ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

10 − 9 =

بستن
بستن

چگونه هشتگ های محبوب فارسی اینستاگرام را افزایش دهیم؟

چگونه هشتگ های محبوب فارسی اینستاگرام را افزایش دهیم؟

اینستاگرام ، محبوب ترین شبکه اجتماعی تصویری است و هشتگ نیز یکی از ارکان اصلی این شبکه می باشد. با استفاده از هشتگ ها ، مطالب دسته بندی میشوند و هدایت کاربران به سمت موضوعات خاص ، ساده تر میشود. استفاده از برخی از هشتگ ها سبب میشود که پست های شما در یک دسته بندی خاص قرار بگیرد و به این وسیله کاربران دیگر با اکانت شما آشنا شوند، شما را لایک و دنبال کنند. پیدا کردن هشتگ های محبوب فارسی اینستاگرام و استفاده از آنها ، موضوعی است که در ادامه به آن می پردازیم.

 

0

مطالب مرتبط


گام 1 - پیدا کردن هشتگهای معروف اینستاگرام

قبل از آشنایی با نحوه پیدا کردن هشتگ های پرطرفدار ، آشنایی با هشتگ هایی که بیشتر توسط کاربران مورد استفاده قرار گرفته اند و محبوب تر بوده اند ، ضروری است. در ادامه لیستی از محبوب ترین هشتگ های جهان وبسایت websta را می بینید که مقابل آن ها آمار میلیون ها نفری که از این هشتگ ها را در پست های خود استفاده کرده اند نیز نمایش داده شده است.

1

برای این که بتوانید هشتگ های محبوب را پیدا کنید ، هنگام تگ زدن ، اینستاگرام به شما پیشنهاداتی میدهد. این پیشنهادات مبنی بر زبان نوشتاری شما و مجبوبیت هشتگ ها میان کاربران است. هرچه قدر که این هشتگ محبوب تر باشد ، احتمال دیده شدن شما توسط کاربران مختلف ، لایک شدن و فالو کردن شما بیشتر میشود.
در سایت websta بهترین هشتگ های اینستاگرام ، کاربران و محبوب ترین پست های فارسی و انگلیسی را مشاهده و جستجو کنید

گام 2 - پیدا کردن معروف ترین هشتگ های اینستاگرام بر اساس موضوع

مسلما زمانی که عکسی را از یک غذای خوشمزه در اینستاگرم خود آپلود می کنید، از یک هشتگ خاص استفاده می کنید که استفاده از آن برای عکس های دیگری مثل گشت و گذار شما در طبیعیت ، منطقی نیست. به این ترتیب لزوم استفاده از هشتگ با توجه به موضوع مطرح میشود.
سرویس Tagstagram ، که دارای یک برنامه کم حجم و کاربردی است که لیستی از بهترین هشتگ ها را بر اساس موضوع در اختیار شما قرار می دهد. اگر عکسی از حیوانات خانگی خود در پیج اینستاگرام قرار می دهید ، با استفاده از این برنامه ، از هشتگ های animal و برای غذاها از هشتگ های food و زیر مجموعه آن ها استفاده می کنید.
برای پیدا کردن محبوب ترین هشتگ های فارسی اینستاگرام نیز میتوانید از لیستی که سرویس Top Hashtags تهیه کرده است استفاده کنید البته باید به این نکته اشاره کرده که دسته بندی این سرویس هنوز کامل و قوی نیست

2

پیدا کردن محبوب ترین هشتگ ها بر اساس روز

برای هر پستی می توان طبق روزی که آن اتفاق در همان روز ثبت شده است ، هشتگ زد. البته استفاده از هشتگ ها بر اساس روز ، با استفاده از # و روز های هفته مثل شنبه یا جمعه ، به راحتی امکان پذیر است ؛ اما میان هشتگ های محبوب فارسی جایی ندارد.

گام 4 - استفاده از ۵ هشتگ برتر برای هر پست

بر اساس استاندارد های اینستاگرام ، هرکاربر می تواند حدود ۳۰ هشتگ را برای هر پست انتخاب کند. اما استفاده  بیش از حد از هشتگ ها ، حتی در حدود ۳۰ هشتگ که مطابق با استانداردهای این شبکه اجتماعی است ، گاهی زائد است و تنها سبب میشود که پست شما شلوغ شود.

توصیه میشود که برای هر پست حدود ۵ هشتگ برتر را جست وجو کرده و قرار دهید. هشتگ ها را به جای قرار دادن در کپشن یا توضیح هر پست ، در اولین کامنت تایپ کنید و به این وسیله از ایجاد سردرگمی و بی نظمی در یک پست جلوگیری کنید.

3

گام 5 - از هشتگ های غیرمعمول استفاده کنید

با این که همواره توصیه میشود که هشتگ ها را از میان هشتگ های محبوب انتخاب کنید ، اما گاهی استفاده از هشتگ هایی که در میان سایرین کمتر رواج دارد ، برای افزایش لایک موثرتر خواهد بود. زمانی که یک هشتگ محبوب و معمول مثل like4like برای یک پست زده میشود ، این پست وارد لیست پست ها میشود و دقیقا در آخر لیست قرار میگیرد که شاید چک کردن آن برای کاربرانی که از طریق هشتگ جست وجو می کنند ، زمان بر باشد ؛ اما استفاده از هشتگ غیر معمول شما را در صدر لیست نگه میدارد. 

 

4

هشتگ خودتان را بسازید

اگر شما آشنایی کافی با هشتگ ها را دارید ، می توانید با استفاده از یک کلمه ثابت ، هشتگ گذاری کنید و به این ترتیب یک لیست اختصاصی تشکیل دهید. استفاده از کلمات در زمینه ای که فقط خود شما در آن مهارت دارید، مثلا شغل یا رشته تحصیلی ، سبب میشود افرادی که در این زمینه با شما مشترک هستند ، به راحتی پست های شما را جست وجو کنند و برای لایک و فالو کردن شما ، اقدام کنند.

5

با افزودن هشتگ ها ، حساب شما در صورتی که خصوصی نباشد ، راحت تر توسط کاربران جست و جو میشود و اگر اطلاعاتی از شما نیز در صفحه شخصیتان موجود باشد ، مثلا بیوگرافی کوچک ، رسمیت حساب کاریتان را بیشتر می کند.

اطلاعات مطلب

  • نرم افزار
  • 927 بازدید
  • blankblankblankblankblank (1 votes, average: 5,00 out of 5)
    blankLoading...
  • آخرین ویرایش توسط : النا زیدی - دوشنبه, 18 جولای 16, 7:05 ب.ظ

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب