ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

15 − یک =

بستن
بستن

تعبیر خواب فرچه

تعبیر خواب فرچه

تعبیر خواب فرچه

بر اساس تعبیر خواب منوچهر مطیعی (تهرانی)

امکان ندارد کسی خوابی ببیند که فرچه در آن محور باشد و خواب شما روی فرچه دور بزند و اهمیت آن به قدری باشد که همه عوامل دیگر خواب را تحت الشعاع قرار دهد.

داستانی زیبا از منوچهر مطیعی تهرانی معبر خواب

سالها پیش که در تهران اقامت داشتم، یک روز خانم سالمندی از همسایگان به من مراجعه کرد و بر مبنای آشنایی و همسایگی تعبیر خواب شب قبل خودش را خواست. او خیلی مشوش بود و در ضمن می خندید.

از او پرسیدم چه خواب دیده اید؟

او گفت “خواب غیرممکنی دیده ام. خواب عجیبی است که در بیداری محال است اتفاق بیفتد.” و ضمن بیان این مطالب هم می خندید و هم نگران بود. بالاخره گفت در خواب دیدم فرچه ریش تراشی شوهرم را قورت داده ام. نگران بودم. می دویدم و به این و آن متوسل می شدم و به آنها التماس میکردم که مرا به طبیب و جراح برسانند. ولی شما می دانید که من شوهر ندارم. او چند سالی است که مرحوم شده و اصلا در خانه خودمان فرچه و وسایل ریش تراشی نداریم.”

به آن خانم گفتم:

” حق کسی را پایمال کرده و مال یکی از نزدیکان شوهرتان را خورده اید و این مال خوردنی نیست. بردنی نیست و به زودی از شما پس گرفته می شود؛ حتی اگر مثل فرچه با عمل جراحی از شکمتان بیرون بیاورند.”

غم چهره آن خانم را گرفت. به فکر فرو رفت، دقایقی در اطاق دیگر با خانم های خانه صحبت کرد و رفت.

فرچه چیزی نیست که محور خواب قرار بگیرد، اما به قول «موریس مترلینگ» خواب دنیایی است که همه غیر ممکن ها در آن ممکن می شود و اتفاق می افتد. پس بعید نیست خوابی بینید که فرچه محور آن باشد.

تعبیر دیدن فرچه در خواب 

فرچه در خوابهای ما سمبول و یا چیزی است که روزانه و به طور مستمر به آن محتاج می شویم و او کار یا خدمتی کوچک و کم اهمیت برای ما انجام نمی دهد. مانند فروشنده بلیط اتوبوس، یا واکسی محله، یا متصدی پارکینگ که اتومبیل خود را در آنجا پارک میکنیم و یا خدمتکار خانه خودتان. حتی ممکن است شبی باشد، مثل چیزهایی که روزانه مورد مصرف قرار می دهید؛ اما تمام شدنی نیستند.

فرچه نمی تواند اساس خواب باشد، لذا تعبیر مشخص ندارد.

چنانچه فرچه ای در خواب خود دیدید، باید رابطه آن را با عوامل دیگر تشکیل دهنده خواب بیابید و بعد درصدد تحلیل خواب خود باشید.

 

چگونه ها را از ما بخواهید

ویکی چجور

پایگاه تخصصی چکونگی انجام کار

مطالب مرتبط


اطلاعات مطلب

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب