ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

10 − 9 =

بستن
بستن

چگونه صفحه نمایش دستگاه اندروید را با سایر دستگاه ها به اشتراک بگذاریم؟

چگونه صفحه نمایش دستگاه اندروید را با سایر دستگاه ها به اشتراک بگذاریم؟

چگونه صفحه نمایش دستگاه اندروید را با سایر دستگاه ها به اشتراک بگذاریم؟

تا به حال برایتان پیش آمده است که بخواهید دیتا یا مطلبی روی دستگاه اندرویدی خود را به گروهی از افراد نشان دهید یا نحوه کار با برنامه خاصی را به با استفاده از گوشی خودتان به آن ها آموزش دهید؟ در این مواقع اسکرین یا صفحه نمایش موبایل هر چه قدر هم که بزرگ باشد؛ پاسخ گو تعداد زیادی از افراد نیست. خوش بختانه این محدودیت با استفاده با روش های به اشتراک گذاری صفحه نمایش گوشی با سایر کاربران برطرف شده است و پس از این امکان را خواهید داشت تا همزمان با چند نفر دیگر محتوای موجود در گوشی اندرویدی خود را مشاهده کنید.

جهت به اشتراک گذاری صفحه نمایش گوشی اندروید با دستگاه های دیگر نرم افزار های زیادی وجود دارد. در این مطلب یه معرفی و آموزش کار با یکی از بهترین نرم افزارهای به اشتراک گذاری صفحه نمایش اندروید میپردازیم.

به دلیل کوچک بودن صفحه نمایش موبایل ها روش های مختلفی که برای نمایش محتوا یک موبایل به افراد مختلف نظیر مدیریت از راه دور اندروید وجود دارد که اطلاعات را روی صفحه نمایش بزرگتری منتقل می کنند. ScreenMeet نرم افزاری رایگان و منبع باز با پرداخت درون برنامه ای برای به اشتراک گذاری مطالب گوشی در سایر دستگاه ها می باشد.

مطالب مرتبط


گام 1 - دانلود برنامه ScreenMeet

ابتدا برنامه ScreenMeet را دانلود و روی اندروید خود نصب کنید.

نکته جالب درباره این برنامه که آن را نسبت به سایر رقبا متمایز می کند، عدم نیاز به نصب برنامه روی دستگاه های دیگر می باشد؛ به این معنا که تنها نصب این برنامه روی گوشی شما برای به اشتراک گذاری محتوا در سایر گوشی های اندرویدی کافی است.

همچنین افرادی که صفحه نمایش موبایل شما را میبینند، قادر نیستند آن را تحت کنترل خود بگیرند و تنها صفحه نمایش اندرویدی شما با آن ها به اشتراک گذاشته میشود.

 

گام 2 - راه اندازی نرم افزار ScreenMeet

بعد از نصب برنامه آن را باز کنید. اولین گزینه ای که مشاهده می کنید sign up می باشد.

اطلاعات خود را وارد و ثبت نام کنید. سپس با پیغامی مواجه میشوید که درباره استفاده رایگان از برنامه به مدت ۱۰ روز میباشد و پس از آن باید برنامه را خریداری کنید.

چگونه صفحه نمایش دستگاه اندروید را با سایر دستگاه ها به اشتراک بگذاریم؟

بعد از ثبت نام لینکی ایجاد میشود که می توانید با افرادی که قصد دارند صفحه نمایش شما را مشاهده کنند به اشتراک بگذارید.

بدین منظور روی Start در پایین صفحه کلیک کنید و مجددا Start Now را تایید کنید تا لینک ارسال شود.

چگونه صفحه نمایش دستگاه اندروید را با سایر دستگاه ها به اشتراک بگذاریم؟

با شروع اشتراک گذاری صفحه نمایش با سایر دستگاه ها، در بخش اعلانات یا notification موبایل مطابق با شکل زیر می توانید فرآیند به اشتراک گذاری را هر زمان که بخواهید متوقف کنید و سپس مجددا شروع کنید.

بعد از شروع به اشتراک گذاری، می توانید صفحه نمایش خود را با استفاده از لینکی که ارسال شده است در سایر دستگاه های اندرویدی مشاهده کنید و کیفیت تصویر را بررسی کنید.

چگونه صفحه نمایش دستگاه اندروید را با سایر دستگاه ها به اشتراک بگذاریم؟

گام 3 - تنظیم کیفیت به اشتراک گذاری صفحه نمایش

کیفیت تصویری که توسط سایر کاربران دریافت میشود به سرعت اینترنت شما بستگی دارد؛ با این حال در تنظیمات این برنامه می توانید در قسمت speed و quality کیفیت صفحه نمایش به اشتراک گذاشته شده را تغییر دهید. در صورتی که کیفیت اینترنت شما پایین است، می توانید با استفاده از روش های فیلمبرداری از صفحه نمایش اندروید از محتوای موبایل خود فیلم بگیرید و سپس با سایر کاربران به اشتراک بگذارید.
در همین قسمت می توانید گزینه های دیگری مثل لینک به اشتراک گذاری، پسورد برای استفاده از لینک و نام مشاهده کننده را به دلخواه تنظیم کنید. به عنوان مثال اگر گزینه وارد کردن نام مشاهده کننده را فعال کنید، زمانی که کاربر دیگری لینک را دریافت کند، برای مشاهده صفحه نمایش شما باید نام خود را وارد کند.

4

سخن آخر:
این برنامه نه تنها برای اشتراک گذاری صفحه نمایش اندروید با سایر گوشی های اندرویدی، بلکه برای تمام دستگاه هایی که از نصب مرورگر پشتیبانی می کنند قابل نصب و اجرا می باشد. با این اوصاف می توانید از برنامه ScreenMeet برای به اشتراک گذاری صفحه گوشی اندرویدی خود با سایر سیستم عامل های iOS ، ویندوز، مک و…استفاده کنید.
همچنین از برنامه های کاملا رایگان دیگری نیز برای به اشتراک گذاری صفحه نمایش اندروید نظیر ScreenShare و MirrorOP (با پرداخت درون برنامه ای) می توانید استفاده کنید.

اطلاعات مطلب

  • عمومی
  • 640 بازدید
  • blankblankblankblankblank (No Ratings Yet)
    blankLoading...
  • آخرین ویرایش توسط : درهمی - چهارشنبه, 30 ژانویه 19, 4:12 ب.ظ

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب