ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

10 − 9 =

بستن
بستن

چطور یک ورود مطمئن و با اعتماد به نفس در کسب و کار داشته باشیم؟

چطور یک ورود مطمئن و با اعتماد به نفس در کسب و کار داشته باشیم؟

بیشتر اوقات عادت کرده ایم که خودمان را از دریچه نگاه دیگران بشناسیم و اگر در این راه افراد نگاه خوبی به ما نداشته باشند اعتماد به نفس مان تا اندازه زیادی پایین می آید و اگر شانس با ما باشد و کسی از ما خوشش بیاید، تقریبا در آسمان ها سیر می کنیم اما یادتان باشد که درک ما از خودمان تاثیر زیادی روی نوع نگرش دیگران دارد زیرا آدم ها همان طوری راجع به ما فکر می کنند که ما در مورد خودمان فکر می کنیم. در این بین عوامل زیادی وجود دارند که تحت کنترل ما هستند و می توانیم با رعایت آن اعتماد به نفس مان را بالا ببریم.

 

مطالب مرتبط


گام 1 - به زبان بدن خود آگاه باشید

به زبان بدن خود آگاه باشید

بسیاری از مردم به اشتباه معتقدند که تا پیش از سخن گفتن هیچ ارتباطی با اطرافیان برقرار نکرده‌اند درحالی‌که وقتی وارد یک محیط می‌شوید از همان ابتدا پیام‌های غیرزبانی به اطرافیان ارسال می‌کنید.

افراد اغلب از ارتباطات غیر کلامی خود آگاه نیستند غافل از اینکه بدون آنکه کلمه‌ای حرف بزنند زبان بدن آنها می تواند تفکرات، احساسات و هیجانات‌شان را منتقل کند.

گام 2 - با لبخند وارد شوید

با لبخند وارد شوید

یکی از مهم‌ترین ارتباطات غیر کلامی که بر افراد در ارتباط با تأثیر می‌گذارد، حالات چهره‌ی شماست. در هر موقعیتی که می‌خواهید گرم و صمیمی به نظر برسید بهترین راه حل لبخند است. این به معنی این نیست که همیشه ردیف دندان‌های‌تان مشخص باشد! اما برای آنکه افراد را برای تعامل با خود ترغیب کنید باید یک لبخند ملایم و نرم روی صورت شما هویدا باشد.

گام 3 - صاف بایستید

مانند وضع لباس شما، شیوه‌ی ایستادن‌تان نیز می‌تواند بر ادراک دیگران در نخستین برخورد شما تأثیر بگذارد. بزرگترین اشتباهی که افراد مرتکب می‌شوند، قوز کردن است. برای مطمئن ظاهر شدن، صاف بایستید.گر با سستی و بی حالی و شانه های افتاده صحبت می کنید، وقتی نسبت به آنچه انجام می دهید علاقه نشان نمی دهید و به خودتان عشق نمی ورزید این به این معناست که شما اعتماد به نفس کافی ندارید. در هنگام صحبت کردن صاف بایستید، سرتان را بالا بگیرید و تماس چشمی داشته باشید. با تمرین این موارد نه تنها احساس مثبتی در دیگران نسبت به خود ایجاد می کنید بلکه احساس قدرت بیشتری نیز می کنید.

گام 4 - با ایما و اشاره صحبت نکنید

با ایما و اشاره صحبت نکنید

افراد مضطرب در یک محیط پرجمعیت قوز می‌کنند و سعی می‌کنند با حرکات چشم و انگشت‌ها با یکدیگر صحبت کنند؛ چیزی که آنها را خجالتی و ناراحت نشان می‌دهد. البته با اشاره صحبت کردن همیشه هم مذموم نیست، اما اگر می‌خواهید به کسی اشاره کنید، قفسه‌ی سینه‌ی خود را صاف نگه دارید و با سر بالا و حرکت کامل و بلندکردن دست این کار را انجام دهید و نه با پشت قوزکرده و اشاره‌ی انگشت؛ درهر‌حال قرار نیست شبیه یک هشت‌پا به نظر برسید.

اطلاعات مطلب

  • مالی و تجاری
  • 606 بازدید
  • blankblankblankblankblank (No Ratings Yet)
    blankLoading...
  • آخرین ویرایش توسط : مهدی فریادی - سه‌شنبه, 03 ژانویه 17, 9:48 ق.ظ
  • تجاری

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب