ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

4 × 4 =

بستن
بستن

تعبیر خواب بوف (جغد)

تعبیر خواب بوف (جغد)

تعبیر خواب بوف (جغد)

بر اساس تعبیر خواب منوچهر مطیعی (تهرانی)

بوف و یا جغد پرنده ای است مکروه و زشت که دوستش نداریم و از دیدن و شنیدن صدایش نیز مشمئز می شویم. ما جغد و بوف را شوم و نامیمون می دانیم، زیرا در ویرانه ها و گورستان ها زندگی می کند و پرنده ای است منزوی و شبگرد. این خصوصیات از جغد در نظر ما پرنده ای زشت و شوم ساخته درحالی که بوف پرنده ای است مانند پرندگان دیگر که به هیچوجه شبامت ندارد.

در خوابهای ما نیز بوف نه فقط شوم و مکروه نیست، بلکه خوب است. بسیارند کسانی که اگر خواب جغد و بوف ببینند، می ترسند و روزهای زیادی را در وحشت نگرانی و دلهره سپری می کنند. این عده باید بدانند دیدن بوف در خواب هیچ وحشت را ایجاد نمی کند. زیرا بوف در خوابهای ما انسانی است بددهن، یاوه گو، حسود که فقط نیت بد دارد و در عین حال ناتوان است و ترسو و فراری.

تعبیر بوف در نظرات متفاوت

برخی از معبران نوشته اند بوف در خواب دزد است. دستهای دیگر نوشته اند بوف انسانی است خبیث و شیطان صفت. در هر دو صورت اگر بوف و جغد در خواب دیدید، به هیچوجه نترسید و نگرانی به دل خود راه ندهید.

اگر در خواب خود دیدید بوفی بر دیوار یا بام خانه نشسته، یا روی تیر چراغ برق قرار گرفته و به پنجره اطاق شما می نگرد، خواب شما وجود انسانی خبیث و یاوه گو و بددهن را آگهی میدهد که دیده بر شما دارد.

تعبیر جغد در خواب زنان به خواهرشوهر

این خواب برای زنان می تواند هووی بدخواه و حسود باشد، یا خواهرشوهر،مادر شوهر و جاری و تمام کسانی که به طور سنتی میانشان روابط خوبی برقرار نیست.

اگر فقط از اطاق یا درون خانه خود صدای بوف را شنیدید کسی از شما بد میگوید و غیبت شما را می کند.

چنانچه در خواب جغدی را دیدید که بر دیوار یا بام خانه شما نشسته و شما او را ترسانیده و رم داده و راندید، خوابتان می گوید بر انسانی بدخواه پیروز و چیره می شوید و اثرات کارهای بد و سخنان زشت او را از بین می برید.

اگر به بوف غذا و طعمه دادید، با بدخواه خود دوست می شوید.

اگر بوفی از آسمان آمد و بر بام و یا دیوار خانه شما نشست خبری می شنوید که به احتمال زیاد دروغ است و اگر راست باشد، شما را غمگین می کند.

 

چگونه ها را از ما بخواهید

ویکی چجور

 

پایگاه تخصصی چکونگی انجام کار

مطالب مرتبط


اطلاعات مطلب

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب