ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

هفت − شش =

بستن
بستن

تعبیر خواب کر (ناشنوا)

تعبیر خواب کر (ناشنوا)

تعبیر خواب کر

بر اساس تعبیر خواب منوچهر مطیعی (تهرانی)

تعبیر خواب کر دیدن خود

خویشتن را در خواب کر دیدن، نشان آن است که از سخنان مردم آزرده شده اید و یا می شوید و یا مطالبی می شنوید که به طبع شما خوش نمی آید.

خانم “آتیانوس” معبر یونانی میگفت:

کوچکترین عکس العمل ما در مقابل یاوه سرایی های مردم این است که خودمان را به کری و ناشنوایی بزنیم. همین طور وقتی از مشاهده اعمال خلاف مردم رنج می بریم، بهترین کار این است که کور باشیم و نگاه نکنیم و بگذریم و برویم.

  • این حالات است که در خواب به صورت کری و کوری ظاهر می شنوند.

تعبیر دیدن کر شدن دیگران

اما اگر در خواب خود ببینیم که دیگری کر شده و ما هر چه که می گوییم او نمی شنود، نشان آن است که ما چیزی برای گفتن داریم که نمی توانیم بگوییم. رازی هست که شهامت فاش کردنش را نداریم و یا با دیگران عدم تفاهم پیدا می کنیم.

ماجرای واقعی از خواب ناشنوایی و تعبیر آن

دوستی پسر نوزده ساله اش را برای تحصیل به آمریکا فرستاده بود. پسر در آمریکا خواب هایی مشابه دیده و نگران شده و به پدرش نوشته بود تا تعبیر خواب هایش را جویا شود و برای او بنویسد.

یک روز پدر نزد من (منوچهر مطیعی تهرانی معبر بزرگ خواب) آمد و گفت:

– پسرم در آمریکا در خواب دیده که به یک موزیک هال می رود و مثل دیگران ساکت و آرام روی صندلی می نشیند. ولی وقتی برنامه شروع می شود، صدای موزیک کنسرت را نمی شنود. از جایی که نشسته بود، می دید که ارکستر می نوازد. آرشه ها روی ویلن ها حرکت می کنند. مردم همه نشسته اند و از شنیدن موسیقی لذت می برند، ولی او هیچ صدایی را در سالن نمی شنود. یکی دو بار دیگر هم خواب های مشابهی دیده و نگران شده و اینک برای من نوشته که می ترسم این مقدمه و هشداری برای کری و ناشنوایی واقعی من باشد. پدر با نگرانی تعبیر رویای فرزند را از من خواست.

من به او گفتم:

هیچ جای نگران نیست.

  • هم آهنگی افراد تشکیل دهنده ارکستر و آن سالن و آن محیط، معرف اجتماع نامانوسی است که پسر جوان تو در آن وارد شده است.
  • موسیقی، گویای آداب و سنن و رفتارهای اجتماعی مردم آن جامعه است.
  • ولی اینکه او نمی شنود، نشان عدم تفاهم است. او نمی تواند خود را با محیط جدید و زندگی نوع امریکایی تطبیق دهد. اعمال و آداب و روابط اجتماعی آن مردم را نمی پسندد و نمی خواهد بپسندد و بپذیرد تا مثل آنها باشد و این عدم تمایل ناشی از عدم تفاهم در خواب او به صورت کری و ناشنوایی شکل میگیرد که نباید نگران و مشوش باشد.
  • او دو سه سال دیگر که بماند، یا مثل آنها می شود و خودش را با ایشان و با محیط تطبیق می دهد، یا طغیان میکند و همه محاسبات را بر هم می زند و به ایران باز می گردد. در هر دو حالت نه او کر می شود و نه بعد از نوشتن این مطالب و فهمیدن حقیقت خواب کری می بیند.

تعبیر خواب پسر در واقعیت

همین طور هم شد، چون آن جوان در امریکا ماند و خودش را تطبیق داد. شرایط و روابط زندگی نوع امریکایی را پذیرفت و خودش نیز به صورت آنها در آمد. اکنون مهندس راه و ساختمان است و در «تورنتو» کانادا زندگی می کند و زن ایرانی و یک پسر هم دارد. او نه کر شد و نه دیگر خواب کری می بیند.

تعبیر خواب کلی کری و ناشنوایی

پس دریافتیم که اگر در خواب خود را کر ببینیم، نشان عدم تفاهم با دیگران است.

 اگر دیگران را کر ببینیم، گویای این است که رازی داریم. موضوعی هست که نمی توانیم بگویم و یا اگر بگوییم، زبان ما را نمی فهمند.

 

چگونه ها را از ما بخواهید

ویکی چجور

پایگاه تخصصی چکونگی انجام کار

مطالب مرتبط


اطلاعات مطلب

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب