ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

4 × 4 =

بستن
بستن

تعبیر خواب پشت و کمر

تعبیر خواب پشت و کمر

تعبیر خواب پشت

بر اساس تعبیر خواب منوچهر مطیعی (تهرانی)

پشت در خواب فرزند ذکور است و برادر؛ و چنانچه بیننده خواب فرزند و برادر نداشته باشد، دوست است. این موضوع ریشه در زندگی ما دارد، زیرا بسیار شنیده اید که اشخاص وقتی برادر با فرزند خود را از دست می دهند می گویند: «با این فاجعه پشتم خم شد و کمرم شکست». ما طبق معمول به فرزندان خویش دلبستگی امیدوارانه ای داریم و چنین می انگاریم که در سنین پیری فرزند پشت و پناه است؛ همین طور برادر که بعد از پدر و مادر به انسان از هر کس دیگر نزدیکتر و به طور طبیعی و غریزی صمیمی تر است. چنانچه فرزند یا برادر نداشته باشیم، روی دوستان خود اینطور حساب می کنیم.

این باور درست یا نادرست در خوابهای ما به صورت پشت ظاهر می شود و شکل می گیرد.

تعبیر خواب پشت قوی و عضلانی

اگر در خواب ببینیم که پشتی سالم و خوشرنگ و عضلانی و بدون لکه و خال و زگیل داریم، خواب ما می گوید که به آن سه مورد می توانیم دلخوش و امیدوار باشیم.
یعنی خواب ما می گوید فرزند و برادر و دوست سالم و در عین حال دلسوز و مهربانی داریم که برای بیننده خواب نیز می توانند مفید و مؤثر باشند.

تعبیر خواب پشت زخمی

اگر در خواب خود ببینیم و یا حس کنیم که روی پشت ما زخمی پدید آمده و با پشت ما لاغر و نحیف شده، برای یکی از این سه که گفته شد، ملال و اندوه پیش می آید.

تعبیر خواب مهره های ستون فقرات

مهره های ستون فقرات که از ناحیه پشت دیده و احساس می شوند، مطلقا فرزندان هستند که قوام ما بر آنهاست و اگر فرزند نداشته باشیم، برادر و دوست هستند.
  • قوت و ضعف مهره های ستون فقرات از ناحیه پشت قوت و ضعف مادی و معنوی فرزندان و یا برادران و دوستان است. ب
  • ا محاسبه اتکایی که ما بر آنها داریم و روابط بیننده خواب با ایشان که خواب در این حالات می گوید، می توانیم روی آنها حساب کنیم یا نه و وضع ایشان در آینده چگونه است.
  • مهره های محکم و برجسته و پرقدرت از قوت فرزندان خبر می دهد یا برادران و دوستان که ما به ایشان نیازمند می شویم.

تعبیر داشتن بار و سنگینی بر پشت

اگر دیدیم که باری به دوش می کشیم و پشت ما در اثر فشار و سنگینی بار خسته شده، به فرزند یا برادر با دوست خود تحمیل می کنیم و فشاری بیش از حد توانایی بر آنها وارد می آوریم.

تعبیر خواب پشت زخمی و شلاق خورده

اگر روی پشت ما زگیل یا زخم یا لکه ماه گرفتگی بود و این را در خواب احساس کردیم و دانستیم چنین چیزی بر پشت ما پیدا شده، یکی از آنها که گفته شد، بیمار می شود و اگر حس کردیم که شلاق خورده ایم و اثر شلاق باقی مانده، حادثه ای برای آنها اتفاق می افتد که خوب نیست.
 
 

چگونه ها را از ما بخواهید

ویکی چجور

پایگاه تخصصی چکونگی انجام کار

مطالب مرتبط


اطلاعات مطلب

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب