ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

سه × چهار =

بستن
بستن

تعبیر خواب تابستان

تعبیر خواب تابستان

تعبیر خواب تابستان

بر اساس تعبیر خواب منوچهر مطیعی (تهرانی)

تمام قدرت های خارج از محدوده توانایی ما که می توانند حادثه آفرین و تعیین کننده باشند، در خواب ها به صورت نشانه ها و آیات طبیعی تظاهر می کنند. عکس این هم صادق است.

تعبیر آیات عظیم طبیعی

کما اینکه در مورد آفتاب نوشته شد یعنی تمام آیات عظیم طبیعی که در خواب هایمان ظاهر می شوند، نماینده اشخاص یا چیزهایی هستند که در خارج از محدوده قدرت و توانایی عقلی و جسمی ما قرار دارند. از آن جمله هستند فصول سال.

تعبیر تابستان به تاویل ابن سیرین

«ابن سیرین» نوشته: تابستان پادشاهی است سخت؛ چون پادشاه نیز قدرتی است تعیین کننده، با تعریف بالا مطابقت پیدا می کند.

تعبیر خواب فصل تابستان به نیکی

گاه ممکن است خوابی ببینید و در جریان خواب احساس کنید که فصل تابستان است. این خوابی است نیکو چون تابستان فصل باروری طبیعت است و خواب شما از بهروزی نشانه ای دارد. گاه نیز اتفاق می افتد که تابستان را از حدت و شدت گرما می شناسید. در این صورت نیز خواب دارای تعبیر می شود.

خواب دیدن تابستان در سایر فصول سال

  • اگر در زمستان سرد و سخت، در حالیکه برف بر زمین نشسته و آبها یخ بسته، خواب تابستان گرمای آرامش بخش آن را ببینید، بسیار خوب است؛ زیرا خواب شما از فرج بعد از شدت خبر می دهد.
  • اگر در بهار و در عین اعتدال ربیعی تابستان را با هوای دم کرده و گرم و آفتاب سوزان بعد از ظهر ها در خواب ببینید، خوب نیست و خواب شما می گوید مشکلی سر راحتان قرار می گیرد؛ به خصوص اگر در خواب احساس گرمی زیاد بکنید و کلافه باشید.
  • تابستان و گرمی هوا را در غیر فصل، به خصوص در بهار به خواب دیدن، خشم و نارضایتی مافوق و رییس هم می تواند باشد و یا یک گرفتاری دادگاهی و سئوال و تحقیق قضایی.
 
 

چگونه ها را از ما بخواهید

ویکی چجور

پایگاه تخصصی چکونگی انجام کار

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب