ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

2 × چهار =

بستن
بستن

تعبیر خواب بارانی

تعبیر خواب بارانی

تعبیر خواب بارانی (لباس بارانی) 

بر اساس تعبیر خواب منوچهر مطیعی (تهرانی)

در بیداری باران می بارد و بدن را خیس و مرطوب می کند، به طوری که حالت اکراه در انسان پدید می آید. ولی بارانی (لباس بارانی) سبب می شود که بدن و لباس از رطوبت باران محفوظ بماند، در خواب نیز این همین حال است یعنی باران غم است و بارانی غمخواری دلسوز و مهربان و نگهبانی وظیفه شناس که به هیچ وجه نمی گذارد از باران هم گزند و آسیب ببینیم.

این محافظت دلسوز چه کسی می تواند باشد کسی که در مقابل غم های ناخواسته ما سینه سپر می‌کند و اندوه را از محدوده ی حیاط ما می راند و می کوشد هیچگونه آسیبی به ما وارد نیاید.

هر کس می‌تواند چنین غم خواری را در محیط خانه و خانواده و حتی محل کسب و کار خویش بیابد. افرادی که پیرامون ما زندگی می کنند نسبت به ما وضعیت و حالت یکسان و مشابه ندارند. یک نفر به ما بیشتر ستم می کند دیگری بیشتر محبت و صفا نشان می دهد. اینها چه کسانی هستند همسر، خدمتکار، دوست، برادر، همکار اداری، حتی رئیس مرئوس!

تعبیر بارانی به شخصیت

بارانی در خواب گویای شخصیتی است که شما را در مقابل گزند غم ها و آسیب ها حفظ می کند و سعی بلیغ مبذول می دارد تا شما از هر جهت آسوده و ایمن باشید.

اگر در خواب ببیند بارانی پوشیده اید، اما هوا ابری و بارانی نیست؛ وحشت بی علت دارید. خواب شما می گوید در مقابل حادثه‌ای که وقوع نیافته و خودتان نیز نمی دانید چیست و چه موقع فرا می رسد، امنیت می طلبید و می خواهید مصونیت به وجود آورید.

اگر در خواب خود ببینید هوا ابری و بارانی است، اما شما بارانی به تن ندارید و نیاز به داشتن بارانی را حس می کنید، خواب شما از تنهایی شما خبر می‌دهد و می‌گوید در مقابل غم و اندوه غمخوار دلسوز و محافظ مطمئن ندارید.

اگر در خواب خود ببینید بارانی مندرس و کهنه به تن دارید که در صورت نزول باران نمی تواند شما را از خیس شدن در امان نگه دارد، گویای این است که غمخوار دلسوز شما انسان ضعیفی است که خودتان به ضعف آگاهی دارید.

بارانی با رنگ نامتعارف و یا سوخته:

بارانی با رنگ نامتعارف و دوخت غیر معمول، عدم تجانس و تفاهم بین شما و آن مدافع دلسوز را نشان می دهد.

بارانی سوخته و سوراخ شده خبر از این می دهد که خود غمخوار و مدافع شما در معرض آسیب قرار دارد.

 

چگونه ها را از ما بخواهید
ویکی چجور
پایگاه تخصصی چکونگی انجام کار

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب