ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

1 + 11 =

بستن
بستن

تعبیر خواب کرکس

تعبیر خواب کرکس

تعبیر خواب کرکس

بر اساس تعبیر خواب منوچهر مطیعی (تهرانی)

دیدن کرکس درخواب به هیچ وجه خوب نیست، زیرا اصولا مرغی است مردار و دیدنش در خواب هشدار تلقی نمی شود، بلکه به عنوان قطعیت یافتن حوادثی است که مرگ غایت و نهایت آن است.

تعبیر خواب کرکس به دشمن

کرکس یا لاشخور دشمنی است بدخواه و صبور که سالها انتظار می کشد تا شاهد بدبختی و مرگ ما باشد. دیده اید که وقتی جانوری در صحرا می خواهد بمیرد، لاشخورها می فهمند و جمع می شوند و آنقدر بالای سر آن جانور پرواز می کنند تا جان از تنش خارج شود. آنگاه فرود می آیند و او را قطعه قطعه می کند و می خورند. به همین حالت در خواب دیدن پرواز کرکس خوب نیست.

تعبیر خواب کرکس در خانه

اگر در خواب ببینید کرکسی بالای خانه شما نشسته و یا در آن محدوده پرواز می کند، نشان آن است که حتی بیننده خواب و یا کسانی را که آنجا زندگی می کنند، تهدید می نماید.

کرکس به عنوان خادم عزرائیل

می گویند کرکس خادم ملک الموت است که به شکل مرغ زشت در آمده است. کرکس به دنبال ارباب خویش یعنی عزراییل همه جا می رود و از هر نقطه و شهر و دیاری که اربابش بگذرد، پس از او راه می رسد و راه ولی نعمت خویش را جارو می کند و اثری از لاشه هایی که عزراییل جانشان را گرفته، باقی نمی گذارد.

تعبیر خواب کرکس از دیدگاه معبران

معبران ایرانی و اسلامی برخلاف معبران غربی و اروپایی درباره کرکس و لاشخور چیز مهمی ننوشته اند و یا اصلا اشاره ای در این مورد ندارند، ولی کلا آن را خوب نمی دانند. خواب شناسان غربی درباره کرکس فراوان نوشته و توصیف های عجیبی کرده اند.

تعبیر خواب پرواز کرکس در آسمان

اگر در خواب ببینید کرکس های زیادی در آسمان پرواز می کنند، در آن منطقه یک حادثه بد اتفاق می افتد که جنبه عمومی دارد و یا شخص مهمی در آن ناحیه می میرد.

تعبیر خواب شنیدن صدای کرکس 

اگر در خواب صدای کرکس را بشنوید و بدانید آن صدا از کرکس است، خبر مرگ کسی را به شما می دهند که از شنیدن آن خبر اندوهگین و غمناک می شوید.

اگر ببینید درخواب کرکس پروازکنان آمد و بر بام خانه شما نشست، در خانواده منتظر حادثه ای نامیمون باشید که انشاء اله هرگز اتفاق نیفتد.

تعبیر خواب راندن کرکس

اگر در خواب ببینید کرکسی را با پرتاب سنگ راندید، خوب است؛ چون دشمنی را از خود می رانید. کشتن کرکس نیز شوم است. دیدن لاشه کرکس نیز خوب نیست.

 

 

چگونه ها را از ما بخواهید

ویکی چجور

پایگاه تخصصی چکونگی انجام کار

مطالب مرتبط


اطلاعات مطلب

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب