ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

10 − 9 =

بستن
بستن

تعبیر خواب تابوت

تعبیر خواب تابوت

تعبیر خواب تابوت

بر اساس تعبیر خواب منوچهر مطیعی (تهرانی)

تابوت از جمله چیز هایی است که علی القاعده بینندگان خواب ها را می ترساند و ایشان را به جست و جو در خواب نامه وا می دارد و یا نزد معبر می فرستد؛ در حالی که به هیچ وجه ترسناک نیست و نشانه ای از مرگ و عجل همراه ندارد. البته ترس از مرگ ممکن است سبب این بشود که در خواب تابوت و مرده ببینید، اما ترس از مرگ نمی تواند علت و یا خبری از مرگ باشد. پس اگر تابوت در خواب دیدید، نترسید و مطمئن باشید عمر شما طبیعی است.

تعبیر تابوت به ملک وسیع

مؤلف «نفایس» نوشته: تابوت، ملک وسیع و بزرگ است و مرده، مال حرام؛ در حالی که مرحوم «سید محمد باقر مجلسی» نوشته: مرده مال و منال و خیر و برکت است. به نظر من (منوچهر مطیعی تهرانی) تابوت نیز وسیله ای است برای نقل مکان مانند کالسکه و درشکه با این تفاوت که در تابوت مرده را انتقال می دهند.

تعبیر خواب ساختن تابوت

اگر دیدید خودتان تابوت می سازید، ساختمان می سازید. ساختمانی که سالیان دراز بر جای می ماند و خودتان نیز از آن بهره مند می گردید.

تعبیر خواب حمل تابوت

اگر در خواب خود دیدید که تابوتی را به دوش می برند و شما نیز در زمره تشییع کنندگان هستید، خبری از غائب به شما می رسد و یا به چیزی که از آن دل بریده اید، امیدوار و خوشحال می شوید. اگر گمشده ای دارید که آنرا از دست رفته می پندارید، آن را باز می یابید.

تعبیر خواب تابوت درب بسته

اگر در خواب دیدید که روی تابوتی پوشیده است و ندانستید درون آن چیست، با موردی برخورد می کنید که نمی دانید سود بخش است یا زیان آور. همانطور که نوشتم تابوت نیز یک وسیله انتقال است. با تابوت جایی می روند که دیگر باز نمی گردند.

تعبیر خواب تابوت به مهاجرت

پیرمردی که با تعبیر خواب آشنا بود و تجربیات و خاطراتی داشت می گفت دیدن تابوت در خواب القاء مهاجرت است. پس اگر دیدید به شما تعارف می کنند که درون تابوت بیارامید، سفری همیشگی به شما پیشنهاد می شود که به معنی مرگ نیست.
او می گفت دل کندن از محل زندگی و شهر و دیار مالوف، کمتر از مرگ نیست. پس دیدن تابوت سفرهای بسیار طولانی است؛ چه خودتان تابوت را ببرید و چه دیگران، باید به مهاجرت بیاندیشید.
 
به هر حال دیدن تابوت در خواب وحشتناک نیست و نباید بیننده خواب بترسد.
 

چگونه ها را از ما بخواهید

ویکی چجور

پایگاه تخصصی چکونگی انجام کار

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب