ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

بیست − نه =

بستن
بستن

تعبیر خواب تریبون

تعبیر خواب تریبون

تعبیر خواب تریبون

بر اساس تعبیر خواب منوچهر مطیعی تهرانی

تریبون در خواب تجسمی است از غرور و خود خواهی و تفاخر و زیاده طلبی، بخصوص اگر بینندۀ خواب اهل نطق و خطابه نباشد و در این زمینه سابقه نداشته باشد.

تعبیر خواب حرف زدن پشت تریبون

چنانچه در خواب ببینید پشت تریبون ایستاده اید و حرف می زنید ،گرفتار غرور و بسیار خواهی می شوید.
 
اگر در خواب خود ببینید دیگری پشت تریبون ایستاده و سخن می گوید، در حالی که شما تنها شنونده اش هستید، با انسانی تصدیع دهنده و مزاحم و گزافه گو روبرو خواهید شد.
 
اگر در خواب خود ببینید که کسی در پشت تریبون ایستاده و حرف میزند و شنوندگانی دارد که شما نیز در میان آنها هستید، با کسی آشنا میشوید که موضوعی تازه – ولی مبالغه آمیز-مطرح می کند. موضوعی که به شما ارتباط ندارد و برای شما هم مزاحمتی ایجاد نمی شود.

تعبیر خواب تریبون خالی

اگر تریبونی در خواب دیدید که خالی بود و شما می توانستید و یا می خواستید پشت آن بروید، زمینه ای پیش می آید که خودتان را بنمایانید؛ اما نه آنطور که واقعاً هستید، بلکه آنگونه که می خواهید… یعنی به تظاهر و ریا! 

تعبیر خواب دور شدن از تریبون

اگر در خواب دیدید که از تریبون پایین می آیید و دور می شوید، از کاری ریا کارانه پشیمان می شوید و راه خود را تغییر میدهید. اما همۀ اینها که گفته شد، درست است؛ به شرطی اصلاً اهل نطق و خطابه نباشید.

تعبیر نداشتن خواب تریبون

چنانچه معمولاً پشت تریبون می روید و حرف می زنید، اگر معلم و استاد دانشگاه و دبیر دبیرستان هستید و در آمفی تئاتر سخن می رانید و شنوندگانی دارید، خواب تان عادی و طبیعی است و تعبیر ندارد.
 
پشت تریبون رفتن و حرف زدن تمایل شما را به تسلط بر دیگران باز می گوید و نشان آن است که در واقع خودتان را ضعیف مشناسید و می کوشید با دیگران برابری کنید و یا امتیازی بدست آورید.

حرف زدن پشت تریبون و شنوندگان

  • اگر در خواب ببینید که پشت تریبون هستید و حرف می زنید، اما شنونده ای ندارید، نشان آن است که به خود متکی نیستید.
  • اگر در خواب بینید که حرف می زنید و سالن شلوغ است و شنونده بسیار دارید و شما نیز پشت تریبون قرار گرفته اید، نشان آن است که مردم دربارۀ شما حرف می زنند و عیبجویی می کنند؛ بخصوص اگر در خواب صدای خودتان را بشنوید.
 
 

چگونه ها را از ما بخواهید

ویکی چجور

پایگاه تخصصی چکونگی انجام کار

مطالب مرتبط


اطلاعات مطلب

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب