ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

4 × 4 =

بستن
بستن

تعبیر خواب بانگ (فریاد)

تعبیر خواب بانگ (فریاد)

تعبیر خواب بانگ (فریاد)

بر اساس تعبیر خواب منوچهر مطیعی (تهرانی)

بانگ به معنی صدا و آواز است و این در خواب وجوه مختلف دارد.

اگر در خواب دیدید که خودتان صدا سر داده اید و بانگ میکنید، به طوری که بانگ شما آنقدر رسا و بلند است که تا دور دستها می رسد؛بسیار نیکو است. چون می گوید به شهرت و بزرگی می رسید، اما این در صورتی است که خودتان از شنیدن صدا ناراحت نشوید و از صدا و بانگ خودتان خوشتان بیاید.

بانگ سر دادن دیگری

اگر در خواب دیدید، دیگری بانگ سر داده و صدای او آنقدر رسا و بلند است که تا دور دستها می رود، اما این صدا به گوش شما خوشایند نیست و از آن خوشتان نمی آید؛ خواب شما می گوید کسی هست که با شما رقابت می کند و این رقابت طوری است که بیمناک هستید و می ترسید. 

اگر در خواب دیدید که بانگ و هیاهو میکنید، ولی صدای شما چنان ضعیف است که به گوش کسی نمی رسد، نشان آن است که برای رسیدن به مقصود و هدفی تلاش میکنید؛ ولی مقصود از میزان همت و قدرت شما بزرگتر است.

اگر در خواب دیدید که دیگری بانگ و هیاهو میکند، ولی صدایش ضعیف است و به گوش کسی نمی رسد، خواب شما می گوید کس یا کسانی هستند که از شما بد می گویند، سعایت می کنند و مکر و تزویر به کار می برند که البته باید مراقب و هشیار باشید.

شنیدن بانگ زن در خواب

اگر بانگ زنی در خواب شنیدید، ولی صاحب صدا را نتوانستید ببینید، نیکو خوابی نیست. صدای زن و دختر بچه مجهول و ناشناخته در خواب مرد خوب نیست، ولی اگر صاحب صدا پسر باشد، خوب است.

اگر از دور بانگ ناخوشایندی را شنیدید که شما را مخاطب قرار داده بود، این صدا گویای غم و مصیبت است و بهتر آن است که به آن صدا پاسخ داده نشود، چه که خوش یمن نیست.

تعبیر بانگ گریه در خواب

اگر در خواب بانگ گریه شنیدید، شادمان و مشعوف می شوید و بشارتی به شما می رسد. بانگ گریه در صورتی که با هق هق و ناله همراه نباشد، حاجتی است از شما که برآورده می شود و کامی است که روا می گردد.

تعبیر خنده در خواب

اگر در خواب خود صدای خنده بلندی شنیدید، چه آن خنده شما را خوش بیاید و چه خوش نیاید، خوب نیست. به گفته «ابن سیرین» اگر بانگ آمیخته به دشنام شنیدید، چندی کوتاه افسرده می شوید که اثر این افسردگی زود از بین می رود.

تعبیر خواب بانگ جانوران

شنیدن بانگ جانوران به خصوص چهارپایان حلال گوشت و مفید در خواب نیکو است، زیرا به نظر معبران چهارپایان و اصولا چهارپایان دروغ نمیگویند. برخلاف انسان که دروغگویی ذاتی اوست.

بانگ بع بع گوسفند و صدای گاو در خواب، شنیدن بشارت فراغت و نعمت است.

صدای شتر شنیدن به شرطی که شتر را نبینید و فقط بانگ او را بشنوید، خبری است از یک سفر طولانی

اگر بانگ شیهه ای را شنیدید، بشارت و خبری است خوش که در بیداری به شما می رسد.

بانگ میو میوی گربه نشان آن است که زنی به شما دروغ می گوید و آن زن در زندگی شما نقشی دارد. شنیدن صدای گربه می گوید زنی درصدد فریب دادن و به کار بردن نیرنگ درباره شماست.

شنیدن بانگ خر و الاغ نشان آن است که با مردی احمق برخورد خواهید کرد.

برای کسانی که کارمند و اجیر و حقوق بگیر نیستند، بانگ شتر نشانه فعالیت پولساز حرفه ای است و گویای آن است که دست به کاری پرسود می زنید.

تعبیر خواب بانگ غرش شیر

شیر سلطان حیوانات است و تمام روسا و بزرگان و کسانی که در زندگی نقشی مهم و آمرانه و سازنده دارند، در خوابهای ما به صورت شیر تجسم می یابند.

اگر بانگ غرش شیر در خواب شنیدید، از جانب رییس و کارفرمای خود بیمناک می شوید.

بانگ روباه نشان آن است که کسی در کار شما تزویر می کند.

بانگ خروس نیکو است و نشان آن است که با مرد جوانمردی آشنا و روبرو می شوید.

بانگ مرغ و صدای قدقد آن در خواب خبر از عشقی وسوسه انگیز می دهد. عشقی که چندی شما را به دنبال خود می کشد و احتمالا به ازدواج می انجامد.

 

چگونه ها را از ما بخواهید

ویکی چجور

پایگاه تخصصی چکونگی انجام کار

مطالب مرتبط


اطلاعات مطلب

  • ب
  • 102 بازدید
  • blankblankblankblankblank (No Ratings Yet)
    blankLoading...
  • آخرین ویرایش توسط : kh hatefi - سه‌شنبه, 24 دسامبر 19, 11:44 ق.ظ

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب