ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

سه × دو =

بستن

صرافی ملی ایران قیمت لحظه‌ای آخرین بروز رسانی 10:11:01*** 1398/05/28: قیمت فروش دلار 11700 تومان و قیمت فروش یورو 13200 تومان

تیتر اصلی روزنامه ها  دوشنبه 1398/05/28::: مردم سالاری: جعبه سیاه پتروشیمی‌گیت کیست؟ جلیل سبحانی مدیر عامل شرکت اسپک، از شرکت‌های زیرمجموعه بازرگانی پتروشیمی، اخیرا بازداشت شده است. گفته می‌شود جلیل سبحانی دارای اطلاعات ارزشمندی در مورد فساد بزرگی است که در شرکت بازرگانی پتروشیمی بلافاصله پس از خصوصی‌سازی این شرکت صورت گرفته و با تحقیق و تفحص از او، ممکن است شاه‌مهره‌های پتروشیمی‌گیت از سایه خارج شده و در معرض داوری و عدالت قرار گیرند. *** شرق: موافقان و مخالفان سخنان کرباسچی; اصلاحات یا خروج از اصلاحات *** ایران: مروری بر مواضع سید حسن نصرالله و سردار سلیمانی نسبت به ظریف; دوگانه کاذب مقاومت مذاکره; جاوید قربان اوغلو، دیپلمات پیشین در گفت‌وگو با «ایران»: مخالفان دیپلماسی برای نظام هزینه‌تراشی می‌کنند; کشتی آزاد شده ایرانی هنوز سواحل جبل الطارق را ترک نکرده که یک جریان سیاسی به سیاق همیشه، مصادره به مطلوب‌های جناحی در راستای القای دوگانه سازی‌های مختلف را کلید زده است. *** اطلاعات: در کنگره ملی و همایش سراسری الماس‌های درخشان; دکتر ظریف: موظفیم بار فشار معیشتی را از زندگی مردم برداریم *** ابتکار: دورنمای جنگ نامتقارن در یمن; همزمان با پیچیده‌تر شدن تحولات یمن، وزارت خارجه ایران روز گذشته میزبان نشستی با حضور علی اصغر خاجی، دستیار ارشد وزیر خارجه در امور سیاسی، محمد عبدالسلام سخنگوی انصارالله و سفرای چهار کشور اروپایی انگلستان، آلمان، فرانسه و ایتالیا بود. به گفته منابع خبری محور این مذاکرات در‌خصوص حل و فصل سیاسی بحران یمن، توقف جنگ و نیز راهکاری برای نجات غیرنظامیان یمنی بود. *** کیهان: خصوصی‌سازی ضروری است اما دولت وارونه اجرا می‌کند! خصوصی‌سازی از نیازهای ضروری اقتصاد است اما طی قریب به دو دهه گذشته دولت‌ها عمدتا خلاف جهت خصوصی‌سازی واقعی حرکت کرده‌اند. *** دنیای اقتصاد:  مهار تورم با کنترل قیمت‌ها؟ ۹۲ درصد رای منفی دادند; استیضاح قیمت‌گذاری دستوری; ۹۲ درصد شرکت‌کنندگان در نظرسنجی یک برنامه تلویزیونی، رای به ناموفق بودن قیمت‌گذاری دستوری دادند. این رای تاییدکننده نظر کارشناسانی است که اعتقاد دارند تنظیم بازار با هدف کنترل تورم محکوم به شکست است. *** آرمان امروز:  كاهش قيمت‌ مسكن كليد خورد; کارشناسان می‌گویند در ماه‌های بهمن‌، اسفند و اردیبهشت‌ که جزو ماه‌های پرمعامله محسوب می‌شوند، شاهد عملکردهای هیجانی در بازار مسکن بودیم. اما هیچ‌گاه این هیجانات در بازار پایدار نمی‌ماند و آنگونه که از اظهارات بنگاهداران مسکن بر می‌آید پس از سومین ماه سال، کسادی در بازار مسکن حکفرما شده است. ***

چگونه از تمرینات ویژه برای تحریک مراکز حساس واکنشی روی سر استفاده کنیم؟

چگونه از تمرینات ویژه برای تحریک مراکز حساس واکنشی روی سر استفاده کنیم؟

7sx6m36jcwcnskaxgag

وقتی آموزش های ویژه ای را در مورد چگونگی تحریک مراکز بازتابی ارائه دهیم، شما بیشتر به اهمیت آنها پی خواهید برد. ضرورتی ندارد که از طریق چشم، به محل این مراکز پی ببرید، بلکه با کمی تمرین از طریق لمس، میتوانید محل تقریبی آنها را بیاموزید.

مطالب مرتبط


گام 1 - روش های مربوط به ماساژ مراکز حساس روی سر:

روش های مربوط به ماساژ مراکز حساس روی سر:

از انگشتان خود برای یافتن مناطق خاص روی سر استفاده کنید. اگر به مرکزی ترین قسمت بالای سر توجه کنید، درمیابید که مراکز بازتابی مربوط به اندام های تناسلی (تولید مثل) در آنجا قرار دارند. در قسمت پایین به طرف پیشانی، مرکز بازتابی مربوط به معده قرار دارد. در قسمت زیر بینی، مرکز بازتابی مربوط به غده صنوبری و هیپوفیز و سپس طحال و نهایتا مرکز بازتابی پانکراس قرار دارد. بطور مستقیم، پایین تر از این مرکز بازتابی، کانون های ویژه غدد جنسی روی چانه قرار دارد که بنظر میرسد روی خط مرکزی نصف النهاری که در سراسر بدن کشیده شده، قرار گرفته است.یکی از روش های ماساژ این مراکز بازتابی، استفاده از انگشت وسطی است که انگشت آتش نامیده میشود. زیرا شدیدتر از سایر انگشتان از خود انرژی ساطع میکند.  انگشت وسطی را روی مرکز پیشانی، درست زیر خط رویش مو فشار بدهید. با فشار و حرکت چرخشی یک نقطه ی حساس را لمس می کنید. پوست را مالش ندهید. ترجیحا نقطه استخوانی زیر پوست را به آرامی ماساژ دهید. اکنون، انگشت خود را به طرف مرکز پیشانی حرکت بدهید و مرکز حساس دیگری را که مربوط به غده صنوبری است، (و معمولا به عنوان چشم سوم شناخته میشود) لمس کنید. در نیمه راه این نقطه و پل بینی، مرکز بازتابی حساس دیگری است که به ماساژ نیاز دارد. این مرکز بازتابی سینوس ها را تحت تاثیر قرار میدهد.  

روش های تحریک:

1. به اندازه ی یک مشت از موی خود را چنگ بزنید و بکشید. این عمل نه تنها مو و ریشه آن، بلکه تمامی مراکز بازتابی بدن را تحریک میکند.

2. بصورت خیلی شل و راحت، انگشت های خود را ببندید و به حالت آزاد و موزون، آنها را از مچ ها حرکت دهید و به آرامی روی سر، ضربه بزنید. همچنین، به سرعت روی تمام سر ضربه بزنید. این عمل را بیشتر از 30ثانیه انجام ندهید. این حرکت برای انرژی بخشی به هر عضو و غده های بدن کافی است.

3. چنانچه برس فلزی دارید، به آرامی با آن، روی تمام سر ضربه بزنید. این روش، عالی ترین محرک است و در عین حال، محرک پیاز های مو نیز خواهد بود که منجر به رشد موهای جدید و پرپشت شدن موی سر میشود.

گام 2 - جمجمه:

جمجمه:

محققان به این نتیجه رسیده اند که جریان مایع مغزی نخاعی، هنگام نفس کشیدن تقریبا تحت تاثیر حرکت میکروسکپی استخوان های جمجمه قرار میگیرد. اگر این استخوانهای جمجمه به یکدیگر گیر کنند، بنظر میرسد که مایع نتواند از طریق ستون فقرات بخوبی پمپاژ شود. چون انرژی مربوط به مایع مغزی نخاعی، به راحتی نمیتواند جریان پیدا کند و در نتیجه، ماهیچه ها ضعیف خواهند شد. منظم کردن استخوانهای جمجمه باید به پزشک مخصوصی واگدار شود، که متخصص این تکنیک است. اما اگر دریابید که عضلات شکمی ضعیف شده اند، این امر احتمالا مربوط به استخوان های پاریه تال است که در روی سر، در یکدیگر فرو رفته اند. برای تقویت عضلات شکم لازم است بالای پیشانی را ماساژ دهید؛ طوری که انگار استخوان جمجمه را از درز وسط جمجمه به دو طرف بیرونی میکشید. 

گام 3 - روش ماساژ درمانی:

روش ماساژ درمانی:

برای تحریک این مرکز حساس واکنشی، حفره کوچکی مابین محل اتصال دو ماهیچه که در پایه ی جمجمه قرار دارد، بیابید. از انگشت میانی یک دست یا انگشت میانی هر دو دست استفاده کنید. از آسانترین روش استفاده کنید. اکنون، انگشت یا انگشتان خود را در داخل گودی قرار داده و فشار دهید. آیا دردناک است؟ این حالت را احساس میکنید؟ فشار دهید، ماساژ دهید و توجه داشته باشید که این مرکز بازتابی سحرآمیز، فوق العاده است و به شما انرژی نامحدودی میدهد؛ نیرویی که هرکس در این روزهای پراز اضطراب، به آن نیازمند است.

منبع: کتاب معجزه انرژی انگشتان

اطلاعات مطلب

دیدگاه کاربران

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب


تازه‌ترین جزئیات از ساخت داروی “درمان تومور مغزی” توسط متخصصان ایرانی; رئیس مرکز تحقیقات صرع دانشگاه مونستر آلمان تازه‌ترین جزئیات از ساخت داروی “درمان تومور مغزی” توسط متخصصان ایرانی با عنوان “نانودارو کورکومین” را تشریح کرد. پروفسور علی ‌گرجی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در استان تهران، در پاسخ به این سؤال که نانوداروی کورکومین چگونه می‌تواند با تومور مغزی مبارزه کند، اظهار داشت: نانوداروی کورکومین که ماده اصلی آن زردچوبه است برای درمان سرطان مغز به‌کار می‌رود و حتی در علم قدیم و طب سنتی زردچوبه داروی ضدالتهاب معرفی شده و در تحقیقات زیادی که روی سلول‌های سرطانی مختلف انجام شده است ثابت شد زردچوبه نه‌فقط برای سرطان مغز بلکه در درمان سرطان‌های دیگر مانند سرطان پستان و سرطان روده هم مؤثر است.

خبرگزاری فارس: رابطه‌بازان و مفسدان در آینده کشور هیچ جایی ندارند; رئیس قوه قضائیه در مراسم تشییع شهدا، گفت: خون شهدا این نظام را تضمین کرده است، آینده از آنِ متقین است و پولداران و رابطه‌بازان و مستکبران و مفسدان در آینده هیچ جایی ندارند.