ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

4 × 4 =

بستن
بستن

تعبیر خواب پرنده

تعبیر خواب پرنده

تعبیر خواب پرنده

بر اساس تعبیر خواب منوچهر مطیعی (تهرانی)

پرنده در خواب مراد است؛ مگر پرندگان مکروه مثل کلاغ، جغد، خفاش و کرکس و یکی دو نوع پرندگان مرداب زی و مردارخوار که در جای خود توضیح داده می شود.

پرنده حلال گوشت بهتر از پرندگانی هستند که خوردن گوشتشان در مذهب ما حرام شده. همین طور پرنده زنده بهتر از پرنده مذبوح است و به همین نحو پرندگان خوش نقش و نگار بهترند از پرندگان یکرنگ یا پرندگانی که رنگ نامطلوب و غیر طبیعی دارند. این حکم کلی برای پرنده است، اما معبران برای هر حالت و هر مرغی در خواب تعابیری خاص دارند.

تعبیر خواب داشتن پرنده

اگر در خواب دیدید که پرنده ای دارید، به مراد دل خود می رسید؛ به خصوص اگر برنده خوشرنگ و خوش آواز باشد و از این بهتر وقتی است که پرنده بر کتف و شانه شما نشسته باشد. این گویای رسیدن به مراد دل است و خوابی مبارک است

تعبیر خواب پرنده فروشی

اگر در خواب، خود را در پرنده فروشی مشاهده کردید که آن پرندگان به شما تعلق نداشتند و حتی نمی توانستید یکی از آنها را تصاحب کنید، موردی پیش می آید که از مشاهده کامروایی دیگران حسرت می خورید؛ همان طور که در مورد پرواز پرستوها در آسمان گفته شد.

تعبیر خواب کبوتر

کبوتر سمبول صلح و عشق و دوستی است و کبوتر ماده زنی است صالح و پاکدامن و خوب و خوش خلق و چنانچه در خواب دیدید، کبوتری ماده دارید و ذهن مضاعف شما می گوید که آن کبوتر ماده است، زنی با این خصوصیات در زندگی شما نقش می گیرد و دگرگونی هایی به وجود می آورد.

تعبیر خواب پرنده با جوجه هایش

اگر پرنده را با جوجه دیدید، صاحب فرزند می شوید و اگر چندین پرنده داشتید، به مراد می رسید و کام شما از چند جهت روا می گردد.

اگر پرنده ای داشتید که پرید و شما هم به دنبالش رفتید، مجذوب می شوید و یا به سفر می روید و اگر این پرنده رفت و بازنگشت، به نوشته مرحوم «مجلسی» زیان می بینید و متحمل خسارت می شوید.

کشتن پرنده نیز خوب نیست.

در مورد هر یک از پرندگان به جای خود توضیح داده می شود، اما این حکم درباره پرنده است.

اگر ببینید جغد یا کرکسی از دست شما پرید و رفت، بلایی از شما دور می شود و اگر کبوتری رفت، عشقی را از دست می دهید. گنجشک دوست مزاحم و وراج است.

 

چگونه ها را از ما بخواهید

ویکی چجور

پایگاه تخصصی چکونگی انجام کار

مطالب مرتبط


اطلاعات مطلب

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب