ورود به سایت

ثبت نام در سایت

Registration confirmation will be e-mailed to you.

فراموشی رمز

10 − 9 =

بستن
بستن

چگونه با نرم افزار CyberShredder حذف غیرقابل بازیابی اطلاعات را انجام دهیم؟

چگونه با نرم افزار CyberShredder حذف غیرقابل بازیابی اطلاعات را انجام دهیم؟

چگونه با نرم افزار CyberShredder حذف غیرقابل بازیابی اطلاعات را انجام دهیم؟

با توجه به نرم افزار های مختلف ریکاوری بسیاری از کاربران همیشه نگران این هستند که اطلاعات شخصی آنها حتی بعد از پاک کردن به صورت دائم پاک نشود. چون فایل ها بعد از پاک شدن حتی از سطل آشغال ویندوز ، بازهم قابل بازیابی هستند.

در ویندوز اگر فایل مهمی را پاک کنید جای نگرانی نخواهد بود چون فایل ها بعد از پاک شدن حتی از سطل آشغال ویندوز ، بازهم قابل بازیابی هستند البته تا زمانی که در بازه ی بین پاک کردن فایل و ریکاوری آن ، مجددا فایلی را در آن فضا فرار ندهید.

دلیلش این است که هیچ وقت فایل شما به صورت کامل پاک نمی شود در حالی که ویندوز اعلام میکند فضای مربوطه آزاد شده و شما میتوانید فایلی دیگر در این فضا جایگزین کنید.

از این رو جهت بازگرداندن فایل های پاک شده کامپیوترتان می بایست از نرم افزار های ریکاوری استفاده نمایید.

بازیابی فایل های پاک شده ای که بعد از حذف آنها اطلاعات دیگری جایگزین شده است سخت می باشد و نیاز به متدهای پیشرفته ای برای بازگشت اطلاعات است.

پس اگر قصد دارید درایور و یا هارد خود را به فرد دیگری بفروشید و میخواهید از کامل پاک شدن اطلاعات و غیر قابل بازگشت بودن فایل هایتان اطمینان حاصل کنید؛ می بایست علاوه بر پاک کردن فایل هایتان ، فضای پنهان اختصاص داده شده به فایل های پاک شده در درایورتان را نیز پاک کنید که اینکار با کمک بازنویسی فایل قدیمی امکان پذیر است.

این برنامه ها به شما برای حذف دائمی فایل ها و جلوگیری از غیرقابل بازگشت بودن اطلاعاتتان کمک خواهد کرد.

توجه داشته باشید قبل از استفاده از این ابزار حتما از پاک کردن اطلاعات مربوطه اطمینان کسب کنید زیرا بعد از پاک کردن اطلاعات با استفاده از این برنامه ها اطلاعات شما حتی با استفاده از نرم افزارهای ریکاوری غیرقابل بازگشت خواهد بود. نرم افزاری که به شما در زیر معرفی میکنیم با ویندوز ویستا ، ۷ ، ۸ ، ۸٫۱ و وبندوز ۱۰ سازگاری دارد.

3

مطالب مرتبط


گام 1 - نرم افزار CyberShredder

نرم افزار CyberShredder

نرم افزار CyberShredder یک ابزار ساده و کاربردی بوده و نیاز شما به پاک کردن دائمی را برطرف میکند. با کلیک بر روی هر فایل در کامپیوترتان و کشیدن (Drag) آن در برنامه به راحتی آن فایل پاک خواهد شد. از این رو در بخش تنظیمات برنامه میتوانید ” final warning” را فعال کنید تا قبل از هر عمل پاک کردن از شما تایید نهایی بگیرد.

در بخش تنظیمات این ابزار میتوانید تعیین کنید از کدام متد خیلی سریع ، سریع یا معمولی برای پاک کردن استفاده کند. همچنین در طول مراحل پاک کردن ، فایل ها چندین بار تغییر نام داده میشوند تا فایل ها غیر قابل ریکاوری باشند و امکان بازگشت اطلاعات از بین رود.

این ابزار پرتابل است و شما میتوانید از طریق ویندوز اکسپلورر ، یعنی به کمک آیتمی که به کلیک راست ویندوز شما اضافه میشود جهت ارسال فایل های مورد نظر به داخل برنامه برای پاک کردن بهره ببرید.

اطلاعات مطلب

  • نرم افزار
  • 498 بازدید
  • blankblankblankblankblank (No Ratings Yet)
    blankLoading...
  • آخرین ویرایش توسط : درهمی - شنبه, 05 ژانویه 19, 11:12 ب.ظ

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بهترین علوم و دانش برای شما گردآوری میشه

آخرین های آیا میدانید

از همه جا براتون مطلب داریم لطفا کلیک کنید

مطالب برگزیده

موضوعات مهم سایت

مطالب محبوب