ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

یک + 11 =

بستن
بستن

تعبیر خواب جاز، طبل، دهل، تبیره و ضرب

تعبیر خواب جاز، طبل، دهل، تبیره و ضرب

تعبیر خواب جاز، طبل، دهل

بر اساس تعبیر خواب منوچهر مطیعی (تهرانی)

جاز ،طبل ،دهل ،تبیره و ضرب همه در خوابهای ما یکسان قرار می گیرند و تعبیر واحدی دارند.

ظرفی مجوف که بر آن پوستی کشیده باشند؛ به طوریکه اگر بر آن پوست ضربه بزنید، صدایی از آن برخیزد، در خوابهای ما یاوه و دروغ لاف زنی است. در اصطلاح و در محاوره نیز می گویند “فلانی طبل تو خالی است” یا “ آواز دهل شنیدن است “ به مفهوم اینکه سخنان فلان کس حقیقت ندارند؛ دروغ است. لاف می زند.

تعبیر خواب صدای جاز و طبل

مطلقاً شنیدن صدای جاز چه ریتمیک باشد و از شنیدن آن خوشمان بیاید و چه مصدع و ناخوشایند باشد، لاف و دروغی است که می شنویم و زننده جاز لاف زن دروغگویی است که با او برخورد می‌کنیم.

تعبیر خواب صدای قابلمه به زن فتنه جو

اگر در خواب خود ببینیم کسی ظروف مطبخ و آشپزخانه مثلاً به کف قابلمه می زند و صدایی شبیه ضرب و جاز از آن می‌خیزد، خواب می گوید، زنی که حتما زن خانه است، خروش و غوغا و بد دهنی و هتاکی به راه می‌اندازد. اگر در خواب خود چنین چیزی ببینیم و بشنویم، باید منتظر دعوا مرافعه زن خانه باشیم؛ چه زننده و ایجاد کننده صدا را بشناسیم و چه نشناسیم و چه او را ببینیم و چه نبینیم.

اگر زنی در خواب خود ببیند که چنین صدایی ایجاد شده و می‌شنود، باید بداند که زن دیگری این غوغا را برای او راه می‌اندازد.

تعبیر خواب صدای جاز و طبل به خبری مکروه

 اگر صدای جاز شنیدیم و زننده آن را ندیدیم، خبری بزرگ و مکروه می شنویم. خبری که ما را می آزارد و غم می دهد.

تعبیر خواب جاز زدن به خوش رقصی

اگر در خواب ببینید کسی ضرب می زند، جاز میزند و یا صدایی ریتمیک ایجاد می کند و خودش نیز می رقصد، منتظر آن باشید که کسی برای شما خوشرقصی بکند. خوش رقصی به این معنی که کاری خلاف میل و مصالح شما انجام دهد و اگر با توجه به ناراحتی بیننده خواب باز هم به این کار ادامه دهد.

اگر در خواب خودتان نیز با او همراهی کردید و به رقصیدن و پای کوفتن پرداختید، خوابتان می گوید در آینده ای نزدیک کاری خلاف و گناهی بزرگ انجام می دهید که برای دیگران ناراحتی می آورد و برای خودتان غم و غصه و رنج و اندوه و بعد هم به شدت ندامت می کشید.

تعبیر خواب جاز زدن به انجام کار ناصواب

اگر دیدید خودتان جاز میزنید و مردم در سالن و یا پیرامون شما جمع شده‌اند و گوش می دهند، چه خوب بزنید و چه بد، چه مردم شما را تحسین بکنند و چه نکنند کاری ناصواب انجام می دهید که انگشت نما می‌شوید و همگان شما را به هم نشان می دهند و پشت سرتان بد و بیراه می گویند.

از امام «صادق» علیه السلام نقل می کنند:

 که “این صدا و انجام این کار در خواب دروغی است و عملی است که به نادانی گفته و کرده شود”. جازیست در خواب مردی است دروغگو و لاف زن که خوب دروغ می گوید و دروغهایش به دل می نشینند و باورکردنی به نظر می رسند و اگر دیدید خودتان به راحتی جاز میزنید، به راحتی و خوبی دروغ خواهید گفت.

 
 

چگونه ها را از ما بخواهید

ویکی چجور

پایگاه تخصصی چکونگی انجام کار

مطالب مرتبط


اطلاعات مطلب

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب