ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

15 − یک =

بستن
بستن

تعبیر خواب جنین

تعبیر خواب جنین

تعبیر خواب جنین

بر اساس تعبیر خواب منوچهر مطیعی (تهرانی)

 جنین نیز مثل جفت از چیزهایی است که مردان کمتر در خواب می بینند و یا اصلاً نمی بینند.

تعبیر خواب جنین در خواب خانم ها

اگر زنی در خواب خود ببیند و احساس کند که آن جنین به خودش تعلق دارد، از غم و رنج آسوده می شود. درست مانند زن بارداری که حمل نه ماهه خود را بر زمین نهاده و سبک شده است.

  • اما اگر زنی در خواب خود جنین ببیند و آن جنین به خودش تعلق نداشته باشد،غمین میشود. اندوه و غم و رنج به زندگیش راه می یابد و این غم طوری است که انگیزه اش زن دیگری است.
  • جنین در اینجا سمبل غم و رنج قرار میگیرد و چون پرورنده جنین زن است، کسی که غم و رنج را ایجاد میکند، فقط زن می تواند باشد.

تعبیر خواب جنین در خواب آقایان

برای مردان دیدن جنین خوب نیست؛ شکست و سرافکندگی و شرمساری است.

داستانی از خواب و تعبیر خواب جنین

 زمان «آقا محمدخان قاجار» داروغه محله ای از محلات تهران، شب در خواب می بیند که زیر عبای خویش چیزی پنهان کرده، وقتی به چهار سوق بازار می رسد و عبای خویش را بر میدارد، می بیند که یک جنین نارس را زیر عبا گرفته است،جنینی که دندان دارد و به او می خندد اما مُرده است. می بیند جنین نارس و خون آلود، جان ندارد اما دندان دارد و می خندد.

داروغه صبح خیلی زود به دنبال فرزندان خویش که همه بزرگ و‌ برومند بودند، می فرستد. وقتی پسران و دختران و دامادهایش جمع میشوند، به آنها می گوید«من می خواهم هرچه دارم بین شما تقسیم کنم تا بعد از مرگم اختلافی پیش نیاید» و همانجا همه ثروت خویش را به فرزندانش منتقل میکند.

از او می پرسند چرا برای خودتان چیزی نمی گذارید؟ پاسخ می دهد: من از این در که خارج شوم،دیگر باز نمی گردم. زیرا دیشب اجل خود را در خواب دیدم؛ ملک الموت را دیدم که لبخند میزد و دندان می نمود.

همین طور هم شد چون وقتی به محل کار خود رسید، مشاهده کرد ماموران شاه انتظارش را می کشند. آقا محمدخان به علتی که معلوم نیست، علیه او غضب کرده و دستور قتلش را داده بود.

این ثابت شده که دیدن جنین برای مردان خوب نیست، اما تنها دیدن جنین مرگبار نیست.

تعبیر دیدن جنین ننگ و شرمساری است. وموقعی دیدن جنین بدتر است که مرد ببیند جنین حرکت میکند، حرف میزند یا دندان دارد. در این صورت باید صدقه بدهد.

 

چگونه ها را از ما بخواهید

ویکی چجور

پایگاه تخصصی چکونگی انجام کار

مطالب مرتبط


اطلاعات مطلب

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب