ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

15 − یک =

بستن
بستن

تعبیر خواب چرتکه

تعبیر خواب چرتکه

تعبیر خواب چرتکه

بر اساس تعبیر خواب منوچهر مطیعی (تهرانی)

چرتکه در خواب دوست زبان نفهم و یکدنده و حسابگری است که حتی دوستی و خویشاوندی را نیز فدای حساب و کتاب می کند و روی احساسات خویش لگد می گذارد.

تعبیر چرتکه در خواب کاسب و بازاری

اگر بیننده خواب کاسب و بازاری و یا پیشه ور باشد، چرتکه در خواب نشان دهنده این است که از وضع کسب و کار خویش نه فقط راضی نیست، بلکه نگران است؛ یا در آینده ای نزدیک نگرانی برای او ایجاد می شود.
 
اگر بیننده خواب ببیند دیگری نشسته و با چرتکه حساب می کند و او هم حضور دارد، حتی اگر هیچ سخنی بین ایشان رد و بدل نشود، گویای این است که او را به پاسخگویی وا می دارند و ناگزیر می شود در موردی حساب پس بدهد. گاهی نیز ممکن است این یک حسابرسی مالیاتی باشد؛ جای نگرانی نیست، زیرا چرتکه به مسائل قضایی و دادگاه و عدالت و عدلیه اشاره ای ندارد.
 
اگر بیننده خواب ببیند کسی با چرتکه حساب می کند، ولی او حضور ندارد و تنها صدای ترق ترق چرتکه را می شنود، مجبور می شود بدهی سوخته و فراموش شده ای را بپردازد و یا مدیون و بدهکار می شود.

تعبیر خواب خریدن چرتکه

چنانچه در خواب خود ببینید کسی چرتکه ای به شما داد و یا از دکان چرتکه خریدید، یا چرتکه ای را همراه برداشته اید و به راهی می برید، خوابتان می گوید با شخصی دارای خصوصیات ذکر شده آشنا می شوید و برخورد می کنید؛ یعنی شخصی سر راهتان قرار میگیرد که در حساب و کتاب دقیق و بیگذشت است.

تعبیر خواب چرتکه به تحول زندگی

اگر کسی که اصلا با چرتکه و ماشین حساب و این نوع وسائل حسابرسی سر و کار ندارد، چرتکه در خواب خود ببیند، در آینده ای نه چندان دور شاهد تحولی در زندگی خویش خواهد بود. تحولی ملایم که بر مبنای حساب در زندگیش پدید می آید و به همین نسبت اگر بر او ظلم شده و حتی از او ضایع گردیده، دادخواهی به عمل می آید و جبران می شود و بالاخره اگر خود بیننده خواب ستم کرده و حق دیگران را پایمال نموده قصاص می شود.

تعبیر خواب چرتکه شکسته

چنانچه در خواب خود ببینید چرتکه ای گسیخته و بی مهره دارید، نشان آن است که نظم کارهایتان به هم می خورد و یا دوستی را با مشخصات گفته شده از دست می دهید. اما چرتکه گسیخته و بی مهره نشان بی نظمی در کسب و کار و زیان و ضرر مالی است.
 
اگر بیننده خواب اهل کسب و تجارت باشد و چرتکه گسیخته در خواب ببیند، در آینده متضرر می شود و در حد بزرگتر ورشکست می گردد.
 
 

چگونه ها را از ما بخواهید

ویکی چجور

پایگاه تخصصی چکونگی انجام کار

مطالب مرتبط


اطلاعات مطلب

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب