ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

10 − 9 =

بستن
بستن

چگونه با نرم افزار HardWipe هارد را بدون بازگشت فرمت کنیم ؟

چگونه با  نرم افزار HardWipe هارد را بدون بازگشت فرمت کنیم ؟

چگونه با نرم افزار HardWipe هارد را بدون بازگشت فرمت کنیم ؟

با توجه به نرم افزار های مختلف ریکاوری بسیاری از کاربران همیشه نگران این هستند که اطلاعات شخصی آنها حتی بعد از پاک کردن به صورت دائم پاک نشود. چون فایل ها بعد از پاک شدن حتی از سطل آشغال ویندوز ، بازهم قابل بازیابی هستند.

در ویندوز اگر فایل مهمی را پاک کنید جای نگرانی نخواهد بود چون فایل ها بعد از پاک شدن حتی از سطل آشغال ویندوز ، بازهم قابل بازیابی هستند البته تا زمانی که در بازه ی بین پاک کردن فایل و ریکاوری آن ، مجددا فایلی را در آن فضا فرار ندهید.

دلیلش این است که هیچ وقت فایل شما به صورت کامل پاک نمی شود در حالی که ویندوز اعلام میکند فضای مربوطه آزاد شده و شما میتوانید فایلی دیگر در این فضا جایگزین کنید.

از این رو جهت بازگرداندن فایل های پاک شده کامپیوترتان می بایست از نرم افزار های ریکاوری استفاده نمایید.

بازیابی فایل های پاک شده ای که بعد از حذف آنها اطلاعات دیگری جایگزین شده است سخت می باشد و نیاز به متدهای پیشرفته ای برای بازگشت اطلاعات است.

پس اگر قصد دارید درایور و یا هارد خود را به فرد دیگری بفروشید و میخواهید از کامل پاک شدن اطلاعات و غیر قابل بازگشت بودن فایل هایتان اطمینان حاصل کنید:

می بایست علاوه بر پاک کردن فایل هایتان ، فضای پنهان اختصاص داده شده به فایل های پاک شده در درایورتان را نیز پاک کنید که اینکار با کمک بازنویسی فایل قدیمی امکان پذیر است.

این برنامه ها به شما برای حذف دائمی فایل ها و جلوگیری از غیرقابل بازگشت بودن اطلاعاتتان کمک خواهد کرد. توجه داشته باشید قبل از استفاده از این ابزار حتما از پاک کردن اطلاعات مربوطه اطمینان کسب کنید.

زیرا بعد از پاک کردن اطلاعات با استفاده از این برنامه ها اطلاعات شما حتی با استفاده از نرم افزارهای ریکاوری غیرقابل بازگشت خواهد بود. نرم افزاری که به شما در زیر معرفی میکنیم با ویندوز ویستا ، ۷ ، ۸ ، ۸٫۱ و وبندوز ۱۰ سازگاری دارد.

مطالب مرتبط


گام 1 - نرم افزار HardWipe

نرم افزار HardWipe

نیز متدهای زیادی برای پاک کردن از جمله پاک کردن محتویات سطل آشغال بر روی دیسک های انتخاب شده ، پاک کردن فضای آزاد یک درایو ، پاک کردن حجم کامل یک درایو  و یا فایل های ریز و پوشه ها ارایه میدهد.

این نرم افزار فرمت بدون امکان بازیابی یک نسخه پرتابل نیز داشته به علاوه شما میتوانید از آیتمی که در کلیک راست کامپیوتر شما گنجانده میشود نیز بهره ببرید. تنها عیب این نرم افزار گنجانده شدن تبلیغات در آن است که با ارتقا و پرداخت مبلغ $۸٫۹۹ قابل حذف می باشد.

در این برنامه ۶ الگوریتم پاک کردن و همچنین گزینه ای برای تغییر نام فایل ها بیش از ۱۰ بار وجود دارد تا امکان بازیابی فایل ها پیش از پیش کمتر شود.

کامپیوترهایی با سرعت بالا در عملیات های طولانی میتوانند به سرعت بخشیدن به این مراحل کمک کنند ، همچنین میتوانید تعیین کنید بعد از پایان یافتن مراحل پاک شدن ، کامپیوتر به صورت خودکار خاموش شود.

2

اطلاعات مطلب

  • نرم افزار
  • 2,565 بازدید
  • blankblankblankblankblank (1 votes, average: 5,00 out of 5)
    blankLoading...
  • آخرین ویرایش توسط : درهمی - شنبه, 05 ژانویه 19, 11:06 ب.ظ

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب


مطالب تصادفی پر بازدید