ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

15 − یک =

بستن
بستن

تعبیر خواب ترمز

تعبیر خواب ترمز

تعبیر خواب ترمز

بر اساس تعبیر خواب منوچهر مطیعی تهرانی

ترمز را در خواب بدون اتومبیل نمی توان دید. یعنی قبلاً باید حرکتی باشد تا ترمز کنیم و توقف انجام پذیرد. پس همیشه ترمز را اگر در خواب ببینیم،با اتومبیل می بینیم.
در خواب ترمز کردن و نگرفتن ترمز اتومبیل به هیچ وجه نشان خطر و سقوط و تصادف نیست. اتومبیل در این مورد خاص وجود ماست و ترمز گویای اراده و قدرت تصمیم گیری ما می باشد.

تعبیر ترمز نگرفتن اتومبیل

چنانچه در خواب خود ببینیم سوار اتومبیلی هستیم که ترمز آن نمی گیرد ،گویای آن است که از آینده خود وحشت داریم و ما که خودمان را خوب میشناسسیم، می دانیم که قدرت تصمیم گیری نداریم؛ ارادۀ ما سست می شود و در کار ها باز می مانیم .

تعبیر خواب تصادف در اثر خرابی ترمز اتومبیل

اگر در خواب ببینیم که اتومبیلی به طرف ما می آید و ترمزش نمی گیرد و در نتیجه با ما تصادف می کند، نباید از یک تصادف قریب الوقوع و حتمی وحشت داشته باشیم؛ زیرا خواب ما می گوید شخصی در اثر سهل انگاری، سستی اراده و فقدان شخصیت محکم دست به اعمال نا پسند و خطر ناک میزند که ما نیز از قربانیان آن هستیم.

تعبیر خواب ترمز در اتومبیل دیگران

اگر در خواب دیدیم سوار اتومبیلی هستیم که آن اتومبیل به ما تعلق ندارد و ترمز می کنیم که ترمز آن نمی گیرد،خواب ما می گوید برای کنترل تند روی های دیگری اقدام می نماییم، ولی موفق نمی شویم. در تصمیم گیری دچار تردید و هراس می شویم.

تعبیر تعمیر ترمز در خواب

اگر در خواب دیدیم ترمز ماشین خود را تعمیر میکنیم،خوب است. چون خواب ما می گوید در آینده ای بسیار نزدیک به باز سازی شخصیت خویش می پردازیم که البته خوب است .
 
 

چگونه ها را از ما بخواهید

ویکی چجور

پایگاه تخصصی چکونگی انجام کار

مطالب مرتبط


اطلاعات مطلب

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب