ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

1 × یک =

بستن
بستن

تعبیر خواب پوتین

تعبیر خواب پوتین

تعبیر خواب پوتین

بر اساس تعبیر خواب منوچهر مطیعی (تهرانی)

پوتین پای افزاری است محکم و بادوام که در راهپیمایی های سخت و طولانی به پا می کنیم.

معبران در مورد انواع پای افزارها مثل کفش، پوتین، چکمه، گیوه و چیزهای دیگر مطالبی نوشته اند که با زندگی امروز که بسیاری از مطالب و مسائل تغییر جا و یا تغییر شکل داده اند، تطبیق نمی کند و درست به نظر نمی رسد. مثلا نوشته اند اگر کسی در خواب ببیند که پوتین یا کفش نو به پا دارد، کنیزک تازه ای از بازار می خرد که امروز نه کنیزک هست و نه بازار برده فروشان.

تعبیر پوتین به قدرت و جنگ

با توجه به تعریف هایی که از خواب داریم که بیشتر – یا همه آنها – از نظر علمی ثابت شده، پوتین قدرت و توان جسمی و روحی مرد یا زن است که با آن می تواند به جنگ مشکلات زندگی برود و راههای دشوار را درنوردد.

تعبیر خواب پوشیدن پوتین 

اگر در خواب خود دیدید که پوتین می پوشید و بندهای آن را گره می زنید و محکم می کنید، به سفری پر تلاش و تقلا می روید و یا تحولی در زندگی شما پیدا می شود که باز هم مستلزم فعالیت و پیگیری است و شما را به کاری بیشتر از گذشته وا می دارد.

تعبیر پوتین کهنه در خواب

اگر در خواب پوتین کهنه به پا داشتید، خواب شما می گوید در انجام کاری که می کنید، موفق نخواهید بود و یا اندوه و ملالی پیش می آید. همین حالت شدیدتر است وقتی در خواب خود ببینید که لباس نو و تمیز پوشیده اید، اما پوتین یا کفش کهنه و مندرس به پا دارید.

تعبیر پوشیدن پوتین لنگه به لنگه

پوتین لنگه به لنگه و یا ناهمرنگ اشتباه در انتخاب راه است، نه هدف؛ و یا این است که کسی به شما خیانت می کند که باز هم نتیجه هر دو نابسامانی است و خواب شما میگوید فعلا از راهی که در پیش دارید، باز گردید و فکر کنید و مدتی منتظر بمانید تا راه بهتری بیابید. هدف خوب است ولی، راه مناسب نیست.

پوتین از کسی گرفتن قبول تقویت و حمایت از جانب دیگران است و پوتین به کسی دادن کمک و یاری به دیگران است.

پوتین خریدن نیازی را خبر می دهد که به تقویت و حمایت و کمک دیگران دارید.

اگر در خواب ببینید که پوتین شما به پای دیگران است، فریب می خورید و نتیجه و محصولی را از دست می دهید… مالی که حاصل تلاش و کار شما بودهاست.

چنانچه خود شما پوتین متعلق به دیگری را پوشیده باشید، تعبیر عکس این است.

 

چگونه ها را از ما بخواهید

ویکی چجور

پایگاه تخصصی چکونگی انجام کار

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب