ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

10 − 9 =

بستن
بستن

چگونه اتومبیل خود را در تابستان خنک نگه داریم؟

چگونه اتومبیل خود را در تابستان خنک نگه داریم؟

با افزایش دمادر برخی از نقاط کشور در حال حاضر در این تابستان، خنک نگه داشتن داخل و خارج ماشین کار مشکلیاست.

مطالب مرتبط


گام 1 - خنک کننده

خنک کننده

در ابتدا، برای خنک ماندن به درجه حرارت دستگاه تهویه خود توجه کنید. اگر مانند قبل خنک نیست، ممکن است مساله ای در قطعه A/Cکولر یا مشکل بدتری به وجود آمده باشد.

خنک کننده

اگرچه مشکل باتری در طول ماه های زمستان رخ می دهد، حقیقت این است که گرمای تابستان می تواند برای عمر باتری مضرتر از سرما باشد.حرارت و لرزش می تواند منجر به خرابی های داخلی و نقص باتری شود.مطمئن شوید که باتری در جای خودشبرای به حداقل رساندن جنبش ها ایمن است.همچنین اگر باتری اتومبیل بیش از چند سال عمر کرده (سه سال یا بیشتر) بردن آن پیش یک تکنسین ایده خوبی است برای فهمیدناینکه چه مدت دیگر عمر خواهد کرد.

خنک کننده

هر چند سیستم خنک کننده در ماشین شما از موتور در برابر گرمای بیش از حد محافظت میکند، انجام تعمیر و نگهداری منظم بر روی آن برای جلوگیری از آسیب دراز مدت اهمیت دارد. مبردهای قدیمی تر هر دوسال یکبار و یا هر 24,000 مایل (39,000 کیلومتر) نیاز به تعویض دارند اما مبردهای جدید می تواننددست کم پنج سال یا 50.000 مایل (80.000 کیلومتر) عمر کنند.

خنک کننده

از اینکه لاستیکهایتانبدرستی باد شده اندبرای جلوگیری از اتلاف مقدار زیادی گرما در هنگام سفر در جاده مطمئن شوید.برای جلوگیری از صاف شدن تایر،لاستیک ها باید زمانی که ماشین اخیرا رانده نشده است و یا برای مدتی طولانی رانده نخواهد شد، چک شوند، به عنوان مثال، در یک سفر جاده ای.

خنک کننده

اتومبیل ها همچنین به مایعات سیال در طول موج گرما نیاز دارند. نه برای جلوگیری از کم آبی، بلکه روغن کاری شده نگه داشتن موتور به منظور روان کار کردن و کمک به کولر برای دور کردن گرما از قطعات مهم موتور.

اطلاعات مطلب

دیدگاه کاربران

  1. حجت شایا - 2019/06/18 - 10:11 ق.ظ
  2. حجت شایا - 2019/06/18 - 10:14 ق.ظ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب