ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

بیست − نه =

بستن
بستن

تعبیر خواب پوست

تعبیر خواب پوست

تعبیر خواب پوست

بر اساس تعبیر خواب منوچهر مطیعی (تهرانی)

  • در خوابهای ما پوست به طور اعم مال است و دارایی،
  • مگر پوست شتر که میراث تعبیر شده است.
  • پوست گوسفند معاش.
  • پوست حیوانات درنده مثل شیر و پلنگ غنیمت تعبیر می گردد.

تعبیر خواب نسشتن بر پوست گوسفند

اگر دیدید در خواب بر پوست گوسفند فارغ و بی خیال نشسته و یا آرمیده اید، خواب شما می گوید معاشتان تا مدتی تأمین می شود و از این جهت خیالی آسوده خواهید داشت.

داشتن لباس از پوست در خواب

چنانچه دیدید که پوستی دارید یا لباسی از پوست پوشیده اید و یا حتی به عنوان زینت به کار برده و مثلا برای حفاظت تشکهای اتومبیلتان روی صندلیها انداخته اید و این پوست متعلق به شتر است، خواب شما از یک میراث خبر می دهد. یعنی کسی می میرد که مرده و ریگ او به شما خواهد رسید و این بستگی به مقدار پوستی دارد که در خواب می بینید.

داشتن فرش از پوست در خواب

اگر دیدید که فرشی بزرگ از پوست شتر دارید و یا تمام صندلی های اتومبیلتان را با پوست شتر پوشانیده اید، میراث بزرگی به شما می رسد و اگر این پوست کوچک بود، چیز قابل توجهی نصیب شما نمی شود.

کندن پوست گوسفند در خواب

اگر در خواب دیدید که گوسفندی ذبح شده و شما مشغول کندن پوست آن حیوان هستید، نشان آن است که از یک نفر که نسبتی با شما دارد، سود می برید و بهره مند می شوید.

چنانچه پوستی که می کنید مقداری گوشت به آن چسبیده باشد، خوابتان می گوید این پول به مصرف معاش شما می رسد و به بیننده خواب که شما هستید، امنیت و فراغ می بخشد.

تعبیر خواب پوست بدن خود انسان

اما پوست بدن خود انسان به نوشته «ابن سیرین» چیزهایی است که دارید و به آنها می بالید فخر می فروشید و بزرگی خود را منوط به وجود آن چیزها می انگارید. مانند خانه، اتومبیل، ویلا، حساب بانکی، سهام کارخانه ها و جواهرات و غیره.

تعبیر خواب پوست بدن سالم

چنانچه در خواب خود دیدید پوست بدنتان سالم و خوب است و نقصی در آن نیست (مانند خالکوبی، زگیل، پیسی و زخم و لکه و ماه گرفتگی) خواب شما از آینده ای نه چندان دور خبر می دهد که پولدار و متنعم خواهید شد و به خیلی چیزها که آرزو دارید می رسید.

چنانچه در خواب پوست بدن شخص دیگری را سالم و خوشرنگ مشاهده کردید که به نظرتان خوب و بی نقص آمد، به آنچه که دیگران دارند، مجذوب می شوید و احیانا حسد می ورزید.

تعبیر خواب پوست بدن به خرج زیاد

اگر قسمتی از پوست بدنتان بیرون و بقیه پوشیده بود، رازی از شما فاش می شود. اگر در حمام بودید و دلاک چرک زیادی از بدن شما گرفت که لوله لوله روی پوستتان دیدید، خواب شما می گوید خرجتان زیاد می شود و هزینه زندگیتان بالا می رود.

تعبیر خواب متورم شدن پوست بدن 

اگر در خواب دیدید که پوست بخشی از بدنتان متورم و کبود شده، غم و اندوهی برای شما می رسد و چنانچه دیدید پوستتان زرد شده، خواب شما از یک بیماری خبر می دهد.

 

چگونه ها را از ما بخواهید

ویکی چجور

پایگاه تخصصی چکونگی انجام کار

مطالب مرتبط


اطلاعات مطلب

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب