ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

یک + 11 =

بستن
بستن

تعبیر خواب چماق

تعبیر خواب چماق

تعبیر خواب چماق

بر اساس تعبیر خواب منوچهر مطیعی (تهرانی)

چماق یا چوبدست کلفت، از آن نوع که در نزاعها و یا برای راندن حیوانات مزاحم و مخرب مزرعه به کار می برند، در خوابهایی که ما می بینیم، معرف حرف زور، استبداد رأی، خودسری و خودرایی است.

تعبیر چماق در خواب

  • چماق مردی است زورگو و بی منطق و زبان نفهم؛ 
  • یا عملی است که خلاف منطق و عقل سلیم انجام پذیرد.
  •  اما چماق از چیزهایی است که زنان در خواب نمی بینند و یا بندرت ممکن است ببینند، لذا در این قسمت مخاطب فقط مردان هستند و بیننده خواب مرد می تواند باشد.

هستند کسانی که چماق یا چوبدستی کلفت زیر تختخواب، در کمد لباس، یا پشت پرده و پشت در اطاق پنهان می کنند تا در صورت روبرو شدن با دزد یا هر مزاحم دیگر از آن استفاده کنند. 

  • چنانچه چنین چماقی در خواب خود دیدید، خواب شما می گوید این چماق کلفت و به ظاهر مفید نماینده استبداد رأی شما در خانه و خانواده است و تاکید می کند که شما مردی بی منطق هستید.
  • فرق نمیکند؛ چون زن نیز اگر چنین خوابی ببیند، خواب او می گوید از زور و خودسری برای پیشبرد کارهایش استفاده میکند که البته عملی درست نیست.

تعبیر گذاشتن چماق کنار تشک در خواب

اگر چماق را زیر تختخواب و یا کنار تشک بستر خویش ببینید، خواب شما می گوید بیش از هر کس همسرتان از خودرأیی و بی منطقی و خودخواهی و زورگویی شما رنج می برد.

تعبیر جستجوی چماق  در خواب

اگر در خواب خود دیدید به دنبال چماق می گردید و اینجا و آنجا چماق را جستجو می کنید، نشان آن است که برای تحمیل عقیده و رأی خود به دنبال وسیله میگردید تا اندیشه خود را با کمک همان وسیله به زور و جبر و عنف عملی کنید و به دیگران بقبولانید.

تعبیر زدن کسی با چماق در خواب

  • اگر در خواب با چماق کسی را زدید و یا بر سر کسی کوفتید، خواب شما می گوید با اعمال زور به شخصی آسیب می رسانید.
  • اگر دیگری با چماق به شما حمله کرد، خوابتان می گوید در معرض شنیدن حرف زور و روبرویی با استبداد رأی دیگران قرار گرفته اید.

تعبیر  چماق در دست در خواب

دیدن چماق در دست دیگران ضعف شما را در قبال زور نشان می دهد و داشتن حماق در دست خودتان بدون کاربرد بی منطقی شما را بازگو می کند.
اگر کسی که چماق را در دست دارد، آشنا باشد، از یک بیگانه بیمناک هستید و اگر بیگانه و نا آشنا چماق داشت، از اهل و دوستان خودتان می ترسید و در مقابل ایشان ضعف رأی دارید و یا ضعف شخصیت.

تهیه و تراشیدن چماق در خواب تجهیز به زور و بی منطقی است.

 

چگونه ها را از ما بخواهید

ویکی چجور

پایگاه تخصصی چکونگی انجام کار

مطالب مرتبط


اطلاعات مطلب

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب