ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

10 − 9 =

بستن
بستن

چگونه از انجام رفتارهای نامناسب در محیط کار دوری کنیم؟(۲)

چگونه از انجام رفتارهای نامناسب در محیط کار دوری کنیم؟(۲)

همان طور که در بخش اول این پست گفته شد. انسان ها بخش اعظمی از وقتشان را در محیط کاری طی می کنند. در واقع می توان گفت انسان بعد از خانواده بیشتر وقت خود را با همکاران خود سپری می نماید. اما باید درنظر داشت که برخی رفتارها می تواند موجب نارضایتی بقیه کارکنان و همکاران از فرد شود. در این صورت محیط کاری برای طرفین محیطی شاد و جذاب نخواهد بود.

در این مقاله قصد داریم به بررسی مسایلی بپردازیم که می تواند موجب نارضایتی در محیط کاری گردد. لطفا ما را همراهی بفرمایید.

مطالب مرتبط


گام 1 - کارها را به موقع به اتمام برسانید.

کارها را به موقع به اتمام برسانید.

از آنجا که کارهای هر مجموعه ی کاری سلسله مراتبی بوده و هر فرد بخشی از کار را انجام داده و سپس به بخش دیگر می فرستد بنابراین باید بازه ی زمانی مناسبی برای کارها درنظر بگیرید زیرا اگر به موقع کار خود را به اتمام نرسانید موجب اختلال در کار بخش های دیگر م یشوید و در نتیجه سازمان و یا شرکت نمی تواند وظایف خود را به موقع انجام دهد و موجب نارضایتی مشتری و ارباب رجوع می شود که تاثیر منفی بر روی مجموعه کار می گذارد.

گام 2 - اعتماد به نفس داشته باشید

اعتماد به نفس داشته باشید

همواره در انجام امور کاری سعی کنید بهترین عملکرد را داشته باشید و با اعتماد نفس کارهایتان را انجام دهید و با تسط کامل سعی در انجام امور داشته باشید. اگر خودتان را باور داشته باشید و با اعتماد نفس کار کنید در نظر دیگران یک حرفه ای به نظر می رسید و احترام ویژه ای برای شما در نظر گرفته می شود و شما با روحیه ی بسیار بالایی در کار و زندگی خود ظاهر می شوید و بدون استرس می توانید کار کرده و حتی زندگی نمایید.

گام 3 - همواره ملاحظه همکاران خود را نمایید.

همواره ملاحظه همکاران خود را نمایید.

مجموعه ی کاری در یک محیط فیزیکی اغلب به کار خود ادامه می دهند. شما باید همواره در انجام کارها همکاران خود را نیز در نظر بگیرید و مراعات حال آن ها را داشته باشید. به عنوان مثال وقتی با تلفن صحبت می کنید سعی کنید مراعات حال بقیه را نموده و جوری صحبت نمایید که صدای شما موجب آزار و اذیت بقیه نشود و یا در هنگام تعاملات و و ارتباطات سعی نمایید موجب اذیت بقیه همکاران نشوید و ملاحظه احوال همکاران خود را بنمایید.

گام 4 - با برنامه باشید.

با برنامه باشید.

سعی کنید برای هر روز کاری خود برنامه داشته باشید و کارهای خود را با برنامه پیش ببرید. در برنامه ی خود اهداف مهم تر را شناسایی نمایید و اولویت را به آن ها بدهید و همین طور سلسله مراتبی کارها را جلو ببرید. سعی کنید در همکاران خود به فردی با برنامه و با هدف مشهور شوید تا همگی دقیق بودن شما را بشناسند و همواره روی شما حساب دیگری باز کنند و این می تواند بر روی کار و زندگی شخصی شما تاثیر بسیار مثبتی داشته باشد.

اطلاعات مطلب

  • دنیای کار
  • 502 بازدید
  • blankblankblankblankblank (1 votes, average: 5,00 out of 5)
    blankLoading...
  • آخرین ویرایش توسط : - چهارشنبه, 02 آگوست 17, 7:04 ق.ظ
  • ویکی هاو

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب