ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

پنج − 1 =

بستن
بستن

تعبیر خواب چلچراغ یا لوستر

تعبیر خواب چلچراغ یا لوستر

تعبیر خواب چلچراغ

بر اساس تعبیر خواب منوچهر مطیعی (تهرانی)

دیدن چلچراغ یا لوستر در خواب خوب است، به شرطی که روشن باشد.

  • اگر چلچراغ در خواب ببینید و خاموش باشد، حسرت است برای چیزهای از دست رفته و یا آرزوی چیزهایی است که تحصیل آنها دور از ذهن بیننده خواب است.
  • پس دیدن چلچراغ روشن در خواب نیکو است و به روشنایی و کامروایی تعبیر می شود، به خصوص اگر چلچراغ را در بقعه یا زیارتگاه با اعتاب مبارک روشن بینید که تعبیر آن روشنایی و کامروایی در امور دنیا و آخرت است.

تعبیر خواب چلچراغ شکوهمند به لغزش

دیدن چلچراغ در خواب خوب است، ولی گویای یک نکته دیگر نیز هست و آن نکته این که چلچراغ شکوهمند و عظیم در خواب برای بیننده آن خواب احتمال لغزش و ارتکاب گناه را نیز پیش بینی می کند.
  • زیرا در علم خواب شناسی هر چیز این چنین پرشکوه و تحسین برانگیز باشد، راهی است به لغزش و خطا و شدیدتر از آن ارتکاب گناه.

تعبیر خواب چلچراغ در خواب

اگر در خواب چلچراغ خاموش دیدید که فقط یکی از چراغها یا شمع های آن روشن بود، خواب شما به وضوح می گوید در آینده ای نزدیک وقتی که کلا ناامید می شوید و از توفیق در کارهای خویش قطع نظر می کنید، کسی دست کمک به سوی شما دراز می کند و از سختی و تنگی نجاتتان می دهد. با آن یک شمع یا چراغ می توانید شمعهای دیگر را بیفروزید و اگر در خواب چنین کاری کردید، خبر از یک پیروزی بزرگ است.
عکس این نیز هست یعنی اگر در خواب ببینید که چلچراغی کلا روشن است و فقط یکی از چراغها یا شمعهای آن نمی سوزد، در این حالت خواب شما می گوید در عین پیروزی و کامیابی، کسی یا چیزی برای شما غم و ناراحتی به وجود می آورد و عیش شما را منقص می کند.

تعبیر ورود به محیط چلچراغ شده

اگر در ظلمت و تاریکی دنیای خواب وارد محیطی شدید که می دانید آنجا چلچراغی هست، اما چلچراغ خاموش بود و شما کلید آن را زدید و چلچراغ را روشن کردید،یا با شعله ای شمعهای دیگر آن را فروختید- به طوری که اطاق یا تالار در زیر نور چلچراغ عظیم و با شکوه روشن شود- این خواب بسیار خوبی است؛ چون خواب شما خبر می دهد که در آینده کاری بزرگ انجام می دهید که صواب دنیوی و اخروی دارد و با انجام آن عمل افق زندگیتان روشن می شود.
  • این خبر از ارتقاء شأن و مقام و فراوانی نعمت و فراخی معیشت نیز هست.
  • عکس این هم اتفاق می افتد که به هیچوجه خوب نیست. یعنی شما وارد تالاری با یک یا چند چلچراغ روشن و پرشکوه می شوید، اما کلید را می زنید و چلچراغ ها را خاموش می کنید. در این صورت خواب شما می گوید خسرالدنیا والاخره می شوید.

تشبیه چلجراغ به درخت علم و دانش 

برخی از معبران نوشته اند چلچراغ درخت علم و دانش است و هر چراغ آن شاخه ای است از علم که بیننده خواب به تحصیل و فراگیری آن نایل می گردد و فیضی است که از این بابت نصیبش می شود.

تشبیه چلجراغ به نماینده اهل و خانواده

برخی دیگر از معبران نوشته اند چلچراغ نماینده اهل و خانواده بیننده خواب است.
  • هر شاخه آن معرف یکی از فرزندان اوست. چراغهای خاموش فرزندان ناصالح و اهل بیت منافق را نشان می دهند.
  • اگر این هم درست باشد، دیدن چلچراغ روشن در خواب خوب است؛ زیرا وقتی همه چراغها روشن باشند، نشان می دهد که بیننده خواب فرزند ناصالح و اهل بیت منافق ندارد. 

اما همیشه کسانی که چلچراغ در خواب خود می بینند، مردان جا افتاده و صاحب زن و فرزندان متعدد نیستند.

زیاد اتفاق می افتد که زنان و دختران و پسران جوان نیز در خواب چلچراغ می بینند و چلچراغ حالات مختلف و شرایط گوناگونی دارد و لذا این شرح و توضیح را اضافه می کنم که برای همه کس در هر شرایط سنی و جنسی دیدن چلچراغ روشن خوب است. نور امید و روشنی راه آینده است که هر چه روشنتر و پرچراغ تر باشد، بهتر است.

تعبیر شکستن لوستر در خواب

حالت بد آن این است که چلچراغ را در خواب بشکنید و یا شاهد باشید و ببینید که شخص دیگری چلچراغ متعلق به شما یا آویخته در تالار خانه شما را شکست. وضع خفیف تر این است که ببینید خودتان در عالم خواب چلچراغ را خاموش کنید و یا دیگری به فرمان شما این کار را انجام دهد و تاریکی را حکم فرما کند.

تعبیر لوستر روشن در خواب بیماران

مشاهده چلچراغ روشن برای بیماران و وامداران ناامید و زندانیان بسیار نیکو است، چون نجات و رهایی را نوید می دهد و آینده ای روشن را پیش بینی می کند.

تعبیر لوستر روشن در خواب زنان باردار

اگر زن بارداری چلچراغ در خواب خود ببیند، بسیار خوب خوابی دیده؛ چون خواب او از تولد فرزندی مسعود و منصور خبر می دهد؛ چه دختر باشد و چه پسر و هر چه تاریخ وضع حمل نزدیکتر باشد، خواب او میمنت بیشتری می یابد.

برای دختران و پسران جوان نیز نوید دهنده عشق و ازدواج و کامیابی و سعادت آینده است.

 

چگونه ها را از ما بخواهید

ویکی چجور

پایگاه تخصصی چکونگی انجام کار

مطالب مرتبط


اطلاعات مطلب

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب