ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

10 − 9 =

بستن
بستن

هاست نامحدود چگونه هاستی است ؟

هاست نامحدود چگونه هاستی است ؟

3899dfe821816fbcb3db3e3b23f81585_L

 

هاست نامحدود چگونه هاستی است ؟

دامنه خود را خرید کرده اید، هدف گذاری ها مشخص شده است . حال یکی از موارد مهم در تجارت انلاین یعنی ، میزبانی سایت باقی مانده است. این روزها سوال های متفاوتی مطرح می شود از جمله، سرور اختصاصی ، وی پی اس یا هاست اشتراکی ؟ سرور ایران، سرور خارج از ایران یا سرورهای ابری؟ هاست نامحدود، هاست محدود ؟ در این مقاله قصد داریم پیرامون پرسش اخر بحث نماییم.

به طور کلی واژه Unlimited Hosting یا معادل ان هاست نامحدود به میزبانی هایی اشاره دارد که فضا، پهنای باند و تعداد دامنه در انها نامحدود است. و این میزبانی در برابر قیمت مقرون به صرفه به طور مثال ۱۰-۲۰ دلار در ماه یا معادل آن ۳۰-۶۰ هزار تومان در ماه به طور معمول ارائه می شود.

اینکه خیلی عالیه!!

عجله نکنید و ادامه مطلب را مطالعه کنید و اگر نیاز شما سرور اختصاصی با آن هزینه ی بالا بوده است هنوز هم به آن نیاز دارید.

 

فضا و پهنای باند نامحدود امکان پذیر است؟

 به عنوان یک مشتری باید بدانید که شرکت های هاستیگ برای خود اصطلاحات خود را داند. همه می دانند unlimited در انگلیسی به معنای بی پایان و نامحدود است. اما این در مورد پلن های هاست نامحدود دقیقا صادق نیست!

در واقع میزبانی نامحدود همیشه محدود است!

واقعا از ایمیل هایی به شکل ۵۰۰ گیگ فضا نیاز دارم برای ذخیره فیلم ها و تصاویر ، هاست نامحدود برای من مناسب هست؟ (شما که جزو ان دسته نیستید؟)

 واقع بین باشید، هیچ چیز نامحدودی در این جهان وجود ندارد.  چگونه پهنای باندی نامحدود ممکن است؟ چگونه هارد و سخت افزاری نامحدود ممکن است؟ نامحدود چیزی جز واژه ایی تجاری خیالی بیشتر نیست.

کمپانی های هاستینگ در یک بازار تجارتی قرار دارند! این نکته را فراموش نکنید

فکر نمی کنید که منابع نامحدود در اختیار شما خواهد (حتی اگر امکان پذیر نیز باشد) شما تنها ۱۰ هزار تومان پرداخت کرده اید!!

    شرکت های هاستینگ سهم خود را می خواهند

    واژه نامحدود کمی نگران کننده است وقتی می دانیم چیز نامحدودی وجود ندارد. در واقع در اغلب موارد وقتی شما پهنای باند یا فضای بیش از حدی مصرف می کنید از هاستینگی که سرویس گرفته اید این پیغام را دریافت خواهید کرد. زمان انتقال به پلن قوی تر مانند VPS یا سرور اختصاصی می باشد.

مطالب مرتبط


گام 1 - هاست نامحدود

بخش مثبت هاست نامحدود


زود قضاوت نکنید، پیش از اینکه فریاد کنید وای این یک کلاه برداری است ؛ منطق و توضیحی در پس میزبانی های نامحدود وجود دارد.
دلایلی وجود دارد که هاستینگ ها قادر به ارائه هاست نامحدود هستند.

 

images1

چگونه میزبانی نامحدود "ممکن" است؟


شرکت های میزبانی بزرگ به طور معمول، ظرفیت های غیر قابل تصویری شامل (پهنای باند، سرور، نیروی انسانی ...) دارند که برای یک سایت بیش از حد زیاد است،  به طور معمول بیشتر وب سایت ها تنها به منابع بسیار کمی نیاز دارند. از این رو بیشتر منابع سرور بلا استفاده می ماند، شرکت هایی که میزبانی نامحدود ارائه می دهند در عمل این ظرفیت باقی مانده را به فروش می رسانند (که به overselling شناخته می شود)


از این رو با این که پلن های هاست نامحدود غیر علمی هستند اما نمی توان گفت این شرکت بد است.


به عنوان مثال نگاهی به hostgator کنیم، این شرکت نزدیک 1 سال آماده سازی (شامل استخدام کارمندان جدید، سرمایه گذاری سخت افزار ...) برای راه اندازی هاستینگ نامحدود نمود.

اگرچه در حال حاضر آنها خدمات میزبانی نامحدود ارائه می دهند، با این حال سرورهای آنها هنوز کارآمد و قابل اعتماد هستند و پشتیبانی مشتریان کاهش کیفیت نداشت است.

 

imagطزes

اورسل و هاست نامحدود


برای مثال در اینجا کمی بیشتر در مورد آماده سازی hostgator توضیح می دهیم. برنت (موسس شرکت hostgator ( در این باره توضیح می دهد:


    شرکت های هاستینگ سهم خود را می خواهند


    من می خواستم پلن نامحدود ارائه دهم، با این حال ، محدودیت نیروی انسانی اجازه نمی داد با رشد مورد نظر همپا باشیم. پس از یک سال ،  سر انجام با کارکنان بیش تر اماده تغییر پلن ها شدیم. و تا حالا، هدف کاهش فروش را برای جا نماندن از پشتیبانی در نظر گرفته ایم و اگر تاریخ تکرار شود ما پلن خود را به essentially unlimited به جای unlimited تغییر خواهیم داد و حداقل 30 درصد افزایش فروش خواهیم داشت

    در سال گذشته، با هزینه ی بیشتری برای استخدام کارمندان به جای تبلیغات پرداخته ایم! این استخدام ها و اموزش ها ما را به نقطه ای که حالا هستیم رساند. حال باید از کارمندان بخواهیم به جای رفتن به خانه اضافه کار کنند. hostgator گاهی در این شرایط قرار گرفته بود اما حالا مجبوریم از کارمندان بخواهیم دوبرابر کار کنند.

Domain-Registration-Web-Hosting-Services

دقیقا ما در مورد هاست نامحدود چه گفتیم؟


    هاست نامحدود ممکن نیست و همه چیز درجهان محدود است.
    نامحدود تنها یک تاکنیک بازاریابی برای جذب مشتری توسط شرکت هاست.
    اورسل امکان این را می دهد که چگونه هاستینگ ارزان ارائه دهند.
    ویژگی هاست نامحدود شامل مواردی مانند، پهنای باند و فضا چیزی در مورد کیفیت  مشخص نمی کند.
    مواردی مانند آپ تایم ، خدمات پس از فروش ، پشتیبانی نرم افزاری و غیره نگاه کنید.

  در پایان لازم به ذکر از است سرویس دهنده های خارجی مانند hostgator, bluehost ... که در مقاله ذکر شده ممکن است سرویس دهنده های خوبی باشند ولی به علت تحریم های کشورمان به کاربران ایرانی سرویس دهی نمی کنند.

جهت خرید هاست سرویس دهنده های خوب داخلی نیز وجود دارند، اگرچه این روزها بازار هاستینگ کمی گمراه کننده است.

a_w_technologia_3

اطلاعات مطلب

  • شبکه
  • 389 بازدید
  • blankblankblankblankblank (1 votes, average: 5,00 out of 5)
    blankLoading...
  • آخرین ویرایش توسط : درهمی - دوشنبه, 21 ژانویه 19, 10:55 ق.ظ
  • خرید دامین

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب