ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

شانزده + شانزده =

بستن
بستن

تعبیر خواب گورخر

تعبیر خواب گورخر

تعبیر دیدن گورخر در خواب

بر اساس تعبیر خواب منوچهر مطیعی (تهرانی)

گورخر مسافر نیست، اما از راه رسیده است.
  • مسافر به کسی می گوییم که انتظارش را داشته باشیم و یا لااقل از وجود او مطلع باشیم و بدانیم که چنین کسی هست.
  • ولی کسی را که نمی دانیم کیست و کجاست و اصلا او را ندیده ایم و نمی شناسیم، اگر از راه برسد و از شهر دیگری به شهر و خانه ما بیاید، مسافر نمینامیم. او ناشناس از راه رسیده است.

تعبیر خواب کلی گورخر

گورخر در خوابها چنین کسی است که از صحرا می آید و خلق و خوی شما را نه می شناسد و نه می خواهد بشناسد و نه اهلیت و آشنایی زیاد نشان می دهد. او تندخو و خشن است و رفتاری بیابانی دارد.

داستانی خواندنی از منوچهر مطیعی تهرانی معبر خواب

برای زیارت به مشهد رفته و در یکی از خانه های زیارتی به طور ناشناس اقامت گزیده بودم. نمی خواستم دوستان مشهدی از ورود من مطلع باشند و تعارف کنند.
صاحب این خانه پیرزنی بود که دختر جوانش را به یک راننده جوان بیرجندی شوهر داده بود. داماد نیز خیلی جوان بود و با یک مینی بوس مسافرکشی می کرد.

خواب گورخر عروس جوان

یک شب آن عروس جوان در خواب دید گورخری به خانه آنها وارد شده و با لگد آینه عقد او را شکسته و تمام اشیاء و لوازم خانه را نیز به هم ریخته و رفته است. خود دختر گورخر را «گور» میگفت و بی اندازه وحشت داشت که خوابش چگونه تعبیر می شود.
او نمی دانست من با خواب آشنایی دارم. فقط به احترام موی و ریش سفیدم نسبت به من اعتماد و محبت داشت. به او دلداری دادم و آرزوی عاقبت بخیری کردم و دو روز بعد از آنجا رفتم. سال دیگر که دهه اول شعبان به مشهد رفتم، دیدم آن دختر دختری هم آورده است. از دیدار من ابراز شادی کرد.

تعبیر خواب گورخر عروس جوان

از او پرسیدم خوابت چگونه تعبیر شد، موضوع را به یاد آورد و گفت:
 
– آقا. پناه بر خدا. دو روز بعد که شما رفتید، یک مرد دیوانه به خانه ما آمد. او پدر شوهرم بود. فهمیده بود که «جواد» زن گرفته و بدون اجازه او این کار را کرده. وارد که شد، زد همه چیز را شکست. رادیو را وسط حیاط انداخت. تلویزیون را با زیرسیگاری سنگی شکست. موی مادرم را مثل وحشی ها کند. فحش داد و بد و بیراه گفت و «جواد» را برداشت و رفت.
نگاهی به بچه شیرخواری که زیر چادر نماز گرفته بود، افکندم و خواستم سئوال کنم که خود او گفت:
. البته به خیر گذشت. او را رام کردند. بزرگترها با او حرف زدند و وقتی فهمید من سه ماهه باردارم، آمد برای ما پرتقال هم آورد. رادیو خرید. تلویزیون را داد تعمیر کردند. خلاصه آشتی کرد.

نتیجه تعبیر خواب گورخر

ملاحظه می کنید که گورخر در خواب چگونه کسی است. او مرد یا زنی است بیابانی، غریب و با اخلاقی تند و روشی بی آرام که از راهی دور آمده و زیاد هم نمی ماند.

نزدیک آمدن و دور شدن گورخر در خواب

اگر در خواب ببینید گورخری به سوی شما می آید، باید انتظار برخورد با انسانی چون او را داشته باشید و اگر در خواب ببینید گورخری از شما دور می شود، آن زن یا آن مرد بدون برخورد تند و حادثه آفرین از شما می گذرد.

تعبیر خواب سوار شدن بر گورخر

اگر ببینید سوار گورخر شده اید، به یک سفر طولانی و دوردست می روید. به جایی می روید که هنوز آن منطقه و یا شهر و دیار را نمی شناسید.
  • اگر در خواب ببینید گورخری رام شماست و در کنارتان آرام قرار گرفته، از چنان آدمی سود می برید. 
 

چگونه ها را از ما بخواهید

ویکی چجور

پایگاه تخصصی چکونگی انجام کار

مطالب مرتبط


اطلاعات مطلب

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب