ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

10 − 9 =

بستن
بستن

روش هایی برای حفظ امنیت موبایل

روش هایی برای حفظ امنیت موبایل

مرکز ماهر اعلام کرد: تلفن‌های هوشمند، تبلت و یا لپ تاب، حاوی اطلاعات مهمی، مانند شماره‌های تماس، عکس‌ها، مکان و یکسری اطلاعات دیگر، درباره کاربر، دوستان و خانواده آنها است که این اطلاعات نیازمند محافظت هستند. به همین دلیل اقدامات احتیاطی امنیتی برای استفاده ایمن از این دستگاه‌های همراه توصیه می شود.

سیستم خود را مرتب به روزرسانی کنید

دستگاه‌های همراه، رایانه‌هایی با نرم افزار هستند که مانند PC، لپ تاپ یا تبلت باید به روز نگهداشته شوند. محافظت‌های امنیتی به طور منظم ساخته و به روز می‌شوند. زمانی را صرف کنید تا مطمئن شوید که آخرین محافظت‌ها بر روی تمام دستگاه‌های همراه شما، قرار دارند.

نرم افزارهای امنیتی را در تمام دستگاه‌های متصل به اینترنت به روز نگهدارید؛ به روز نگهداشتن نرم افزارهای امنیتی، مرورگر، سیستم عامل و برنامه‌های کاربردی تلفن همراه بهترین دفاع در مقابل ویروس‌ها، بدافزارها و دیگر تهدیدات آنلاین است.

پس از اتمام استفاده از برنامه‌های کاربردی آنها را حذف کنید؛ بسیاری از ما برنامه‌های کاربردی را برای اهدافی خاص مانند برنامه ریزی تعطیلات دانلود می‌کنیم و بعد از استفاده به آنها نیاز نداریم یا ممکن است قبلاً برنامه هایی را دانلود کرده باشیم که در آن زمان سودمند و یا جذاب بوده‌اند و اکنون از آنها استفاده نمی‌کنیم. حذف تمام این گونه برنامه‌هایی که دیگر از آنها استفاده نمی‌کنیم اقدام امنیتی خوبی است.

مطالب مرتبط


اطلاعات مطلب

  • موبایل
  • 281 بازدید
  • blankblankblankblankblank (No Ratings Yet)
    blankLoading...
  • آخرین ویرایش توسط : parisa - چهارشنبه, 27 جولای 16, 4:22 ب.ظ
  • digiato

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب