ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

16 − پنج =

بستن
بستن

چگونه از حیوانات عجیب و غریب در فضای باز مراقبت کنیم؟

چگونه از حیوانات عجیب و غریب در فضای باز مراقبت  کنیم؟

حیوانات عجیب و غریب نیاز به رژیم های خاص دارند و دارای محوطه های خاص و نیازهای دامپزشکی متفاوت هستند که اغلب بسیار گران هست و برای مدت زمانی که حیوانات زندگی می کنند مورد نیاز است. اگر مطمئن نیستید که می توانید هزینه کنید و مهمتر از همه، به مراقبت از یک حیوان بپردازید، آن را دریافت نکنید! قوانین محلی خود را درباره مالکیت، مراقبت و نگهداری حیوانات عجیب و غریب بررسی کنید، زیرا این قوانین در سراسر ایالات متحده، انگلستان، اروپا و دیگر نقاط به شدت متفاوت است.

مطالب مرتبط


گام 1 - مراحل انجام کار :

مراحل انجام کار :

مرحله 1 : برای آنها یک فضای زندگی ایجاد کنید.

نه تنها شما نیاز به ایجاد یک فضای زندگی خوب برای حیوانات خود ،قبل از اینکه حتی آنها را دریافت کنید، دارید بلکه شما باید در اغلب موارد از قوانین محلی یا فدرال در مورد فضاهای مورد نیاز برای هر گونه از حیوانات پیروی کنید. بستگی به نوع حیوان عجیب و غریب، پیدا کردن یک مرتع خالص و یا یک فضا در اطراف خود متفاوت است. حصار منطقه و حذف هر گونه موارد، خرید یا ایجاد یک دروازه برای جلوی مرتع، سپس یک پناهگاه برای خواب و استراحت آنها و جهت فرار از باران، طوفان، برف و دیگر شرایط آب و هوایی مناسب ایجاد کنید. اطمینان حاصل کنید که ارتفاع مناسب، مخصوصا برای یک لاما است! یک خانه خوب برای حیوانات عجیب و غریب حدود (3.0 متر) با ده فوت است که چندین حیوان می توانند در آن جا باشند!

مراحل انجام کار :

مرحله 2 : دریافت تغذیه.

این شامل مکان هایی برای ذخیره غذا می شود، مثل یک سطل زباله فلزی، چیزی برای حمل مواد غذایی مانند یک کوزه و فیدر یونجه با چندین منطقه برای غذا خوردن با سینی های زیر برای قرار دادن غذا در داخل آن. شما می توانید خودتان از یک فروشگاه مزرعه خریداری کنید.

مراحل انجام کار :

مرحله 3 : منطقه را امن کنید.

با خرید یک قفل و درب، مرتع را امن کنید. همیشه کلید را در همان محل نگه دارید و قفل را پس از هر بار که حیوانات را تغذیه می کنید بررسی کنید.

مراحل انجام کار :

مرحله 4 : خرید مخزن آب.

اطمینان حاصل کنید که هیچ سوراخی در آن وجود ندارد و شستشوی آن را با یک شلنگ انجام دهید. این ها باید از هرگونه آب آلوده دور باشند و مناطق تغذیه تمیز شوند، شستشو را تا زمانی که دیگر طعم یا بوی هر گونه سفید کننده و یا مواد مدفوع وجود نداشته باشد، انجام دهید و دوباره با آب خالص و تمیز، مخزن را پر کنید.

مراحل انجام کار :

مرحله 5 : آمادگی برای تمیز کردن سطل زباله.

تمیز کردن مدفوعات از مرتع، مسکن حیوانات، مناطق معمولی و به ویژه مناطق تغذیه را روزانه انجام دهید. سپس تمام مناطق چوبی یا گچ را با آب و اسکاج خشک تمیز کنید. بدون توجه به فصل، حیوانات تان باید در خاک مرطوب زندگی کنند. قبل از دادن غذاهای تازه و آب، تمام مواد غذایی را روز قبل پاک کنید. به دقت تمام ظروف آب را تمیز کنید که ممکن است منافذ، مواد غذایی یا سایر آلودگی ها را داشته باشند.

مراحل انجام کار :

مرحله 6 : فراموش نکنید که آنها را دوست داشته باشید!

خشك كردن آنها را به آرامی انجام دهید و آنها را با دست خود بردارید. اطمینان حاصل کنید که حیوانات شما دارای بسیاری از اسباب بازی های امن و جالب و غنی سازی دیگر مانند چیزهای جدید برای بوییدن و یا بازی است. مراقبت از هر نوع حیوان عجیب و غریب بسیار سخت است، اما وقتی که با فداکاری و عشق انجام می شود، تجربه ای عالی برای شما و حیوانات شما می تواند باشد.

مراحل انجام کار :

مرحله 7 : در نهایت، با درنظر گرفتن همه ی جوانب بیندیشید! اگر مراقبت های خاصی می طلبد، به آن دقت کنید.

اطلاعات مطلب

  • مراقبت
  • 1,615 بازدید
  • blankblankblankblankblank (2 votes, average: 5,00 out of 5)
    blankLoading...
  • آخرین ویرایش توسط : samaneh_mazaheri - دوشنبه, 16 آوریل 18, 10:36 ق.ظ
  • دریافت فایل
  • ویکی هاو

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب