گام 1 - استفاده از برنامه لاکی پچر ( Lucky Patcher )

اپلیکیشن Lucky Patcher یک برنامه ی کاربردی برای پچ و هک کردن هر نوع برنامه و بازی در اندروید است. شما میتوانید با استفاده از این برنامه هر نوعی اپلیکیشنی را هک کرده و آن را با توجه به خواسته های خود تغییر دهید. با استفاده از این اپ میتوانید بازی های دلخواه خود را هک کرده و جایزه رایگان یا امکانات مورد نیازتان را بدست آورید.
مراحل هک هر برنامه اندروید با استفاده از لاکی پچر را در زیر دنبال کنید:
در مرحله اول باز کردن قفل نسخه پولی برنامه های اندروید میبایست گوشی و یا تبلت اندرویدی خود را روت کنید. جای نگرانی نخواهد بود چون به راحتی قادر خواهید بود اینکار را انجام دهید. برای اینکار پست مربوط به آموزش و معرفی بهترین نرم افزار ها برای روت کردن گوشی اندروید را که چندی قبل در انزل وب منتشر شده بود را مطالعه کرده و طبق دستور العمل ها پیش برید.

1

در این مرحله شما نیاز دارید تا اپلیکیشن Lucky Patcher را دانلود و بر روی دستگاه اندرویدی خود نصب کنید. بعد از دانلود برنامه از لینک مربوطه ، برنامه را بر روی گوشی و یا تبلت خود اجرا کنید. بعد از اجرایی کردن ؛ این برنامه از شما دسترسی ادمین میگیرد.

2

شما در این مرحله میتوانید لیستی از اپلیکیشن هایی که بر روی گوشی شما نصب شده است را در محیط برنامه مشاهده کنید.

3

حال بر روی اپلیکیشن مربوطه که میخواهید آن را هک کنید و یا براساس خواسته ی خود امکانات آن را افزایش دهید ، کلیک کنید و گزینه ” Show menu of patches ” را انتخاب کنید.

4

در این مرحله میتوانید گزینه مورد نظر خود را براساس نیازتان از بین گزینه های موجود که در تصویر زیر مشاهده میکنید ، انتخاب نمایید. اگر میخواهید قفل نسخه پولی اپ مربوطه را حذف کنید گزینه “Support patch for InApp” را انتخاب کنید.

5

به محض اینکه شما گزینه ی “Support patch for InApp” را انتخاب کنید پنجره ی دیگری برای شما باز خواهد شد که از شما میخواهد نوع پچ ( Patch ) موردنظرتان را برگزینید. که شما بنا به نیاز خود میتوانید گزینه موردنظرتان را انتخاب نمایید.

6

بعد از مراحل بالا ، کار تمام شده و شما باید کمی صبر کنید تا اپ مربوطه به درستی Patch شود.

به راحتی و با طی کردن این مراحل شما میتوانید هر برنامه ای را در اندروید با استفاده از اپ لاکی پچر هک کرده و یا قفل نسخه پولی اپ ها را باز کنید.