ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

هفت − شش =

بستن
بستن

تعبیر خواب چکه

تعبیر خواب چکه

تعبیر خواب چکه

بر اساس تعبیر خواب منوچهر مطیعی (تهرانی)

اصولا چکه قطرۂ فضول است و آنچه فضول باشد، گویای بیهودگی و خودسری است.

تعبیر چکه کردن شیر آب دستشویی در خواب

اگر در خواب خود ببینید شیر آب دستشویی شما چکه می کند، گویای این است که کسی مال شما را ذره ذره از بین می برد و این اتلاف به قدری ناچیز است که محسوس نیست…

اما همین قطره ها وقتی جمع شوند، دریایی به وجود می آورند که آدمی را در خود فرو می برد. در بیداری باید شیر آب را تعمیر کنید. خوابتان نیز همین را می گوید و هشدار می دهد که باید جلوی اتلاف را بگیرید.

اگر در خواب ببینید شیرآب دستشویی شما چکه میکند، کسی هست که پشت سر شما بد میگوید؛ از شما غیبت می کند.

  • اگر از صدای چکه آب شیر بیشتر از آبی که می رود ناراحت باشید، خوابتان می گوید بدگویان در شما ایجاد تشویش می کنند و یا نگرانی و دلهره به وجود آورده اند و هنوز خودتان متوجه آن نیستید.
  • اگر در خواب درصدد رفع چکه آب شیر دستشویی برآیید، از اتلاف مال جلوگیری نمی کنید، بلکه به جنگ مسرف می روید و با حادثه ای که معلوم نیست چیست، رخ به رخ قرار میگیرید.
  • اگر از صدای چکه آب ناراحت شوید، بدگویی بدگویان به نفع شما تمام می شود و اگر نسبت به صدای چکه بی تفاوت باشید، بدگویان شما را بدنام میکنند.

تعبیر چکه کردن سقف اطاق در خواب

اگر در خواب خود ببینید سقف اطاق شما چکه می کند، چه باران ببارد و چه نبارد، غمی برای شما می رسد که میزان غم و اندوه بستگی دارد به تعداد قطره ها، نه اندازه آبی که از سقف فرو می چکد.

تعبیر چکه کردن ناودان در خواب

اگر در خواب ببینید ناودان خانه شما چکه میکند، چه باران ببارد و چه نبارد، خواب می گوید نعمتی به شما می رسد که به ظاهر اندک است، اما مداوم است و در آینده زیاد می شود.

  • آبی که از ناودان فرو می چکد، اگر تیره و کدر باشد، غم و اندوه است.
  • فقط وقتی نعمت تلقی می گردد که صاف و روشن و زلال باشد.

تعبیر چکه کردن شیر آب آشپزخانه در خواب به آزردگی

اگر در خواب خود ببینید شیر آب آشپزخانه شما چکه میکند، همسرتان از شما آزردگی دارد و به همین علت در جمع آوری مال شما زیاد کوشا نیست.

  • خواب می گوید در خانه شما اتلاف و اسراف می شود و همسرتان مانع این خرابکاری نیست.

تعبیر خواب شنیدن صدای چکه آب

اگر شیری چکه کند و شما نبینید . اما صدایش را بشنوید – خواب میگوید کسی از دیگران نزد شما بدگویی می کند که باورتان می شود و این به صلاح و صرفه شما نیست.

سفر ملال آمیز در بیداری

اگر در خواب ببینید سقف اتومبیل شما چکه میکند و بیرون باران نمی بارد، سفری ملال انگیز در پیش دارید که بهتر است مدتی از مسافرت کردن و سفر رفتن خودداری کنید.

شاهد دزدی در بیداری

اگر ببینید سقف اطاقی چکه می کند که آن اطاق به نظرتان آشنا نمی آید . و مال شما نیست، خوابتان می گوید به زودی شاهد یک دزدی و یا سوء استفاده کوچک اما ویرانگر خواهید شد و  شما هم عامل و هم معلول سوء استفاده را می شناسید، اما سکوت  می کنید.

چگونه ها را از ما بخواهید

ویکی چجور

پایگاه تخصصی چکونگی انجام کار

مطالب مرتبط


اطلاعات مطلب

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب