ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

19 + 11 =

بستن
بستن

چگونه ادکلن وانیلی درست کنیم؟

چگونه ادکلن وانیلی درست کنیم؟

وانیل رایحه ای بسیار رایج برای تولید عطر وادکلن است، اما برخی از این رایحه ها قیمت زیادی دارند. روش های آسانی برای ساخت عطر وانیل وجود دارد. شما می توانید روغن های اسانس بخرید و با وانیل مخلوط کنید تا عطر و بوی منحصر به فردی بسازید.

مطالب مرتبط


گام 1 - استفاده از عصاره وانیل به عنوان عطر

استفاده از عصاره وانیل به عنوان عطر

یک شیشه وانیل بخرید . عصاره وانیل ارگانیک،  بوی غلیظی دارد و بیشتر مردم از آن برای پخت و پز استفاده می‌کنند .اگر عصاره وانیل ندارید می‌توانید از فروشگاه تهیه کنید.

 

استفاده از عصاره وانیل به عنوان عطر

بطری عصاره وانیل را باز کنید . در بطری عصاره وانیل را باز کنید  و انگشت خود را روی دهانه قرار دهید  و بطری را وارونه کنید . دوباره بطری را صاف کنید  کمی از وانیل روی انگشت باقی خواهد ماند .

 • مراقب باشید که نریزد ! عصاره وانیل مایع سبکی است .
استفاده از عصاره وانیل به عنوان عطر

وانیل را روی بدن خود بگذارید .نقاط مناسب عطرزدن، مچ، گردن و زیر گوش ها هستند . یک قطره وانیل را روی مچ دست و دو طرف گردن و یا هر جایی که دوس دارید بزنید .

استفاده از عصاره وانیل به عنوان عطر

بطری را با خودت نگه‌دارید . استفاده از عصاره وانیل به عنوان عطر یک راه‌حل سریع خوب است ،اما ماندگار نیست . شما باید مرتبا از آن استفاده کنید.

گام 2 - خلق عطر خودتان

خلق عطر خودتان

یک بطری اسپری بخرید .می توانید چند بطری اسپری در اندازه های مختلف بخرید .یک بطری بزرگ برای خانه تهیه کنیدو  یک بطری اسپری کوچک برای نگه داشتن در کیف خود تهیه کنید .

خلق عطر خودتان

یک شیشه عصاره وانیل را بخرید . شما معمولا باید یک بطری بزرگ بخرید و وانیل ارگانیک به بهترین شکل عمل کند . تهیه وانیل خالص مهم است ،چون اگر عصاره وانیلی که قند دارد تهیه کنید، عطر خوب نخواهد شد.

 • اگر در مورد قیمت نگران هستید ، فقط به خاطر داشته باشید : هر چقدر پول پرداخت کنید ، کم‌تر از عطرهای گران قیمت است که می خرید.
خلق عطر خودتان

روغن‌ اسانس بخرید . انواع مختلف روغن‌های اسانس را می توان به وانیل اضافه کرد تا بوی منحصر به فرد ی را ایجاد کند . شما می‌توانید بطری‌های کوچکی از روغن‌های اسانس را بخرید و آن‌ها را برای تصمیم‌گیری در مورد آنچه که دوست دارید، امتحان کنید . 

 • روغن‌های اسانس ، رز ،نعناع،  اسطو خودوس ،بابونه و نعناع هندی هستند .
خلق عطر خودتان

مواد تشکیل دهنده را در بطری اسپری ترکیب کنید. مقداری از اسانس انتخابی خود را در بطری اسپری بریزید و باقی مانده محتوای بطری را با وانیل پر کنید. اگر بطری اسپری بزرگ باشد، می توانید کل بطری اسانس  را خالی کنید. اگر بطری اسپری کوچکتر باشد، آن را در نیمه راه پر کنید و سپس آن را با وانیل پرکنید.

 • بطری اسپری را قبل از مصرف به خوبی تکان دهید.

گام 3 - انتخاب بوی جدید

انتخاب بوی جدید

یک بطری بخرید تا عطر را نگه دارید . شما می‌توانید  یک بطری اسپری و یا یک ظرف عطر انتخاب کنید . استفاده از بطری‌ها آسان است و می‌توانید در  کیف نگه دارید.

انتخاب بوی جدید

روغن‌های اسانس بخرید . انواع مختلفی از روغن‌های اسانس وجود دارد که کاربردهای متعددی دارد . مطابق رایحه درمانی ، برخی از بوها تاثیرات خاصی بر ذهن  دارند .داشتن تعداد زیادی از روغن‌های اسانس برای انتخاب و ایجاد بوهای جدید مفید خواهد بود .

 • اگر می‌خواهید از وانیل به عنوان یک عطر استفاده کنید یک بطری عصاره وانیل  هم بخرید. دیگر اسانس های معروف گل یاسمن , اسطوخودوس و رز هستند .
انتخاب بوی جدید

الکل بخرید . الکل برای حفظ و ترکیب اسانس هایی که ترکیب می کنید، مورد استفاده قرار می‌گیرد . یک الکل ملایم و بدون تاثیر زیاد انتخاب کنید .

 • بسیاری از مردم از ودکا و عرق برای عطرهای خانگی خود استفاده می‌کنند .
انتخاب بوی جدید

دو یا سه روغن انتخاب‌شده را در یک بطری ترکیب کنید . روغن اسانسهای که دوست دارید انتخاب کنید ،اما بیش از سه مورد استفاده نکنید . 25 تا 30 قطره از بویی که بیشتر از بقیه دوست دارید و 12 - 20 قطره از یک یا دو روغن پایه دیگر را اضافه کنید.

 • بهتر است اجازه دهید این روغن‌ها برای چند روز بنشینند تا ترکیب شوند.
انتخاب بوی جدید

الکل را به روغن اضافه کنید. پس از مخلوط کردن روغن ها، حدود چهار اونس الکل  اضافه کنید. مخلوط الکل و روغن را به خوبی مخلوط کنید تا همه عطرها  ترکیب شوند. می توانید از عطر استفاده کنید و یا اجازه دهید  برای چند هفته بماند تا عطر و طعم الکل از بین برود.

اطلاعات مطلب

 • پوست و مو
 • 4,265 بازدید
 • blankblankblankblankblank (4 votes, average: 4,25 out of 5)
  blankLoading...
 • آخرین ویرایش توسط : فخر کامبیز - چهارشنبه, 06 ژوئن 18, 2:25 ق.ظ

دیدگاه کاربران

 1. محمد بصیری - 2018/06/07 - 9:56 ب.ظ
 2. سنا جانی - 2021/09/20 - 6:28 ب.ظ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب