ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

هفت − شش =

بستن
بستن

تعبیر خواب تشنگی

تعبیر خواب تشنگی

تعبیر خواب تشنگی

بر اساس تعبیر خواب منوچهر مطیعی (کرمانی)

احساس تشنگی در خواب خوب نیست، چون میل به فساد و تباهی تعبیر می شود. اما مواردی پیش می آید که در خواب احساس عطش می کنید و چون بیدار می شوید، می بینید دهانتان خشک شده و میل به نوشیدن آب دارید. این نوع عطش در خواب تعبیر ندارد. اگر احساس تشنگی کردید و از خواب بیدار شدید و تشنه نبودید، خوابی که شما دیده اید، دارای تعبیر است.

تعبیر خواب رفع عطش

اگر در خواب خود ببینید احساس تشنگی دارید و در این حالت آب خنک و گوارا نوشیدید و رفع عطش کردید، خواب شما می گوید میل به ارتکاب گناه دارید و با نوشیدن آب آن گناه را مرتکب می شوید که به خاطر آن عطش شما رفع می شود. پس عمل خوبی انجام نداده اید؛ این خواب خوبی نیست.

تعبیر عطش و نیافتن آب در خواب

اگر در خواب ببینید که احساس عطش دارید و به دنبال آب می گردید و نمی یابید و عطش همچنان در شما باقی می ماند، خواب شما همان معنی را القا می کند؛ منهای این واقعیت که گناهی مرتکب نمی شوید یا نشده اید و در نتیجه وبالی بر شما نمی ماند.

تعبیر عطش به ولع شدید در خواب

هر نوع خواستن و ولع شدید در خواب های ما به صورت عطش فرم می گیرد. تشنگی واکنش منحصر نیاز به آب نیست، بلکه میل و حرص به آب نیز هست. در بیداری برای شما اتفاق افتاده که چندین ظرف آب می نوشید و باز هم عطش دارید. پس منحصرا نیاز به آب علت بروز عطش نیست؛ میل به آب هم هست که همین مورد در خواب « میل به ارتکاب به گناه بالا تعبیر می شود».

رابطه عطش با نوع آب و هوایی

علت همین است که معبران آگاه و خردمند و متخصصین بزرگ علم خواب نوشته اند اگر در جایی گرم و منطقه ای گرمسیر در خواب خود ببینید تشنه هستید و از عطش له له می زنید، بهتر از این است که در جایی سرد و منطقه سردسیر عطش داشته باشید در جای گرم داشتن عطش طبیعی تلقی می شود؛ اما در جای سرد بی تردید ولع و حرص و تمایل به گناه است.

تعبیر خواب عطش بیمار

اگر بیماری، چه زن و چه مرد، در خواب ببیند تشنه است و به دنبال آب می گردد و در پایان جست و جوی خویش به آب می رسد و می نوشد و رفع عطش می کند، خواب او می گوید از بیماری شفا می یابد و درمان دردهایش را خواهد یافت.

داستانی زیبا در مورد تعبیر خواب عطش

زن جوان ۳۷ ساله ای که مدیره یکی از دبیرستان های دخترانه بود، خانمی سالم، ورزشکار و پر جنب و جوش محسوب می گردید. او یک شب از خواب می پرد و عجولانه به دستشویی می رود و به استفراغ می پردازد. افراد خانواده که می بینند استفراق قطع نمی شود، او را به درمانگاه می برند و پزشک به تصور مسمومیت سرم وصل می کند و به درمان مشغول می شود. زن درمان نمی شود و تهوع او به عدم توانایی بلع غذا تبدیل می گردد و به این وضع ادامه می یابد. پزشکان هرینه و تحقیق می کنند نمی توانند بفهمند بیماری او چیست. تمام بدن او سالم بود، جز اینکه نمی توانست غذا را بلع کند و در نتیجه همین عدم توانایی بلع، هم استفراغ می کرد و هم روز به روز لاغر تر می شد تا جایی که به پوست و استوان مبدل گردید.

پیدا نکردن علت بیماری

یک سال گذشت. تقریبا تمام پزشکان متخصص ایران و چند کشور خارجی او را معاینه و ناتوانی خود را در تشخیص اعلام داشته بودند. او دیگر از زندگی قطع امید کرده بود که یک شب در خواب دید تشنه است و از عطش له له می زند و در یک بیابان خشک و بی انتها پای برهنه به دنبال آب می گردد. او از چند ماه قبل تصمیم به خود کشی گرفته و یک بار هم چند قرص خورده بود که به موقع فهمیدند و او را نجات دادند؛ لذا وقتی تعبیر خواب خود را از من (منوچهر مطیعی تهرانی) خواست، عطش او را همان میل به ارتکاب گناه و عمل انتحار تعبیر کردم.

شفای بیمار با خواب عطش

خانم مذکور خواب عطش را به طور مکرر می دید. لااقل در ماه سه بار یا بیشتر در خواب می دید که تشنه است و له له می زند و به انحاء مختلف به دنبال آب می گردد تا اینکه یک شب می بیند تشنه هست و ضمن جستجوی آب به پیر مرد چوپانی برمی خورد. از پیرمرد آب می طلبد و چوپان پیر با یک انگشتوانه خیاطی آب در دهان او میریزد. او می گوید بازهم تشنه ام. پیرمرد یک پیمانه دیگر به او آب می دهد. او در خواب احساس می کند که رفع عطش کرده و در همین موقع بیدار می شود.

چند روز بعد پزشک گمنامی که از یک شهرستان برای دیدار به تهران آمده بود، او را معاینه می کند و بدون عکس برداری و تجزیه های گوناگون می گوید: «یک تیغه ماهی در گلوی این زن هست ولی بیرون کشیدن تیغ کار من نیست». شب بعد تیغ ماهی که عفونت کرده و تورم به وجود آورده بود، از گلوی او بیرون آوردند و خانم معالجه می شود.

پس اگر بیماری در خواب عطش داشته باشد و رفع عطش کند، درمان می شود و شفا می یابد.

به هر حال تشنگی در خواب تقلا و تلاشی است که می کنید تا به چیزی که می خواهید برسید و چه بسا ممکن است در طریق خلاف نباشد که تشخیص آن با معبر است.

 

چگونه ها را از ما بخواهید

ویکی چجور

پایگاه تخصصی چکونگی انجام کار

مطالب مرتبط


اطلاعات مطلب

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب