLoading...
 • آخرین ویرایش توسط : - جمعه, 31 آگوست 18, 3:53 ب.ظ
 • ویکی چجور

دیدگاه کاربران

 1. پارسا پورمحمد - 2019/06/03 - 12:03 ب.ظ
 2. blank
  علی صمدی فرد - 2019/07/23 - 3:18 ب.ظ
 3. سمیه حامدی - 2019/08/11 - 1:53 ق.ظ
 4. سهیلا شهابی - 2019/08/11 - 12:04 ب.ظ
 5. blank
  مونسی - 2019/08/11 - 12:34 ب.ظ
 6. blank
  طناز مهدی نژاد - 2019/08/11 - 3:23 ب.ظ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب