ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

سه × 3 =

بستن
بستن

چگونه از انجام رفتارهای نامناسب در محیط کار دوری کنیم؟(۱)

چگونه از انجام رفتارهای نامناسب در محیط کار دوری کنیم؟(۱)

انسان ها بخش اعظمی از وقتشان را در محیط کاری طی می کنند. در واقع می توان گفت انسان بعد از خانواده بیشتر وقت خود را با همکاران خود سپری می نماید. اما باید درنظر داشت که برخی رفتارها می تواند موجب نارضایتی بقیه کارکنان و همکاران از فرد شود. در این صورت محیط کاری برای طرفین محیطی شاد و جذاب نخواهد بود.

در این مقاله قصد داریم به بررسی مسایلی بپردازیم که می تواند موجب نارضایتی در محیط کاری گردد. لطفا ما را همراهی بفرمایید.

مطالب مرتبط


گام 1 - تعامل اجتماعی داشته باشید.

تعامل اجتماعی داشته باشید.

تعاملات بین همکاران نکته ی بسیار مهمی می باشد که باید بسیار مورد توجه کارکنان و مدیران باشد. اگر کارکنان تعامل و روابط خوبی داشته باشند بدون شک در جذابیت محیط کار و شاد بودن آن تاثیر بسزایی خواهد داشت. سعی نمایید همواره روابط دوستانه ای با همکاران خود برقرار نمایید زیرا این روابط مناسب می تواند به بهبود روند کاری تاثیر بسزایی بگذارد و حتی اگر مشکلی در کار وجود داشته باشد همکاران با کمک به همدیگر مشکل را مرتفع نمایند.

گام 2 - روحیه همکاری و کارجمعی داشته باشید.

روحیه همکاری و کارجمعی داشته باشید.

انسان موجودی اجتماعی می باشد و همواره در ارتباط با دیگران قرار دارد. هر انسانی بخش اعظمی از وقتش را در محیط کار و با همکاران خود سپری می کند. در هرکاری که باشید باید روحیه کار جمعی داشته باشید زیرا در هرکاری شما فقط بخشی از ان کار را انجام می دهید و باید قبول کنید که اگر وقفه ای در کارتان به وجود بیاید کار سایر بخش ها هم با اختلال روبرو می شود بنابراین باید عادت داشته باشید که در کارهای گروهی بیشتر تلاش نمایید.

گام 3 - اجتماعی باشید.

اجتماعی باشید.

سعی کنید با همکاران خود ارتباط خوبی برقرار نمایید و منزوی نباشید . هر روز بخشی از وقت خود را با گفت و گو و گپ زدن با همکاران خود بگذرانید و سعی کنید با آن ها رابطه دوستانه ی داشته باشید در این صورت محیط کاری می تواند بسیار شاد و جذاب تر به نظر برسد و شما احساس خوبی در هنگام کار داشته باشید.

گام 4 - همواره مرتب باشید.

همواره مرتب باشید.

همیشه سعی کنید ظاهری آراسته داشته باشید و بسیار مرتب در اجتماع ظاهر شوید. انسان به طور فطری دوست دارد همه چیز منظم و مرتب باشد و اگر شما ظاهری آراسته و پیراسته داشته باشید اعتماد به نفس خوبی در شما ایجاد می شود و می توانید بخوبی با ارتباط به دیگران خود را به شدت محبوب نمایید و ارتباط خوبی با همکاران می توانید برقرار کنید.

.

.

این مطلب ادامه دارد...

اطلاعات مطلب

  • دنیای کار
  • 406 بازدید
  • blankblankblankblankblank (2 votes, average: 5,00 out of 5)
    blankLoading...
  • آخرین ویرایش توسط : مهدی هاتفی نیا - دوشنبه, 31 جولای 17, 12:07 ب.ظ
  • مدیریت کسب و کار

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب