ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

10 − 9 =

بستن
بستن

سیستم کنترل تردد و کاربردهای آن در نهاد ها و سازمان های مختلف را چگونه بررسی کنیم ؟

سیستم کنترل تردد و کاربردهای آن در نهاد ها و سازمان های مختلف را چگونه بررسی کنیم ؟

suprema-access-control

سیستم کنترل تردد و کاربردهای آن در نهاد ها و سازمان های مختلف را چگونه بررسی کنیم ؟

در حال حاضر کنترل تردد منابع انسانی و ورود خروج پرسنل و افراد به محیط های اداری یکی از موارد بسیار مهم به شمار می رود  و کارکردهای گوناگونی بنا بر ساختمان و محیط مورد استفاده از سیستم دارد. ساختمان های اداری  به منظور محاسبه مدت زمان حضور افراد و کارکرد ساعت کار آنها از این سیستم استفاده می کنند و ساختمان های مسکونی به منظور کنترل ورود و خروج افراد ساکن و میهمان ها از سیستم کنترل تردد بهره می گیرند.
 
سییتم کنترل تردد به منظور کنترل افراد به محیط های حساس نیز مورد استفاده قرار می گیرد و با برنامه زمانی، ورود و خروج افراد در برنامه زمانی مورد نظر را کنترل می کند.

مطالب مرتبط


گام 1 - گام

کنترل ورود و خروخ ماشین ها به پارکینگ توسط سیستم کنترل تردد امکان پذیر می باشد و همچنین امکان افزودن برنامه زمانی به منظور   ورود و خروج در برنامه زمانی خاص نیر توسط این سیستم فراهم می گردد.

 
ستگاه کنترل به صورت دو صورت آفلاین و آنلاین کار می کند و امکان شبکه کردن چندین دستگاه و استفده به صورت آنلاین در اسن سیستم وجود دارد.همچنین از دستگاه کنترل تردد می توان به صورت آفلاین و یا Standalone نیز استفاده کرد.
 
کنترل تردد به همراه ثبت ورود و خروج هر یک از افراد در سیستم از دیگر امکانات سیستم کنترل تردد است و در صورت نیاز امکان بررسی ورود و خورج افراد در سیستم امکان پذیر است.
 
اتصال به انواع قفل های مقابل برقی، قفل مگنت و همچنین امکان اتصال به کارت خوان های برد بلند از دیگر امکانات سیستم کنترل تردد است که امکان باز و بسته کردن درب باز و بسته کردن درب پارکینگ بدون استفاده از ریموت کنترل را فراهم می کند.
 
در حال حاضر انوع گوناگونی از دستگاه های کنترل تردد با کارکرد های گوناگون موجود است که دستگاه های کنترل تردد کارت خوان RFID، دستگاه کنترل تردد اثر اثر انگشتی، دستگاه کنترل تردد دوربیین دار، دستگاه کنترل تردد با سنسور پلیمری و دستگاه کنترل تردد تشخیص چهره از آن جمله می باشد.
 
امکان تعریف گروه های مختلف و کنترل و مدیریت ورود و خروج هر یک از گروه ها از دیگر امکانات این سیستم می باشد.
 
همچنین امکان کنترل باز و بسته شدن درب ها و پنجره های ساختمان و ثبت رکوردهای آن نیز توسط سیستم خانه هوشمند امکان پذیر است.

اطلاعات مطلب

  • شبکه
  • 314 بازدید
  • blankblankblankblankblank (1 votes, average: 5,00 out of 5)
    blankLoading...
  • آخرین ویرایش توسط : درهمی - جمعه, 28 دسامبر 18, 2:38 ق.ظ
  • سیستم کنترل تردد

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب