ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

2 × چهار =

بستن
بستن

تعبیر خواب تایپ

تعبیر خواب تایپ

تعبیر خواب تایپ

بر اساس تعبیر خواب منوچهر مطیعی (کرمانی)

«تایپ» از پدیده های نوین است و معبران گذشته چیزی درباره آن نمی دانستند تا بنویسند. آنچه درباره خواب و رابطه اش با تایپ و ماشین تحریر نوشته می شود، مبتنی بر تجربه است و اصول علم خواب شناسی می باشد. ضمنا این تعابیر در صورتی است که شما بیننده خواب اهل کار و رابطه با ماشین تحریر نباشید. مثلا اگر مردی که فروشنده یا تعمیر کننده دستگاه های تایپ است، چنین چیزی در خواب خود ببیند، خواب او به هیچ وجه تعبیر ندارد. یا دختری که ماشین نویس است، اگر خواب تایپ ببیند، خواب او چیزی را نمی گوید.

تایپ در کشورهای متفاوت

تایپ به خصوص در کشور ما یک ماشین اداری و دفتری صددرصد زنانه شناخته شده، در صورتی که در کشور های اروپایی تایپ این حالت را ندارد و یک وسیله تحریر عمومی شناخته می شود که زن و مرد یکسان از آن استفاده می کنند. حتی خبرنگاران و رپورتر های جنگی یک دستگاه تایپ قابل حمل همیشه همراه و در جامدان خویش دارند. اما خوابهای ما با توجه به عقاید و سنن و برداشتهای خودمان تعبیر می شود، در این صورت:

  • «تایپ ماشین» یا ماشین تایپ تجسمی است از یک زن منهای خانه و همسر و او، زنی است پر غلغله و شلوغ، پر تحرک و مزاحم که دائم حرف می زند؛ چه شنونده داشته باشد و چه نداشته باشد.
    چنین زنی فعال است، اما خردمند و آگاه نیست. در عین حال طوطی صفت و سریع التاثیر است؛ به این معنی که هر چه بگویید، باور می کند و می پذیرد و باز می گوید؛ ولی خیلی زود گفته های شما را از خاطر می برد و به آنچه که به وی آموخته اید، عمل نمی کند.
  • تایپ در خوابهای ما تجسم چنین زنی است که صد البته زن خانه و همسر نمی تواند باشد، زیرا دائم زیستن در کنار چنین زنی تحمل فوق تحمل انسان طلب می کند.

تعبیر داشتن ماشیت تحریر در خواب

اگر دیدید ماشین تحریری در خانه دارید که قبلا نداشته اید، زنی با این خصوصیات سر راه شما پدید می آید که اگر وجودش را نادیده و نایافته بگیرید، به نفع شماست.

تعبیر خریدن یک دستگاه تایپ 

اگر دیدید خودتان یک دستگاه تایپ خریدید، خودتان برای آشنایی با چنین زنی پیشقدم می شوید.

اگر کسی دیگر به شما هدیه کرد، دوستی سبب آشنایی شما می گردد.

این خواب برای جوانان مجرد یک هشدار است از خطر عاطفی، زیرا عشق و ازدواج با چنین زنی در مصلحت ایشان نیست.

دختران جوان اگر اهل کار با ماشین تحریر نباشند و تایپ به خواب خود ببینند، نشان آن است که گرفتار یک رقابت می شوند.

 

چگونه ها را از ما بخواهید

ویکی چجور

پایگاه تخصصی چکونگی انجام کار

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب