ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

10 − 9 =

بستن
بستن

چگونه باAutopano Pro تصاویر پانوراما ایجاد کنیم ؟

چگونه باAutopano Pro تصاویر پانوراما ایجاد کنیم ؟

چگونه باAutopano Pro تصاویر پانوراما ایجاد کنیم ؟

نرم افزار کاربردی برای ساخت عکس پانوراما

نرم افزارهای کاربردی میتوانند حتی در عکس ها ی ما جلوه های ویژه ای به آنها دهند.تصور کنید که در سفر هستید و از چند نقطه ی متفاوت ، تصاویری پی در پی گرفته اید که به صورت همزمان در یک کادر دوربین جای نمیگیرند. برای این که این تصاویر در یک کادر قرار بگیرند و بتوانید در یک عکس واحد تمامی آن ها را مشاهده کنید ، چندیست که تکنولوژی پانوراما معرفی شده است و بسیاری از دستگاه ها نظیر موبایل ها نیز به این فناوری مجهز شده اند. در این مقاله برای ایجاد تصاویر پانوراما بهترین نرم افزارها را بررسی و انتخاب کرده ایم که در ادامه با آن ها آشنا خواهید شد.

آموزش ساخت تصاویر پانوراما با استفاده از نرم افزارها

قبلا در ویکی چجور حذف پس زمینه بدون استفاده از نرم افزار خاص آموزش داده ایم که ما را از نرم افزار های حرفه ای نظیر فوتوشاپ را بی نیاز می کند ، با وجود نرم افزار های ایجاد تصویر پانوراما نیز دیگر نیازی به لنز های عریض جهت تصویر برداری از مناظق وسیع  نیست. توسط برنامه های رایگانی که در ادامه معرفی می کنیم ، می توانید تصاویری که جداگانه و با دوربین های مختلف را گرفته اید را به هم متصل کنید و مناظر وسیعی را مشاهده کنید.

مطالب مرتبط


گام 1 - Autopano Pro ، نرم افزار ساخت تصاویر پانوراما

نرم افزار Autopano Pro ، ابزاری مشابه دو نرم افزار قبلی و به عنوان حد واسط آن ها می باشد. می توانید به سادگی نرم افزار Image Composite Editor ، تصاویر را وارد کنید و نمای پانوراما از دو تصویر مد نظر خود مشاهده کنید.
نکته ی جالب در استفاده از این نرم افزار آن است که می توانید تغییراتی که اعمال کرده اید را لغو کنید و دو تصویر را از هم جدا کنید. با این تفاوت که دو تصویر نسبت به حالت اولیه خود متفاوت هستند.

3

در هر صورت اگر ۵ بار از این نرم افزار برای ایجاد تصویر پانوراما با دو عکس واحد استفاده کنید ، هر ۵ بار نتیجه ای متفاوت میگیرید که حداقل یکی از آن ها مناسب خواهد بود.

اطلاعات مطلب

  • نرم افزار
  • 523 بازدید
  • blankblankblankblankblank (1 votes, average: 5,00 out of 5)
    blankLoading...
  • آخرین ویرایش توسط : درهمی - یکشنبه, 20 ژانویه 19, 9:32 ب.ظ

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب